Çalıkuşu 20.bölüm Fragmanı İZLE ne zaman yayınlanacak? 18 Şubat Kanal D

Çalıkuşu 20.bölüm Fragmanı HD full tek parça kesintisiz izle.

Çalıkuşu 20.bölüm fragmanı izle.Çalıkuşu 20. yeni bölüm 1.fragmanı izle (Kanal D dizi izle).Her hafta merakla beklenen Çalıkuşu dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çalıkuşu 20. bölümde neler yaşanacak? İşte merakla beklenen Çalıkuşu 20. bölüm fragmanı ve tüm yaşanacaklar...

Sevilen dizi Çalıkuşu'na Hande Soral transfer oldu. Hande Soral bir zamanlar sevilen dizi Küçük Kadınlar'da Armağan rolünü canlandırmıştı.

Bir dönemin çok izlenen dizilerinden Küçük Kadınlar'da rol alan Hande Soral, Çalıkuşu dizisine transfer oldu. Çalıkuşu dizisinde Azelya karakterini canlandıracak olan Hande Soral mutluluğunu dile getirdi. Küçük kadın Çalıkuşu'na transfer oldu!

Küçük Kadınlar dizisiyle şöhrete kavuşan Hande Soral, bu sezon en çok izlenen dizilerden olan Çalıkuşu'na transfer oldu.

HANDE SORAL ÇALIKUŞU DİZİSİNDE

Tolga Çevik'in Komedi Dükkanı programında, 2008 yılında keşfedilen Hande Soral, üç sezon yayınlanan Küçük Kadınlar dizisiyle de başarı merdivenlerini hızla tırmanmıştı.

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in başrollerini paylaştığı Çalıkuşu dizisine, Azelya karakteriyle girecek olan Hande Soral çok mutlu. Hande Soral, bu sezon izlediği tek dizinin Çalıkuşu olduğunu söyledi.

Hande Soral geçen sezon yayından kaldırılan Fatih dizisinde Gevherhan Sultan karakteriyle yer almıştı. 27 yaşindaki Hande Soral yeni dizisiyle ilgili şöyle konuştu:

Bu sezon izlediğim tek dizi Çalıkuşu'ydu. Severek takip ettiğim bir yapımda rol almaktan gurur duyuyorum. Çok mutluyum.

 Son zamanlarda uyarlama diziler fırtınası esiyor Türkiye’de.

Bunların en tutanı Aşk-ı Memnu’ydu. Halit Ziya Uşaklıgil’in romanından uyarlanmış ve dünyanın dört bir yayına yayılmıştı dizi. Elbette bunda Beren Saat’in etkisini unutmamak lazım ve tabiî ki Kıvanç Tatlıtuğ’un. Şimdi başka bir uyarlama eskiden de aslında yapılan ve beğenilen bir çalışma Çalıkuşu. Çalıkuşu youtube’de en çok izlenilen fragmanlar arasında zaten…

Bu da çalıkuşu uyarlamasının da üst sıralarda yer aldığını ve beğenildiğini gösteriyor. Reşat Nuri Güntekin’in Çalıkuşu kitabı gerek daha önce çekilen filmleri ile gerekse konusuyla hafızalardan silinmesi mümkün olmayan bir yapım. Çalıkuşu Kanal D yi kurtaran dizilerden biri. 
Çalıkuşu kitabının özeti her daim edebiyat derslerinde lazım oldu bizlere. Hep okuduk, özetini çıkardık Çalıkuşu’nun ama beklide o zamanlar olayın bu kadar içinde olmadığımızdan bu kadar koparıp götürmedi bizi hayattan. Çalıkuşu filmi izle diniz mi bilmiyoruz ancak süper olduğunu hatırlatmamızda fayda var.

Çalıkuşu her bölümde daha ilk fragmanı yayınlandığı andan itibaren büyük ilgi gören neler olacağı konuşulan bir hal aldı. Çalıkuşu son bölümde yer yerinden oynadı Feride Karman tarafından Selim’in elinden kurtarıldı. Facebook ve twitter da bu durum ile ilgili olarak çokça yorum mevcut. Şimdi belki hatırlamıyorsunuzdur kimin hangi rollü üstlendiğini diye çalıkuşu oyuncularını bir bir sizlere tanıta tanıta detayları vereceğiz. Hadi bakalım çalıkuşu özeti

Kamran ve Feride muradına eriyor Çalıkuşu 20. Bölüm 1. fragmanı 18 şubat

 

Fahriye Evcen, Murat Özarı'nın aklını başından aldı!


Geçtiğimiz bölümde eskiden kanıtta oynayan ve genç kızların gamzeleri ve şekerliliği ile dikkatlerini çeken Deniz Celiloğlu’nun yani Selim’in elinden son anda kurtulan Feride yani Fahriye Evcen artık Muhteşem Yüzyıl’dan akıllara Malkoçoğlu olarak kazınan Burak Özçivit yani Kamran ile nişanlandı. Aşkları artık resmi bir hal alan Feride ile Kamran’ı ancak  büyük tehlikeler beklemekte. Bu aşk her an sona erebilir. Ancak dizinin en dikkat çeken olaylarından biri Necmiye’nin hamile olması. Bu durumdan kurtulmak isteyen Seyfettin Bey Kamran’ı Feride’den ayırarak ikisini evlendirmeyi planlamaktadır. Bunların hepsi Selim’in başının altından çıkıyor

 kanal d,burak özçivit,fahriye evcen,çalıkuşu,çalıkuşu izle,çalıkuşu 20.bölüm fragmanı izle,çalıkuşu 20.bölüm tek parça izle


YORUMLAR