Çalıkuşu 20. bölüm fragman yayınlandı mı izle - ÇALIKUŞU CANLI İZLE

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Çalıkuşu 20. bölümünde Selim’in Feride için hazırladığı iğrenç planlar da gün yüzüne çıkıyor. Çalıkuşu 20. bölüm fragman yayınlandı mı izle

 fragmani-18-subat-_8122.html" target="_blank" title="Çalıkuşu son bölüm" style="color:red;">Çalıkuşu son bölüm 20. bölümünde dizi başladığından bu yana kedi köpek gibi didişen Kamran ile Feride nihayet barışıyor be sevgi dolu anlar ise Çalıkuşu 20. bölümde izleyicilerin beğenisini sunuluyor. Kamran İle Feride’nin evlenip evlenmeyeceği ise maalesef şimdilik Güneşi beklerken 21. Bölüm fragmanında cevap bulacak. Selim Feride’yi aklından çıkarabilecek mi?

Çalıkuşu 21. Bölüm Fragmanı 18 Şubat Salı
Fahriye Evcen, aklını başından aldı!
Çalıkuşu 20. Bölüm Fragmanı 11 Şubat Salı
Çalıkuşu 20.Bölüm Fragmanı İZLE çıktı mı?

Kamran İle Feride’nin evlenip evlenmeyeceği ise maalesef şimdilik Güneşi beklerken 20. Bölüm fragmanında cevap bulacak.

Bu akşam Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Çalıkuşu 20. bölümünde Selim’in Feride için hazırladığı iğrenç planlar da gün yüzüne çıkıyor. Ama kurulan hain planlarla ilgili gerçeği öğrenmek için ya kanal D ekranlarının karşısına geçmeniz gerekiyor, ya da burada yer alan sonundaki Çalıkuşu "Kanal D canlı izle" linki tıklamanız gerekiyor. Çalıkuşu Kanal D canlı izle. Çalıkuşu 21. bölüm fragmanı 17 Şubat izle. Çalıkuşu bu akşam kanal d ekranlarında 20. Bölümle hayranlarıyla yeniden buluşuyor.

Çalıkuşu 20.bölüm yayınlanır yayınlanmaz gazetea24.com'da sizlere sunacağız. Çalıkuşu 21. Bölüm İzle ve Çalıkuşu Son Bölüm fragman izle sayesinde hafta boyunca fragmanları büyük bir merakla izleyen dizi seyircilerinin beklediği saatler nihayet yaklaşıyor.

FERİDE İNADI BIRAKIYOR
Feride’ye olan aşkı nedeniyle göstermelik evliliğinde de mutsuz olan Selim ise nedense Feride'yi bir türlü aklından çıkaramıyor.
Aşkından divaneye dönen selim sarhoş olup Ferideyi taciz ve dehdit etse de, Besime; Kamran ve Seyfettinden korktuğu için gerçeği saklar. Ancak Feride’nin gerçeği ablasıyla paylaşması ortalığı bir anda ateşe verir.
Tum bunlardan habersiz hekimliğe yeniden dönen Kamran ise kendisine yönelen belanın farkında bile değildir.

İlk Çalıkuşu:


YORUMLAR