Çalıkuşu 2. Bölüm izle, Çalıkuşu 2.Bölüm tek parça izle, Çalıkuşu 2.Bölüm full izle

Çalıkuşu 2.Bölüm hd izle, Çalıkuşu 2.Bölüm son bölüm, Çalıkuşu 1 Ekim 2013 izle.

Kanal D'nin yeni dizisi Çalıkuşu'nun 2. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sizlerke olacaktır.

Reşat Nuri Güntekin'in kitabından uyarlama olan Çalıkuşu dizisi bu akşam Kanal D'de başlıyor. Saat 20:00'da başlayacak olan Çalıkuşu dizisini izlemek için tıklayınız. 

Yapımını TIMS Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı’nın üstlendiği, Reşat Nuri Güntekin’in ölümsüz romanından ekrana uyarlanan dizinin başrollerinde Burak Özçivit ve Fahriye Evcen yer alıyor.

 Çalıkuşu 1.Bölüm izle - Feride öksüz, Feride yetim, Feride hırçın.....Herkes acısını başka yaşar: Feride yaramazlıkla, hırçınlıkla ve türlü oyunlarla... İzin günleri Besime Teyze’nin konağında kuzenleri; Necmiye ve Kamran'la geçer. Yıllar acele eder. Genç kızdır Feride, Kamran’sa yakışıklı bir hekim… Ateş ve baruttur onlar. Fransız Mektebi’nde herkes gönül verir birine. Sevilmeyi hak etmediğini düşünen Feride, yüreğindeki kıpırtılardan korkar. Fark edilmeyi bekler, kaçar...

1.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Çalıkışu 1.Bölüm Fragmanı izle:

Türk edebiyatının en çok okunan romanlarından Reşat Nuri Güntekin’in ölümsüz eseri “Çalıkuşu” Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’le yeniden hayat buluyor

Başrollerini Fahriye Evcen ve Burak Özçivit‘in paylaştıkları, yapımını Tims Production’ın üstlendiği, yönetmenliğini Çağan Irmak-Doğan Ümit Karaca’nın yaptığı, senaryosunu Sevgi Yılmaz’ın yazdığı “Çalıkuşu”, eylülde Kanal D ekranında seyircisiyle buluşacak.

Dizide kalbi kırılıp yollara düşen küçücük Feride’nin serüveniyle birlikte bir ülkenin tarihine de tanıklık edeceğiz. Yeni bir ülke inşa edilirken, çocuk kadın Feride de kendini küllerinden yeniden inşa edecek. 


YORUMLAR