Çalıkuşu 1.Bölüm izle, Çalıkuşu 1.Bölüm son bölüm izle, Çalıkuşu 1. Bölüm hd izle

Çalıkuşu izle, Çalıkuşu canlı izle, Çalıkuşu dizisi izle, Çalıkuşu HD izle, Çalıkuşu fragman izle, Çalıkuşu online izle, Çalıkuşu seyret.

Çalıkuşu 2. Bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sizlerle birlikte olacaktır...

Çalıkuşu dizisinin ilk bölümü Kanal D ekranlarında izleyici ile buluştu. Çalıkuşu'nun ilk bölüm performansı göz doldurdu. Çalıkuşu reyting yarışında zirveye oturacağının da sinyalini verdi... Çalıkuşu yıllar sonra yeniden ekranlara döndü. Aydan Şener ile adı özdeşleşen Çalışıkuşu dizisi yeniden başladı. Çalıkuşu rolünü Fahriye Evcen oynuyor. Çalıkuşu yeni dizi ilk bölümde oldukça beğenildi. Çalıkuşu dizisi romandan uyarlandığı için ilk bölüm merakla bekleniyordu. 

Çalıkuşu 1.bölüm izle Full tek parça izle Kanal D dizi izle.. Çalıkuşu 1.bölüm izle, Çalıkuşu tek parça izle, Çalıkuşu son bölüm izle, fenomen dizi Çalıkuşu yeni bölümü ile tıkla dizi izle Kanal D dizi izle. Çalıkuşu 1.Bölüm İzle Full Tek Parça İzle Kanal D Dizi İzle.Çalıkuşu 1.bölüm izle. Çalıkuşu 1.bölüm full izle. Çalıkuşu 1.bölüm seyret. Çalıkuşu 1. son bölüm izle tıkla dizi izle... Çalıkuşu 1.bölüm izle, Çalıkuşu tek parça izle...

Çalıkuşu 1. Bölüm Kanal D'de Yayınlandı ( Çalıkuşu Feride-Kamuran Aşkı) Çalıkuşu 1. bölüm dün akşam kanal d ekranlarında yayınlandı. Çalıkuşu yeni dizi ilk bölümde oldukça beğenildi. Çalıkuşu dizisi romandan uyarlandığı için ilk bölüm merakla bekleniyordu. Çalıkuşu 1. bölüm dün akşam kanal d ekranlarında yayınlandı. Çalıkuşu yeni dizi ilk bölümde oldukça beğenildi. Çalıkuşu dizisi romandan uyarlandığı için ilk bölüm merakla bekleniyordu.

Şatafatlı yaşantısını bırakıp küçük bir köye öğretmenlik yapmaya giden Feride'yi gittiği yerde aşktan daha ağır gerçekler bekliyor. Feride ilk başlarda alışamasa da zor şartlar sayesinde olgunlaşıp fedakar bir öğretmen olacak ... Kamuran ile aşkı ise dillere destan.. Muhteşem Yüzyılın Vali Bey'i yakışıklı oyuncu Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in başrollerini paylaştığı uzun zamandır beklenen Çalıkuşu bu akşam başlıyor.

Daha önce Kenan Kalav ve Aydan Şener'den izlediğimiz Çalıkuşu yepyeni versiyonu ile bu akşam ekranlarda olacak. Daha önce 1986 yılında ekranlara gelen Çalıkuşu Reşat Nuri Güntekin'in ölümsüz eserinden uyarlanmış ve büyük bir beğeni kazanmıştı.

Çalıkuşu 1. Bölüm Özet:

Kanal D’nin başrollerini Burak Özçivit ile Fahriye Evcen’in paylaştıkları, yapımını TIMS Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı’nın üstlendiği, yönetmenliğini Çağan Irmak ve Doğan Ümit Karaca'nın üstlendiği, senaryosunu Sevgi Yılmaz'ın kaleme aldığı, Reşat Nuri Güntekin’in ölümsüz romanından ekrana uyarlanan yeni dizisi “Çalıkuşu” yayınlandı. Beş yaşındayken annesini kaybeden Feride, asker babası Nizamettin Bey’in, hiç zaman kaybetmeden vazife başına dönmek zorunda oluşu yüzünden, yatılı okula verilir. Annesinin ölümünü henüz sindiremeden babası da uzaklaşmıştır hayatından. Bu son vedasıdır babasına, son dokunuştur... Kimsenin bilmediği.

Feride, 12 yaşına geldiğinde, teyzesi Besime'nin konağına babasının şehit haberi gelir. Hayat bir bir sevdiklerini almaktadır. Feride öksüz, Feride yetim, Feride hırçın... Herkes acısını başka yaşar: Feride yaramazlıkla, hırçınlıkla ve türlü oyunlarla... İzin günleri Besime Teyze’nin konağında kuzenleri; Necmiye ve Kamran'la geçer. Yıllar acele eder. Genç kızdır Feride, Kamran’sa yakışıklı bir hekim... Ateş ve baruttur onlar.

Fransız Mektebi’nde herkes gönül verir birine. Sevilmeyi hak etmediğini düşünen Feride, yüreğindeki kıpırtılardan korkar. Fark edilmeyi bekler, kaçar. Gözleri değince onun gözlerine, bakışlarını kaçırır. Yanyana gelince, kalbinin çağrısının duyulmasından korkar. Saklar içindekileri. Öyle ya, hayat acımasızdır ona. Aşk, Feride'ye uğrar mı? Gönlüne düşer mi sevdiceğinin? Sevse kaybeder mi yine, o güne kadar her sevdiğini kaybettiği gibi? Yüreklere dokunacak ,köprü kuracak kalplerden kalplere...


YORUMLAR