16 Nisan 2014 Çarşamba
   25.01.2014 15:11:33

Çalıkuşu 18.Bölüm 1. fragmanı ve özet İZLE - 4 Şubat

18.Bölüm fragmanı hd izle, Çalıkuşu 18.Bölüm fragmanı tek parça izle, Kanal D, Feride büsbütün aşık oldu!

18. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı!

ÖZÇİVİT LİSEDEYKEN KURYEYMİŞ!

Oynadığı ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisindeki ‘Balibey’ karakterinden esinlenerek Levent’te ‘Balibey Döner’ dükkânı açan Burak Özçivit’in çocukluk mesleği ortaya çıktı. Fahriye Evcen’le başrolünü paylaştığı ‘Çalıkuşu’ dizisinde ‘Kamran’ karakterini canlandıran Özçivit’in, liseye giderken motokuryelik yaptığı öğrenildi.

2001 yılında lise öğrencisiyken Özçivit, okul çıkışında babası Bülent Özçivit ve amcasının ortak işlettiği döner ve kebap dükkânında evlere paket servis yaptı. Özçivit, yeni açtığı dükkânında da gerekirse servis yapacağını, mutfağa gireceğini ve müşterilerle ilgileneceğini söylemişti.

KAMERA ARKASI FOTOĞRAFLARI

BURAK'TAN İDDİALARA CEVAP GELDİ!

Sosyetik güzel Ceylan Çapa'yla ayrılıp rol arkadaşı Fahriye Evcen'le yakınlaşmaya başladığı iddia edilen yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, söylentilere Çapa ile çekilen fotoğrafını paylaşarak cevap verdi. Özçivit'in paylaştığı fotoğrafı sevgilisi Ceylan Çapa retweet ederken Seren Serengil de çift için "bayılıyorum ikinize biraradayken :) together we re strong! eski bi sarkidir ama size gelsin" mesajını yayınladı.

ÇALIKUŞU RUSLARIN GÖZDESİ OLDU

Kültür ve Turizm Bakanlığı Danışmanı İbrahim Sarıtaş, en iyi tanıtımın Türk dizileriyle yapıldığını belirtti. İzmir’de katıldığı bir konferansta konuşan Sarıtaş, 100’ün üzerinde Türk dizisinin, 20’den fazla ülkede reytinglerde en üstlerde yer aldığını vurgulayarak “Rusya’da DVD olarak en fazla satılan dizi Çalıkuşu. Bosna Hersek, Letonya ve Estonya’da en çok izlenen dizi Muhteşem Yüzyıl” dedi.

Çalıkuşu 17. bölüm 2. fragman izle 28 Ocak Salı izle

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!