Çalıkuşu 16.Bölüm Fragmanı (21 Ocak Salı) | Dizi izle

Kanal D - Çalıkuşu en yeni son bölüm 16. Bölüm Fragmanı yine tek link izle.. Çalıkuşu 16. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

fragmani-izle_8435.html" target="_blank" title="Çalıkuşu izle" style="color:red;">Çalıkuşu izle, Çalıkuşu son bölüm izle,Çalıkuşu yeni bölüm full izle, Çalıkuşu 16.bölüml full izle, 21 Ocak Salı Çalıkuşu full izle, Çalıkuşu 16.bölüm fragmanı izle, başlıkları adı altında aradığınız haberlerin detayları burada..

Çalıkuşu son bölüm 14 Ocak Salı akşamı Kanal D'de ekrana geldi. Çalıkuşu son bölümde Feride, Kamran'dan şüphelendi çünkü Kamran'ın Neriman ile görüştüğüne dair dedikodular duydu. Bu yüzden de ondan uzak durmaya çalıştı. Çalıkuşu son bölümü haberin sonundaki "Çalıkuşu İzle" linki ile seyredebilirsiniz. Ayrıca 21 Ocak Salı günü yayınlanacak Çalıkuşu yeni bölümde olacakları merak edenler için Çalıkuşu 16. bölüm fragmanını da haberin devamında bulabilirsiniz.

Çalıkuşu 15. Bölüm Özet:
Feride, Kamran'ın Neriman'la görüştüğü dedikodularına inanmasa da içine bir kurt düşer, kuşkulanır. Sevdiği adamı kaybetmekten de korkar. Birbirlerini severler sevmesine de, Feride mesafelidir. Çalıkuşu yeni bölümde Feride sürekli, Kamran'dan kaçar. Kamran, istenmediğini düşünür. Seyfettin Bey, oğlunun sıkıntılarının farkındadır. Nişanlarını bir an önce yapmak ister. Besime Hanım'a hazırlıkları hızlandırmasını söyler.

Konakta mutluluk rüzgarları esmektedir. Herkes heyecanlıdır. Nişan günü gelir çatar. Gelin ve damadın eve gelmesi beklenir. Feride'nin gördüğü küçük bir işaret her şeyi altüst eder. Kamran'ın ihanetine inanır. Keder yüreğini ve dört bir yanı sarar.

ÇALIKUŞU'NUN YAYIN TARİHİ NEDEN DEĞİŞTİ

Cinayet'in başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Engin Altan Düzyatan yer alıyor. Bu yeni diziden çok umutlu olan Kanal D, beklediği reytinge ulaşamadığı Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in başrolündeki Çalıkuşu dizisinin saatini değiştirdi.7 Ocak'ta başlayacak olan Cinayet dizisi salı günleri saat 20:00'de izleyici ile buluşacak. Çalıkuşu dizisi ise saat 22.00'de izleyiciler ile Kanal D'de buluşacak.

Kanal D'nin sevilen dizisi Çalıkuşu haftaya 16. bölümü ile sevenleriyle buluşacak.

ÇALIKUŞU 16. BÖLÜM FRAGMANI

 Çalıkuşunda bu hafta nişan hazırlıkları telaşı herkesi sarmış durumda. Seyfettin bey artık oğlunun bu sıkıntıları çekmesini istemez ve nişan olayının fazla uzamaması için hazırlıkların hızlanmasını ister. Nişan hazırlıkları konakta huzur ve mutluluk rüzgarları estirir. Ancak Feride için herşey böyle değildir.

Kamran'ın Neriman ile görüştüğü dedikoduları Feride'nin içini her geçen gün daha fazla kemirmeye başlar. Artık Feride'nin içine bir ihanet şüphesi düşmüştür. Feride şimdi ne yapacak ?

Çalıkuşu 16. Bölüm 1. Fragmanı yayında! Çalıkuşu 16. Bölüm 1. Fragman. Çalıkuşu izle.

Kanal D Çalıkuşu 16,bölüm fragmanı yayınladı, 21 ocak salı fragmanı sizlerle Çalıkuşu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çalıkuşu 16.bölümde neler olacak? Çalıkuşu yeni bölüm fragmanı, Çalıkuşu 16. Bölüm, 21 Ocak Salı akşamı saat 21:45'da Kanal D ekranlarında !!!

Kanal D Çalıkuşu 16,bölüm fragmanı yayınladı, 21 ocak salı fragmanı sizlerle

Çalıkuşu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çalıkuşu 16.bölümde neler olacak? Çalıkuşu yeni bölüm fragmanı, Çalıkuşu 16. Bölüm, 21 Ocak Salı akşamı saat 21:45'da Kanal D ekranlarında !!!

Güzel oyuncu Fahriye Evcen rol aldığı dizi için şarkı söyledi! Fahriye Evcen'den bir sürpriz daha!

İşte detaylar:

İKİNCİ KEZ!

Güzel oyuncu başrolünü oynadığı 'Çalıkuşu' dizisi için ikinci kez şarkı söyledi. Ba­şa­rı­lı oyun­cu­lu­ğuy­la mil­yon­la­rın gön­lün­de taht ku­ran Fah­ri­ye Ev­cen, rol al­dı­ğı di­zi için stüd­yo­ya gi­rip şar­kı söy­le­di.

''AYNI HEYECANI...''

Oyun­cu­lu­ğu ka­dar gü­zel se­siy­le de dik­kat çe­ken Fahriye Ev­cen; ''Şar­kı söy­le­me­nin man­tı­ğı­nı bil­mi­yo­rum, bu işi pro­fes­yo­nel ola­rak yap­mı­yo­rum ama ka­me­ra önün­de ne his­se­di­yor­sam mik­ro­fon önün­de de o he­ye­ca­nı his­se­di­yo­ru­m'' de­di.

''DAHA RAHATTIM VE...''

Daha önce 'Bahçede Yeşil Çınar' türküsünü seslendiren Evcen, ''Bahçede Yeşil Çınar çok sevdiğim bir türküydü. Türküyü söylerken biraz daha zorlanmıştım ama bunda galiba daha rahattım ve daha fazla eğlendim'' dedi. Ün­lü oyun­cu da­ha ön­ce söy­le­di­ği bir tür­küy­le de il­gi çek­miş­ti.

Daha önce Çalıkuşu için 'Bahçede Yeşil Çınar' türküsünü seslendiren Evcen, bu kez "Benim Gözüm Sende" adlı şarkıyı söyledi. İlk olarak Özcan deniz’le oynadığı ‘Evim Sensin’ filminde güzel sesiyle ön plana çıkan Evcen, müzik yapımcılarından gelen albüm tekliflerini geri çevirmişti.

Çalıkuşu'nun Çınar türküsünü binlerce kişi dinledi

Fahriye Evcen’in söylediği Bahçede yeşil Çınar isimli türküyü 300 bini aşkın kişi dinledi. Fahriye Evcen’in söylediği Bahçede yeşil Çınar isimli türkü ve Çalıkuşu yeni bölümden sahnelerle hazırlanan klip, Çalıkuşu’nun resmi hesaplarından paylaşılmasının ardından hızla yayıldı. Twitter’da binlerce kişi videoyu paylaşırken,Facebook’ta da on bine yakın kişi videoyu beğendi. Youtube’un eğlence bölümünde iki gün boyunca en üstte tavsiye edilen klip, 300 bini aşkın kişi tarafından izlendi.

Çalıkuşu Son Sahne Gülbeşeker

 


YORUMLAR