Çalıkuşu 13. bölüm canlı izle, Kanal D Çalıkuşu son bölüm izle, 14. bölüm fragmanı izle

Çalıkuşu 13.Bölüm fragmanı 24 Aralık izle, Çalıkuşu 13.Bölüm fragmanı tek parça izle.

    Çalıkuşu'nda heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Kanal D'nin yeni dizilerinden fragmani-izle_8435.html" target="_blank" title="Çalıkuşu izle" style="color:red;">Çalıkuşu izleyicileri bu akşam 11.Bölüm ile ekranlara geliyor. Başrollerinde Fahriye Evcan ve Burak Özçivit'in oynadığı dizi de Mehmet Özgür, Elif İskender ve Ebru Helvacıoğlu gibi isimlerde yer alıyor. Yeni başlayanlar için sabır ve umut dersleri konusunu işleyen dizi Kamran ve Feride arasındaki durumu da gözler önüne seriyor.

Çalıkuşu, Çalıkuşu hd, Çalıkuşu tek parça, Çalıkuşu full hd, Çalıkuşu full, Çalıkuşu seyret, Çalıkuşu hd seyret, Çalıkuşu tek parça seyret, Çalıkuşu full hd seyret, Çalıkuşu full seyret, Çalıkuşu 12.Bölüm,Çalıkuşu 12.Bölüm hd, Çalıkuşu 12.Bölüm tek parça, Çalıkuşu 12.Bölüm full, Çalıkuşu 12.Bölüm full hd.

Çalıkuşu'nda bu hafta Kamran'dan aşk itirafı geliyor. 12.Bölümü ile ekranlara gelecek olan dizide bu haftada heyecan fırtınası yaşanmaya devam ediyor. Çalıkuşu 12.Bölümde neler yaşanacak? Çalıkuşu 12.Bölümde izleyenleri ne gibi sürprizler bekliyor? Çalıkuşu 12.Bölümü ile bu akşam saat 20:00'da Kanal D ekranlarında yer alacak.

ÇALIKUŞU 12.BÖLÜM

Çalıkuşu dizisinde bu hafta Kamran aşkını itiraf ediyor. Konaktan kovulan Feride, Tekirdağ'da aradığını bulamaz. Teyzeleri Ayşe Hanım’ın Feride ile ilgili planları Kamran’ı çileden çıkarır. Öte yandan Kamran’dan vazgeçmeye niyeti olmayan Neriman da Tekirdağ'a doğru yola çıkar. Necmiye'nin nikah günü gelir çatar. Feride'nin Selim'le nikahlı olduğunu öğrenen Seyfettin Bey huzursuz ve düşüncelidir. Bu durumu düzeltmek için bir çare arar.

Türlü oyunlarla yaşamını sürdüren Selim, bir kez daha kadı ile karşı karşıyadır. Sahte nikahı ortaya çıkınca, yeni bir planla kendini aklamaya çalışır. İzni biten Feride mektebe döner. Onu büyük bir sürpriz beklemektedir.

ÇALIKUŞU 12.BÖLÜM .FRAGMANI

ÇALIKUŞU 12.BÖLÜM 2.FRAGMANI

 


YORUMLAR