Çağatay ulusoy, medcezir, medcezir 2. Bölüm, medcezir 2. Bölüm fragmanı, medcezir dizisi, medcezir fragmanı

Medcezir 3. Bölüm 1. Fragmanı izle, medcezir 3. Bölüm fragmanı, medcezir fragmanları izle, medcezir izle, serenay sarıkaya

MedCezir dizisi 13 Eylül Cuma akşamı Star TV'de seyircilerle tanıştı. MedCezir dizisinin ilk bölümünü kaçırdıysanız veya yeniden izlemek isterseniz Med Cezir izleme bağlantısı haberimizde...
Medcezir 2. Bölüm tek part izle, medcezir 2. Bölüm 720p izle, medcezir 2. Bölüm full izle, medcezir 2. Bölüm hd izle.

 Medcezir 1. bölümde neler yaşandı?

Medcezir 1. bölüm özeti medcezir 1. bölüm fragmanı izle, İstanbul’un kenar mahallelerinde yaşanan dram. Med-Cezir izleyicisini büyüledi. Medcezir 1. Bölümde Selim, Yaman’ın üstüne bulaşan çamurun arkasında, gelecek vaat eden bir genç adam olduğunu görür.

Medcezir ilk bölüm:

Çağatay Ulusoy havuz partisinde - FOTO GALERİ

Çağatay'dan çok özel pozlar - FOTO GALERİ 

 Medcezir 1. Bölüm Özeti

İstanbul’un kenar mahallelerinden birinde, Tozludere’de yaşayan Yaman’ın başı ağabeyi yüzünden büyük derde girer. O güne kadar kaderini değiştirmek için başarılı bir öğrenci olmaya çalışan Yaman, O gece, istemeden suçla tanışır. Ve Yaman’ın temiz sicili lekelenir.

Yaman bütün ümitlerini kaybettiği anda, Av. Selim Serez’le tanışır. Selim, Yaman’ın üstüne bulaşan çamurun arkasında, gelecek vaat eden bir genç adam olduğunu görür. Beladan uzak durmak için çırpındıkça daha çok batan Yaman’ı kendi gençliğine benzetir ve bu çocuğun hikayesinin, demir parmaklıklar ardında son bulmasına izin vermez.

Yaman zengin bir avukat olan Selim’in yardım teklifini, önce (gerçek olamayacağını düşünerek) ciddiye almaz, ama eve döndüğünde çıkan olaylardan sonra artık hayatına kaldığı yerden devam edemeyeceğini anlar. Yoksul evden yükselen sesler bir kez daha Selim’e kadar ulaşır. Yaman bu kez Selimin teklifini geri çevirmez ve kötü bir olay yüzünden hayatına giren bu adamın araladığı kapıdan bambaşka bir dünyaya adım atar.
Yaman mucizelere gerçek hayatta yer olmadığını bilse de, o kapıdan içeri girmekten başka şansı olmadığını anlar. Yaman’ı, sırtında taşıdığı geçmişiyle, hiç tanımadığı insanların arasında, Tozludere’dekinden daha zor bir hayat beklemektedir.

TT LİSTESİNDE ZİRVEDE

Takipçiler diziyi kısa sürede trend topic listesinde zirveye yerleştirdi. Dizide en çok Serenay Sarıkaya'nın kıyafetleri konuşulurken Çağatay Ulusoy'un sempatik ve serseri halleri de büyük beğeni topladı.

Dizi, Amerikan yapımı The O.C. dizisinin yerli versiyonu olan dizi, Ay Yapım tarafından yapılıyor. Senaristliğini Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu'nun yaptığı diziyi Ali Bilgin yönetiyor.

Dizinin senaristlerinden biri olan Ece Yörenç, ilk defa 29 Haziran 2013 tarihinde Twitter hesabından diziyle ilgili açıklama yapmıştır. Dizinin başrol oyuncularını, Eylül ayında başlayacağını, yönetmeni gibi bazı bilgileri açıklamıştır. Bir hayranın sorusuna verdiği cevapta ise toplam 3 bölümün senaryosunu yazdıklarını, çekimlerin Ağustos ayında başlayacağını söylemiştir. 21 Temmuz 2013 tarihinde dizinin çekimlerinin 2 Ağustos'ta başlayacağı açıklanmıştır. 1 Ağustos'ta oyuncular ve ekip ile birlikte senaryo okuma provası yapılmış ve 2 Ağustos'ta Tuzla'da tanıtım filminin çekimlerine başlanmıştır.

Tanıtım filmi 6 Ağustos'ta yayınlanmıştır ve yayınlandıktan sonra dizinin başlamasını bekleyen hayran kitlesi dahada artmıştır. Ağustos ayının ikinci haftasında The O.C. dizisinin yapım şirketi Warner Bros., İstanbul'a gelerek Med Cezir'in setini ziyaret etmiştir. Dizinin setini ziyaret eden Warner Bros.’un danışmanları da eylülde başlayacak "Med Cezir"in setini "dünya standartlarında" diye tanımlayarak, oyuncu seçimi ve hikaye örgüsündeki değişiklikleri çok beğendiklerini ifade eden Warner Bros. yetkilileri, "The O.C" dizisinin Türk versiyonunun en az orjinali kadar ilgi göreceğini düşündüklerini söylemişlerdir.

Ünlü oyuncular Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya ve Barış Falay'ın başrollerini paylaştığı Medcezir'in ilk bölümü büyük beğeni topladı.

KİM KİMDİR?
Çağatay Ulusoy : Yaman
Serenay Sarıkaya : Mira
Can Gürzap : Asım Şekip Kaya (Aşk)
Barış Falay : Selim
Murat Aygen : Faruk
Taner Ölmez : Mert
Sebnem Dönmez : Sude (Asude)
Metin Akdülger : Orkun (Orkunç)

İşte atılan bazı Tweetler!

Beyza. ‏@beyzagecdogan
Sen bu adama fena degil diyosan yuh #medcezir

HARIKA ‏@harikaagokhan
Yamanin o laf sokmalari, el kol hareketleri falan allahiiiim #medcezir

Medcezir* ‏@OnlyUlusoy
Abi Yaman'in bakislari resmen ask ya resmen #medcezir

Çağataykolik ‏@zehramutlu9
Eylül:ay çok yakışıklı değil mi?
Mira:fena değil.
Taş taş neresi fena değil :)) ♥ #medcezir

Elif Güner ‏@elffgnr
Cagataya serseri olmak gitmis.ve dizi cok iyi


YORUMLAR