Bursa’da vahşi cinayet

Bursada bir kişi, evinde elleri ve ayakları koli bandı ile sandalyeye bağlanarak öldürülmüş halde bulundu.

GazeteA24.com » yaşam » Bursa’da vahşi cinayet

Bursa’nın merkez Yıldırım ilçesinde 38 yaşındaki Ersin Taşkesen, bu sabah evinde el ve ayakları çamaşır ipiyle bağlandıktan sonra ağzı koli bandıyla bantlanıp boğularak öldürülmüş olarak bulundu. Cinayetle ilgili olarak, Taşkesenin bir süredir birlikte yaşadığı 2 çocuk annesi sevgilisi 29 yaşındaki Hatice Ceylanın eski eşi 29 yaşındaki A.H. aranıyor.

Dün gece meydana gelen olayda Ersin Taşkesen, elleri ve bacakları çamaşır ipiyle bağlanıp bağırmaması için ağzı koli bandıyla bantlandıktan sonra, boğularak öldürülmüş olarak bulundu. Cinayet, Hatice Ceylan’ın A.H.den boşandıktan sonra Ersin Taşkesen ile birlikte yaşadığı eve bu sabah girememesi sonucu polisten yardım istemesiyle ortaya çıktı.

Çilingir yardımıyla 3üncü kattaki daireyi açan polis, içeri girdiğinde Ersen Taşkesen’in elleri ve bacakları çamaşır ipiyle bağlanmış, ağzı koli bandı ile kapatıldıktan sonra sandalye oturmuş halde cesetiyle karşılaştı. Yapılan incelemede işkence yapılan Ersin Taşkesen’in boğularak öldürüldüğü tespit edildi.

ESKİ EŞ EVE GELDİ
Hatice Ceylan polise verdiği ifadede, “Ben iki yıl önce iki çocuğumun babası olan A.H’den boşandım. 12 ve 8 yaşındaki iki oğlum benimle kalıyordu. Bir yıldır eşinden ayrı yaşayan Ersin ile yaşıyoruz. Dün akşam bize gelen A.H., sevgilime ‘Sen benim karımı nasıl ayarttın’ diye çıkıştı. Aralarında yaşanan tartışmaya tanık olmamaları için çocuklarımı alıp annemin evine gittim. Bu sabah saat 08.00’te Ersin’i cep telefonu ile aradım. Cevap vermeyince korkup eve geldim. Zili çalmama rağmen açmadı. Çilingir yardımı ile eve girince bu manzara ile karşılaştık” dedi.

Evde bira şişeleri bulan polis kaçan A.H.’yi arıyor. Hatice Ceylan’ı emniyet müdürlüğüne getiren polis cinayeti çok yönlü olarak araştırıyor.

,

YORUMLAR