BKM Güldür Güldür izle, Yeni bölüm izle, son bölüm izle, Show TV - 14.11.2013

Show TV Güldür Güldür izle,BKM Güldür Güldür seyret,BKM Güldür Güldür full hd izle,BKM Güldür Güldür 14.11.2013, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle,tek parça izle

Sevilen Komedi dizisi İnsanlar Alemi yenilenen ismi ve yeni Kadrosuyla izleyicisini güldürmeye devam ediyor. 

Yeni diziler başlıyor - TIKLA İZLE

Melike İpek Yalova'nın dondurma eziyeti - TIKLA İZLE

Tiyatroyu televiyonla buluşturan Güldür Güldür, birbirinden eğlenceli skeçleri ve aykırı karakterleri ile FOX’ta! Günlük hayatta yaşanan olaylara farklı bir bakış açısı ile yaklaşan “Güldür Güldür”, her hafta günlük hayatın önemli bir konusunu eğlenceli bir formatla ekrana taşıyor. Oyuncular aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa, birçok konuyu kendi mizah anlayışları, farklı yaklaşımları ve çözümleriyle sergiliyorlar. Gülmekten kendinizi alamayacağınız programın kadrosunda Ali Sunal, Alper Kul, ve Aylin Kontente'nin yanı sıra Doğa Rutkay, Çağlar Çorumlu, Onur Atilla, Onur Buldu, Hande Dane, Şirincan Çakıroğlu, Doğukan Polat ve Aziz Aslan kalabalık oyuncu kadrosu yer alıyor. Birbirinden eğlenceli ve aykırı karakterleri ile “Güldür Güldür” izleyicileri FOX ekranlarında hem güldürüyor, hem şaşırtıyor.

14.11.2013

Artık her salı ekrandalar.

Güldür Güldür’ün ilk bölümüne şarkıcı Bora Uzer konuk olup sevilen şarkısı Aramızda Bir Gerginlik mi Var’ı O Şuh Ses Türkiye jürisinin önünde seslendirmişti..

Ekranların BKM imzalı sevilen formatı komedi tiyatro şovu “Güldür Güldür”; özlenen kadrosu, sürpriz isimleri ve gülme garantili skeçleriyle saatler 23:30’u gösterdiğinde Show Tv izleyicisiyle buluşuyor.

Ali Sunal, Alper Kul, Doğa Rutkay ve Yeşim Ceren Bozoğlu’nun başı çektiği programda, günlük hayatta yaşanan olaylara mizah penceresinden bakılacak. Gecenin öne çıkacak skecinde, O Şuh Ses Türkiye yarışması ekrana taşınacak. Bu skece sevilen şarkıcı Bora Uzer konuk olacak.

Güldür güldür replikleri ve ilgili galeriler:

 


YORUMLAR