Bizim Okul 5. Bölüm izle, Bizim Okul son bölümü yeniden izle, 9 Mart 2013, ATV, TEK PARÇA olarak izleyin.., Demir ve Kaan tartışır.

09.03.2013,Bizim Okul 5. Bölüm hd izle,Bizim Okul 5. Bölüm seyret,Bizim Okul 5. Bölüm full hd izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle,tek parça izle, full bölüm izle

DEMİR İLE KAAN BİRBİRİNE GİRER!

   Baran’ın kan davalıları okula gelir ve Elif’in dersinde sınıfa girip, silahlarını Baran’a doğrulturlar. Herkes Baran’ı korumaya çalışır. Okula polisler gelir. Elif ve Murat, kanlıları alt etmeyi başarır. Altan’ın taksisine aldığı müşteri aslında müfettiştir ve Altan’ın öğretmen olduğunu fark eder.

Neşe ve Ziya, bir kız çocuğu evlat edinir. Bu arada Demir ve Kaan tartışır. Gülbahar, Demir’in ceza almasından korktuğu için sürekli onu uyarmaktadır. 10-A maça gidebilmek için Billy’nin dedesinin öldüğü yalanını söyler. Müdür Ayfer de cenazeye gelmek isteyince işler karışır.

Bizim Okul; öğrencilerin derslerde yeni bilgiler öğrenirken, aynı zamanda birlikte eğlenmeyi, sağlam dostluklar kurmayı, zor zamanlarında arkadaşlarının yanında olmayı öğrendiği bir hayat okulu… Okulun haylaz öğrencilerinin bir araya geldiği 10-A sınıfı ise öğretmenlerin korkulu rüyası…

Usta oyuncu Zeki Alasya’nın okul müdürü Gestapo Ayfer’i canlandıracağı dizide, müthiş bir kadro bir araya geldi.

  Bizim Okul 5. Bölüm Fragmanı 


YORUMLAR