Bizim Okul 1. Bölümde yaşananları izle, 6 Şubat 2013, ATV, Yeni bölüm izle, son bölüm izle, HD İZLE, Müdür Ayfer haylazlarla nasıl baş edecek?

06.02.2013,Bizim Okul 1. Bölüm hd izle, Bizim Okul 1. Bölüm seyret,Bizim Okul 1. Bölüm full hd izle, Yeni bölüm izle, son bölüm izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle

   Her şeyi öğrendiler, dersleri hariç!

Öğrenciler okulun bahçesinde haylazlık yapmaktadır. Bu arada yeni atanan müdür Ayfer’in okuldaki ilk günüdür. İsminden dolayı yeni okul müdürünün bayan olduğu sanılır. Müdür Ayfer, öğretmenler odasına gelince kim olduğu ortaya çıkar. Sınıfın en haylaz öğrencilerinden oluşan 10-A sınıfının, yeni Müdür Ayfer’den kurtuluşu yoktur.
Zeki Alasya ve Cem Davran gibi ünlü isimlerin yer aldığı "Bizim Okul" dizisinin yayınlandığı gün bin 689 adet, yani o günkü şikâyetlerin yüzde 94'ü oranında şikâyet geldi.

Dizinin seyirciyi rahatsız etme nedenleri arasında ilk sırada "kişilik haklarını ihlal ve iftira ile hakaret", ikinci sırada "çocuk ve gençlerin olumsuz etkilenmesi", üçüncü sırada ise "eğitime aykırı, zararlı yayın" yer aldı. Bir gecede "Dizi yayından kaldırılsın" diyenlerin sayısı ise 858.

Pis Yedili dizisine de 2 gün içinde 37 şikâyet geldi. 

 


YORUMLAR