Bir Yastıkta 4. Bölüm Fragmanı, 03 Mayıs Cuma TRT 1, İZLE , Ekranların en yeni aile komedisi & Ekranın en yeni dizileri foto galeri

Bir Yastıkta 4.Bölüm Fragmanı dizinin 3 Mayıs 2013 Cuma günkü bölümünü tanıttı. Bir Yastıkta 4.Bölümün Fragmanı beğeni topladı.

Bir Yastıkta dizisi son zamanların popüler dizilerinden biri olarak TRT 1 ve TRT HD ekranlarında seyircisi ile buluşmaya devam ediyor. Dizinin yayınlandığı ilk bölümden itibaren dizi hakkında merak edilen en önemli unsurlardan biri oyuncu kadrosu idi.

Avukat bir kadın, düğün salonu sahibi bir eş ve aynı zamanda evsahipleri de olan kayınpeder ve kayınvalide.

Ailenin minik üyeleri ise tam 3 tane. İki erkek bir kız. Bir de onların arkadaşları, kayınbiraderi ve komşuları derken “Bir Yastıkta” kocayan Ahsen ve Kartal’ın kalabalık hayatı çıkıyor ortaya. Ahsen (Özge Borak) boşanma avukatlığında uzmanlaşırken, Kartal (Bülent Emrah Parlak) “Bir Yastıkta” kocamak isteyenleri evlendiriyor. Tüm bu kalabalığın ortasında, hayat geçip gidiyor...

TRT 1’de seyirciyle buluşacak “BİR YASTIKTA” kocayan diğer çifti ise Erdal Tosun ve Seray Gözler canlandırıyor.Suzan Aksoy’un, tatlı sert kayınvalideyi oynadığı dizinin kadrosunda genç kuşağın başarılı isimleri Sinan Çalışkanoğlu, Boncuk Yılmaz ve Tolga Canbeyli de yer alıyor.

Avukat bir kadın, düğün salonu sahibi bir eş ve aynı zamanda evsahipleri de olan kayınpeder ve kayınvalide. Elbette, ailenin neşesi minik yavrular: Tam 3 tane. Iki erkek bir kız. Bir de onların arkadaşları, kayınbiraderi ve komşuları derken “BİR YASTIKTA” kocayan Ahsen ve Kartal’ın kalabalık hayatı çıkıyor ortaya.

Ahsen(Özge Borak) boşanma avukatlığında uzmanlaşırken, Kartal(Bülent Emrah Parlak) “Bir Yastıkta” kocamak isteyenleri evlendiriyor. Bir Yastıkta 4.Bölümü ile 3 Mayıs 2013 Cuma akşamı TRT 1 ekranlarında kaldığı yerden devam edecek.

 

 

Oyuncular :
Özge Borak, Bülent Emrah, Erdal Tosun, Seray Gözler, Sinan Çalışkanoğlu, Boncuk Yılmaz, Tolga Canbeyli


YORUMLAR