Bir Aşk Hikayesi 8. bölüm fragmanı izle, 21 Mayıs Salı, FOX TV - Tolga kimliği belirsiz kişilerin saldırısına uğruyor...

Bir Aşk Hikayesi yeni bölüm fragmanı izle, 21 Mayıs Salı,Bir Aşk Hikayesi'nde Korkut'un annesi gözyaşlarına boğuluyor... Korkut Ceylan'a 'ben senin çocuğunun babası olamam' diyor...

 Korkut, Ceylan'a karşı engelleyemediği duygulara kapılır!
Korkut Ali oynadığı intikam oyununda hiç planlamadığı bir durumla karşılaşır. Gizlice çektiği ve sonra basına sızdırdığı Ceylan ve Tolga fotoğraflarının bedelini Ceylan öder. Acı çeken Ceylan’ı görmek Korkut’un yüreğinde sakladığı kendine bile itiraf edemediği duyguları açığa çıkarır.

Diğer tarafta Gönül ve Korkut Ali ilk kez çok yakınlaşır, annesi oğlu olduğunu bilmeden Korkut Ali’yi en derinden yaralar. Ve bir gece kardeşi Emine’nin yaşadığı trajedi Korkut’u annesinin kapısına getirir, yüreğinde sakladığı tüm öfkesi, özlemi ve acısıyla annesine bağırır.

Bir Aşk Hikayesi 8.bölüm fragmanı izle gizemli aşk hikayesi!
Bir Aşk Hikayesi 8.bölüm fragmanı izle,Bir Aşk Hikayesi 8.bölüm fragmanı heyecanı.Bir Aşk Hikayesi 8.bölüm fragmanı sizlerle.Bir Aşk Hikayesi 8.bölüm fragmanı burda.

Bir Aşk Hikayesi 8. bölüm fragmanı yayınlandığında sitemize eklenecektir.

Bir Aşk Hikayesi 7. bölüm fragmanı

 

Bu hikâyede hiç kimse temiz değil… Sadece sen temizsin… Beni unutma taş kafa…
Korkut Ali bu sözleri Ceylan’a söylerken artık yolun sonuna geldiğini düşünmektedir. Tahsin’in onun gerçek kimliğini ortaya çıkarması an meselesidir. Diğer tarafta Eda’yla olan ilişkisi de tehlikeli bir boyuta gelmiştir. Korkut Ali, Eda’ya gidip bu oyuna bir son vermek ister. Ama karşısında bambaşka bir Eda vardır. Olaylar beklenmedik bir şekilde gelişir. Korkut ve Ceylan’ın baş başa geçirecekleri son gün Tolga’nın Ceylan’ın ona aşık olduğunu öğrenmesiyle yarım kalır. Tüm bu olanlar bile Korkut ve Ceylan’ın aşkının önüne geçemez ve Ceylan’ın büyük itirafı Korkut’u gözyaşları içinde bırakır.

 


 

 


YORUMLAR