Bir Aşk Hikayesi 25. Bölüm izle, Bir Aşk Hikayesi 25. Bölüm full hd izle, Bir Aşk Hikayesi 25. Bölüm hd izle

Bir Aşk Hikayesi 25. Bölüm online izle, Bir Aşk Hikayesi 25. Bölüm full izle, Bir Aşk Hikayesi 25. Bölüm tek parça izle.

Bir Aşk Hikayesi 25.bölüm fragmanı fox tv canlı izlede! Bir Aşk Hikayesi bu akşam 25.bölüm ile ekran başına geliyor.Bir Aşk Hikayesi 25.bölümde neler olacak? Bir Aşk Hikayesi 25.bölüm heyecanı burada olacak... " Hepimiz ölücez bi gün... Onun için doğmuyor muyuz zaten? Benimki biraz kısa olacak o kadar..." Korkut ölümü kabullenmiştir belki ama daha yapması gerekenler vardır. Emine için, Umut için en çok da Ceylan için... Ceylan'sa Tolga'nın evlilik teklifini reddettiğinde annesini de kaybetmiştir. Elinde ne aşkı ne ailesi kalmıştır.

Artık yapabileceği tek şey Korkut'un dediği gibi "Birlikte yaşamamıyorlarsa birlikte ölmektir" Korkut ve Ceylan karavanda yanyana geldiklerinde acı dolu bir yüzleşme yaşanır. Diğer tarafta olaylar Korkut'u anne ve babası arasında seçim yapmaya iter. Korkut annesini bir kez daha kurtarırken Gönül bunun karşısında ezilerek; Korkut'a iyilik yapmak için annesini bulmaya karar verir. Gerçeğe adım adım yaklaşırken en büyük yalanın ortaya çıkmasına az kalmıştır. Korkut "Bir anne oğluna nasıl sarılır bilmeden ölücem" diyen Korkut'u neler beklemektedir?

Bir Aşk Hikayesi 25. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.. Bir Aşk Hikayesi yeni bölüm ne zaman? Bir Aşk Hikayesi 24. bölümde neler oldu? Bir Aşk Hikayesi 25. bölüm ne zaman? Bir Aşk Hikayesi hangi kanalda? Korkut, Ceylan'dan vazgeçti mi? şk Hikayesi adlı dizi de bu hafta yeni bölüm olmayacak. Dizinin 25. bölümü oynanması gerekirken dizi yine geçen haftaki bölüm olan 24. bölüm ile devam edecek.

Fox tv ekranlarının popüler dizisi olan Bir Aşk Hikayesi bu akşam yeni bölümü ile sizlerle buluşuyor. Bir Aşk Hikayesi 24. bölümü 24 Eylül Salı günü Fox Tv’de kaldığı yerden devam edecek.Bir Aşk Hikayesi bu hafta da 24. bölüm ile devam ediyor. Dizi Fox tv ekranlarından saat 22.15'te başlayacaktır. Diziye ait fragmanı ve bölüm özetini haberin devamında görebilirsiniz.

Bir Aşk Hikayesi 24. bölüm özeti

Bir Aşk Hikayesi dizisinde Ceylan'ın annesi Asiye Korkut'la yüzleşiyor. Ceylan'la Korkut'un arası iyice açılıyor. Korkut Ceylan'a 'evlenelim' diyor. Ceylan ise Korkut'a kötü sözler söylüyor. İkilinin arası iyice açılıyor. Yılmaz hapishaneden çıkıyor. Tahsin Gönül'e Korkut'la ilgili gerçekleri açıklıyor. Aslı ile Memduh arasında bir yakınlaşma başlıyor.

“Vazgeçtim… Kimseyi sevmicem... Kimse de beni sevmesin... Böyle tek başıma aşksız, sevgisiz yaşayıp ölücem.” Korkut her şeyin bittiğini düşündüğünde Cennet ona başka bir sevginin kapılarını açar. Ama Korkut’un acısını dindiremez. Ceylan’ın, Tolga’nın yaşadığı o eve dönmesi dünyasını karartmaya yeter.

Ceylan ise Korkut’tan uzak kalmanın acısının üstüne bir de ailesinin yaşadıkları ve yaptıklarıyla daha da yıkılır. Ama asıl yıkım Emine’nin yaşadığıdır. Evinden, her şeyden, çok sevdiği oğlundan koparılmıştır. Korkut bir de kardeşinin ellerinin arasından kayıp gitmesiyle perişan olur. “Herkes sırtını döndü kazık attı bir Emine hep yanımdaydı. Bilirdim hep yanımda olacağını. Ne olursa olsun beni seveceğini… Şimdi o da gitti… Onu da aldı adi hayat elimden.”
 


YORUMLAR