Bir Aşk Hikayesi 17. bölüm fragmanı İZLE, 30 Temmuz Salı günü neler olacak? Bir Aşk hikayesi son bölüm fragmanı izle.. Bir Aşk Hikayesi son bölüm Hd izle..

. Bir Aşk Hikayesi 17 bölüm fragmanı yayınlandı - İZLE..Bir Aşk Hikayesi'nin yani bölüm fragmanı...Özür dilerim, seni seviyorum'un Türkiye uyarlaması..Bir Aşk hikayesi son bölüm fragmanı izle

Bizimkisi bir aşk hikayesi değildi. Aşktı bizimkisi, gerisi hikâyeydi. Can Yücel

BİR AŞK HİKAYESİ 17.BÖLÜMÜ FRAGMANI VE KAMERA ARKASI FOTOĞRAFLARI

Kore dizilerinde ne buluyorsun diyenler artık  bir aşk hikayesi ile güneşi beklerkeni izliyor. Bu da aslında Kore dizilerinin ne kadar sürükleyi olduğunun birer kanıtı. 

Bazen insan sevdiğini kaybetmemek için pek çok şeye katlanabilir.

 Bir Aşk Hikayesi'nde Gönül Korkut'un oğlu olduğu gerçeğine çok yaklaştı. Ceylan'la Korkut arasındaki bağ kopma noktasına geldi.. FOX TV'nin beğeniyle izlenen dizisi Bir Aşk Hikayesi'nde heyecan doruklara çıktı. Dizinin bu bölümü izleyenlerini gözyaşlarına boğdu.

"Önce kendini,sonra onu affet. Nefret cok kotu,insanin canini yakiyor.Ama affetmek oyle mi? Insan huzurlu oluyor affedince."

GENEL KONU

Bir Güney Kore dizisi olan ''I am sorry, I love you" isimli diziden yola çıkarılarak hazırlanan dizinin adı ilk önce 'Özür Dilerim, Seni Seviyorum' konulmuş fakat yapılan son dakika değişikliği ile Aşk Hikayesi daha sonra da Bir Aşk Hikayesi yapıldı.Bir Aşk Hikayesi'nde, Damla Sönmez ve Seçkin Özdemir'ın yanısıra Zuhal Olyaz, Yamaç Telli, Elçin Sangu da rol alacaklar.Dizide, anne ve babası tarafından terkedilmiş acılarla geçen çocukluğu ve sokaklarda suçlu olarak yaşayan bir gencin hayatı anlatılacak.

Ceylan'ın aklında birçok soru işareti. Aslı'nın söylediklerine inanıp Korkut'u terk eden Ceylan Korkut'un sıcacık aşkı ile yeniden hayat buldu. Korkut söz verdi, dünyanın neresine giderse gitsin Ceylan'ı asla bırakmayacak. Aslı'nın da Korkut'u bırakmaya hiç niyeti yok açıkça.

 Bir Aşk Hikayesi'nin 17. bölüm fragmanı 30 Temmuz Salı:

Karanlıktaki gerçekler ortaya çıktığında, diğer her şey karanlığa gömülür. "Gecelerce hayaller kurdum ben. Evleneceğiz, çocuklarımız olacak, birlikte yaşlanacağız... Hepsini gördüm ben, hepsini istedim. Çok istedim! Bir tek onunla istedim." Diyen Ceylan için acı gerçeklerle yüzleşme zamanı geldi. Korkut'un Ceylan'ı kaybetmemek için sakladığı sırlardan birinin bile ortaya çıkmasıyla âşıklar büyük bir sınavla karşı karışa kaldılar.

Ceylan için Korkut'tan kaçmak tek seçenektir çünkü onu gördüğü an karşı koyamayacağının farkındadır. Ama Korkut'un onun peşini bırakmaya niyeti yoktur. Her şeyi bırakıp Ceylan'ın peşine düşer. Ve nihayet iki sevgili yan yana geldiğinde beklenmedik bir şey Korkut'un tüm planlarını alt üst etti. Diğer tarafta Gönül öldü sandığı çocuğunun yaşadığını öğrendiğinde artık tek bir amacı vardır çocuğunun kim olduğunu bulmak. Gönül gerçeklere bir adım daha yaklaştı. Korkut'un oğlu olduğunu öğrenecek mi yoksa çaresizce acı çekmeye devam mı edecek?

 Bir Aşk Hikayesi Kamera Arkası Fotoğrafları

Bir Aşk Hikayesi 17 bölüm hd izle,30 Temmuz Salı,Bir Aşk Hikayesi 17. bölüm seyret,Bir Aşk Hikayesi 17. bölüm full hd izle,yeni bölüm hd izle,son bölüm hd izle,canlı izle 30 temmuz 2013,30  Temmuz Salı,  Damla Sönmez ve Seçkin Özdemir fotoğrafları

Bir Aşk Hikayesi 17 bölüm hd izle,30 Temmuz Salı,Bir Aşk Hikayesi 17. bölüm seyret,Bir Aşk Hikayesi 17. bölüm full hd izle,yeni bölüm hd izle,son bölüm hd izle,canlı izle 30 temmuz 2013,30  Temmuz Salı, Bir Aşk Hikayesi 17 bölüm hd izle,30 Temmuz Salı,Bir Aşk Hikayesi 17. bölüm seyret,Bir Aşk Hikayesi 17. bölüm full hd izle,yeni bölüm hd izle,son bölüm hd izle,canlı izle 30 temmuz 2013,30  Temmuz Salı,  Damla Sönmez ve Seçkin Özdemir fotoğrafları


 


YORUMLAR