Beyazıt Öztürk- Sertap Erener İyileşiyorum klibi izle.. Beyaz şov geceye damgasını vurdu..

Beyazıt Öztürk Sertap Erener için özel bir klip hazıladı.. İşte o klip... Beyaz Show`da kahkaha tufanı. İşte o anlar.. 19 Nisan Cuma 2013, Beyaz Show,Sertap Erener , İyileşiyorum

 Beyaz Show izle, Beyaz'ın Sertab Erener'e hazırladığı özel klip, başta Sertap Erener olmak üzere, ekran karşısındaki milyonları da gülme krizine soktu...   

Cuma gecelerinin sevilen programı Beyaz Show`da kahkaha tufanı. İşte o anlar.. 19 Nisan Cuma 2013, Beyaz Show,Sertap Erener , İyileşiyorum

"İyileşiyorum"un içine girdi

Bu özel klibi gördükten sonra gülme atakları nedeniyle programın yaklaşık 15 dakika boyunca aralıklarla kesintiye uğramasına neden olan Erener, uzun süre kendisine gelemedi.

SERTAB'A KLİPLE CEVAP
Ünlü sanatçı Sertab Erener'in, internette paylaşım rekorları kıran "İyileşiyorum" adlı şarkısına çektiği klip uzun süredir gündemden düşmüyordu. Beyaz, Sertab'ın bu çok konuşulan klibine yine bir kliple cevap verdi.

Beyaz Show programı için özel olarak hazırlanan ve Sertap Erener'i kahkahalara boğan klip, internette de izlenme rekoru kırıyor.

İşte o klip;

 

Ukraynalı Valeria Lukyanova, Beyaz Show’a beyaz mini bir elbise ile katıldı. Gerçek Barbie olarak anılan 21 yaşındaki Valeria’nın sessiz ve sakin olması Beyaz’ın dikkatini çekti. Beyaz Valeria’ya "içinden gülüyor bakmayın siz böyle olduğuna" diyerek takıldı.

 

İlgili galeriler:

“CANLI BARBIE” SONUNDA MODEL OLDU

GERÇEK BARBIE FENOMEN OLDU

BARBİ VE KEN CANLANDI HEMEN BİRBİRLERİNİ ALDATTI

 

Atilla Taş, yeni Şarkısını Beyaz Show'da yaptığı ilginç dansla seslendirirken yine sosyal medyada alay konusu oldu. Ünlü şarkıcı, şarkının orjinalini seslendiren Koreli şarkıcının yaptığı dansa benzer bir dans performansı sergileyince de eleştirildi.

İŞTE O ANLAR:

 

Beyaz, Göksel'le düzet yapan Ahmet Kural için hazırladığı özel video geceye damga vuran bir başka olay oldu. Özel olarak hazırlanan videoda bu sezon en çok izlenen dizilerin meşhur karakterleri Ahmet Kural'a has mimik hareketlerini yaptı.

VIDEO İÇİN TIKLAYINIZ 

 

 

 


YORUMLAR