Beyaz Show'da Sertap Erener ile kahkaha tufanı, Beyaz'dan Sertab Erener'e Korsan Klip, İZLE (19 Nisan Cuma 2013)

Sertab Erener'in son klibi İyileşiyorum şarkısına sızan ünlü komedyen Beyaz Stüdyo ve ekran başındaki herkesi adeta kahkahaya boğdu... ( Beyaz Show' dan komik Videolar )

  Cuma gecelerinin talk show programı Beyaz Show izleyenler yine ilginç anlara şahit oldu.

Beyaz, konuklarından Sertab Erener'e kliple bir cevap verdi.

SERTAB'A KLİPLE CEVAP
Ünlü sanatçı Sertab Erener'in, internette paylaşım rekorları kıran "İyileşiyorum" adlı şarkısına çektiği klip uzun süredir gündemden düşmüyordu. Beyaz, Sertab'ın bu çok konuşulan klibine yine bir kliple cevap verdi.

Beyaz Show programı için özel olarak hazırlanan ve Sertap Erener'i kahkahalara boğan klip, internette de izlenme rekoru kırıyor.

İşte o klip;

 

 

Ukraynalı Valeria Lukyanova, Beyaz Show’a beyaz mini bir elbise ile katıldı. Gerçek Barbie olarak anılan 21 yaşındaki Valeria’nın sessiz ve sakin olması Beyaz’ın dikkatini çekti. Beyaz Valeria’ya "içinden gülüyor bakmayın siz böyle olduğuna" diyerek takıldı.

 

İlgili galeriler:

“CANLI BARBIE” SONUNDA MODEL OLDU

GERÇEK BARBIE FENOMEN OLDU

BARBİ VE KEN CANLANDI HEMEN BİRBİRLERİNİ ALDATTI

 

Atilla Taş, yeni Şarkısını Beyaz Show'da yaptığı ilginç dansla seslendirirken yine sosyal medyada alay konusu oldu. Ünlü şarkıcı, şarkının orjinalini seslendiren Koreli şarkıcının yaptığı dansa benzer bir dans performansı sergileyince de eleştirildi.

İŞTE O ANLAR:

 

Beyaz, Göksel'le düzet yapan Ahmet Kural için hazırladığı özel video geceye damga vuran bir başka olay oldu. Özel olarak hazırlanan videoda bu sezon en çok izlenen dizilerin meşhur karakterleri Ahmet Kural'a has mimik hareketlerini yaptı.

VIDEO İÇİN TIKLAYINIZ 

 

 

 


YORUMLAR