Beyaz Show'da bu hafta kimler konuk olacak? Beyaz Show 26 Nisan 2013 programı izle.. (Beyaz Show komik Videoları) Erol Köse Sinan Akçıl Oleksandr Bozhyk

Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu hafta; müzik dünyasının önde gelen isimlerinden Erol Köse ve Sinan Akçıl katıldı. ( Beyaz Videoları )

  Erol Köse, Sinan Akçıl, Wilma Elles. Ali Yeşilırmak ve Max, Oleksandr Bozhyk ve Ahmet Bulut, bu hafta "Beyaz Show"da! Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu hafta; müzik dünyasının önde gelen isimlerinden Erol Köse, Türk pop müziğinin başarılı isimlerinden Sinan Akçıl, “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisinin Carolin’i Wilma Elles, eğitmen Ali Yeşilırmak ve marifetli dostu Max, keman virtüözü Oleksandr Bozhyk ve Türkiye break dans şampiyonu Ahmet Bulut konuk oluyor. Sohbeti, eğlencesi, birbirinden komik vtr’leri, esprileri, skeçleri ve canlı yayın sürprizleriyle "Beyaz Show", yine şahane! Sakın kaçırmayın!

Beyaz kahkahalara boğdu!

 

 "İyileşiyorum"un içine girdi..
Beyaz'ın, Sertab Erener'e hazırladığı özel klip, hanımefendiyi olduğu gibi, ekran karşısındaki milyonları da gülme krizine soktu... Bu özel klibi gördükten sonra gülme atakları nedeniyle programın yaklaşık 15 dakika boyunca aralıklarla kesintiye uğramasına neden olan Erener, uzun süre kendisine gelemedi.

SERTAB'A KLİPLE CEVAP
Ünlü sanatçı Sertab Erener'in, internette paylaşım rekorları kıran "İyileşiyorum" adlı şarkısına çektiği klip uzun süredir gündemden düşmüyordu. Beyaz, Sertab'ın bu çok konuşulan klibine yine bir kliple cevap verdi.

Klipte, Sertab Erener'in sözlerine "erkekçe" yanıtlar yer alıyor. Klibi izledikten sonra bir süre konuşmakta zorluk çeken Sertab Erener, "Bundan sonra bu şarkıyı nasıl söyleyeceğim. Hep aklıma gelecek" dedi.

İşte o klip;

 

Ukraynalı Valeria Lukyanova, Beyaz Show’a beyaz mini bir elbise ile katıldı. Gerçek Barbie olarak anılan 21 yaşındaki Valeria’nın sessiz ve sakin olması Beyaz’ın dikkatini çekti. Beyaz Valeria’ya "içinden gülüyor bakmayın siz böyle olduğuna" diyerek takıldı.

 

İlgili galeriler:

“CANLI BARBIE” SONUNDA MODEL OLDU

GERÇEK BARBIE FENOMEN OLDU

BARBİ VE KEN CANLANDI HEMEN BİRBİRLERİNİ ALDATTI

 

Atilla Taş, yeni Şarkısını Beyaz Show'da yaptığı ilginç dansla seslendirirken yine sosyal medyada alay konusu oldu. Ünlü şarkıcı, şarkının orjinalini seslendiren Koreli şarkıcının yaptığı dansa benzer bir dans performansı sergileyince de eleştirildi.

İŞTE O ANLAR:

 

Beyaz, Göksel'le düzet yapan Ahmet Kural için hazırladığı özel video geceye damga vuran bir başka olay oldu. Özel olarak hazırlanan videoda bu sezon en çok izlenen dizilerin meşhur karakterleri Ahmet Kural'a has mimik hareketlerini yaptı.

VIDEO İÇİN TIKLAYINIZ 

 


YORUMLAR