23 Nisan 2014 Çarşamba
   25.10.2013 13:13:38

Beyaz Show son bölüm tek parça izle - Beyaz Show 25 Ekim 2013, Cuma, Mirkelam Beyaz Show'da

Beyaz Show izle, Beyaz, Usta şovmen Beyazıt Öztürk'ün sunduğu, ekranların sevilen talk show programı Beyaz Show'un yeni sezon programı, SEYRET

Beyaz, canını sıkan durumu şöyle dile getirmişti:
"Canımız biraz sıkkın. Saat kaç şuanda? 00.06... Geçen sene bu program sezon finali yaptığında saat 23.15'te yayına giriyordu ve birinci, ikinci, üçüncü oluyordu. 3 ayda ne oldu ki programı 45 dakika geç sokuyorlar. Bu gerçekten hoş bir durum değil. Tam 45 dakika. Benim için önemli değil. Buradaki arkadaşlar için önemli. Bu saatte buraya geliyorlar... Ben bunlara dayanıklıyım. Benimle ilgili bir problem yok. Hayatım boyunca bu programın yeni bölümü ya da özeti girmedi. Hayatım boyunca 'gel' dediler geldim, 'git' dediler biraz bekledim, vazgeçerler mi diye... Gerçekten çok sıkıcı bir durum. Buradan Kanal D'nin CEO'su İrfan Bey'e tek kelimelik bir şey söyleyeceğim: Nasılsınız, iyi misiniz? Saatimizden memnunuz..."

REKLAMDAN BİR SERVET KAZANDI - FOTO GALERİ

 Kanal D'nin büyük umutlarla yeni dönemde ekrana sürdüğü Fatih ve Kayıp dizilerinde değişiklik yaşandı. Reytinglerde istediği sonucu alamayan dev bütçeli Fatih dizisi artık Pazartesi akşamları 20.00 yerine 22.00'de ekrana gelecek. Kanal D'nin bir başka yeni dizisi Kayıp ise gün değiştirdi. Cuma akşamları 20.00'de ekrana gelen Kayıp dizisi artık Cumartesi akşamları 22.30'da yayınlanacak. Kayıp'ın yeni bölümü bu Cumartesi akşamı ekrana gelecek.

 Kanal D'de Beyaz Show'u sunan Beyazıt Öztürk geçtiğimiz haftalarda gece yarısı programının ekrana gelmesinden dolayı canlı yayında Kanal D yönetimine sitemde bulunmuştu. Cuma akşamları yayınlanan Kayıp'ın gün değiştirmesiyle birlikte artık Beyaz Show'da daha erken bir saatte yayınlanacak. Beyaz Show bu Cuma akşamı Yalan Dünya'nın hemen ardından 23.15'de ekranda olacak.

BEYAZ SHOW BÜTÜN BÖLÜMLER - TIKLA İZLE

 

eyaz Show’un bu haftaki konukları kim? 25 Ekim 2013,Beyaz Show’da bu hafta kimler var? 25 Ekim 2013,Beyaz Show’da kimler var? 25.10.2013,Beyaz Show’da kimler konuk olacak,Beyaz Show Saat Kaçta 25 Ekim 2013,Beyaz Show Saat Kaçta 25.10.2013
Beyaz Show’da Kimler Var?

Yıllardır büyük zevkle izlenen, Cuma gecelerinin vazgeçilmez talk-şov programı Beyaz Show’a geçen hafta Gökhan Özen, Gizem Karaca, Berk Oktay ve Şükrü Özyıldız konuk olmuştu ve yine güzel bir bölüm daha ekranlara gelmişti.
Beyaz Show 25 Ekim Cuma günü eski saatinde 23:15′de yeni bölümüyle ekrana gelecek. Bu bölüme Mirkelam, Zeynep Çamcı, Neslihan Atagül, Kenan Sofuoğlu ve Türkiye’nin ilk kadın vokal grubu Hattun konuk olarak katılacak.

 

 Beyazıt Öztürk, Sertap Erener'i böyle ti'ye aldı..

 

Beyaz Show 25 Ekim 2013 Tanıtım Fragman:

 

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!