Beyaz Show izle, Beyaz Show 11 Ekim izle, Beyaz Show canlı izle, Beyaz Show' un bu haftaki konukları kim?

Yeni sezon açılışını 11 Ekim' de yapacak olan Beyaz Show bu haftaki konukları Güneşi Beklerken dizi oyuncuları ve diğer ses sanatçılarımız.

Beyaz Show 11 Ekim Konukları Kimler ? - BeyazShow Yine Şahane ! Beyaz Show’u Kaçırmayın.. Hasret sona eriyor! Özlediğiniz, beklediğiniz, merak ettiğiniz şov, “Beyaz Show” bu Cuma başlıyor. Fettah Can, Kerem Bürsin, Hande Doğandemir, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin, Roberto Carlos bu hafta Beyaz Show’da! Usta şovmen Beyazıt Öztürk’ün sunduğu, ekranların sevilen talk show programı “Beyaz Show” yaz tatilinin ardından bu Cuma tiryakileriyle yeniden buluşuyor. Yeni yayın döneminde Cuma geceleri ve yine canlı olarak ekrana gelecek olan programda, Kanal D izleyicilerini birbirinden ilginç sürprizler bekliyor.

“CANLI BARBIE” SONUNDA MODEL OLDU

GERÇEK BARBIE FENOMEN OLDU

BARBİ VE KEN CANLANDI HEMEN BİRBİRLERİNİ ALDATTI

Sezonun ilk bölümünün konukları ise; Fettah Can, Hande Doğandemir, Kerem Bürsin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin ve Roberto Carlos. Sezonun ilk programında; pop müziğin sevilen isimlerinden Fettah Can, en beğenilen şarkılarını seslendirecek. Kanal D’de ekrana gelen ve büyük beğeniyle izlenen “Güneşi Beklerken” dizisinin başrol oyuncuları Hande Doğandemir, Kerem Bürsin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin de, hem diziyle ve kendileriyle ilgili merak edilenleri yanıtlayacak, hem de keyifli bir sohbet gerçekleştirecekler. Futbol dünyasının efsane ismi, Sivasspor’un Sportif Direktörü Roberto Carlos da Beyaz’la keyif dolu bir sohbete ortak olacak.

Beyaz Show'un bu haftaki konukları 11 Ekim 2013... Beyaz Show'un bu haftaki konukları hepinizin çok sevdiği isimler olacak. Beyaz Show'un bu haftaki konuklarıyla sezona muhteşem bir dönüş yapacak. İşte Beyaz Show'un bu haftaki konukları.. Beyaz Show bu SEzona bomba gibi başlıyor. Hepimizin çok sevdiği Güneşi Beklerken dizisinin yıldızlar olacak. Hasret sona eriyor! Özlediğiniz, beklediğiniz, merak ettiğiniz şov, “Beyaz Show” bu Cuma başlıyor.
Fettah Can, Kerem Bürsin, Hande Doğandemir, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin, Roberto Carlos bu hafta Beyaz Show'da!

Usta şovmen Beyazıt Öztürk’ün sunduğu, ekranların sevilen talk show programı “Beyaz Show” yaz tatilinin ardından bu Cuma tiryakileriyle yeniden buluşuyor. Yeni yayın döneminde Cuma geceleri ve yine canlı olarak ekrana gelecek olan programda, Kanal D izleyicilerini birbirinden ilginç sürprizler bekliyor. Sezonun ilk bölümünün konukları ise; Fettah Can, Hande Doğandemir, Kerem Bürsin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin ve Roberto Carlos. Sezonun ilk programında; pop müziğin sevilen isimlerinden Fettah Can, en beğenilen şarkılarını seslendirecek.

Kanal D’de ekrana gelen ve büyük beğeniyle izlenen “Güneşi Beklerken” dizisinin başrol oyuncuları Hande Doğandemir, Kerem Bürsin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin de, hem diziyle ve kendileriyle ilgili merak edilenleri yanıtlayacak, hem de keyifli bir sohbet gerçekleştirecekler. Futbol dünyasının efsane ismi, Sivasspor’un Sportif Direktörü Roberto Carlos da Beyaz’la keyif dolu bir sohbete ortak olacak.  Sakın kaçırmayın!


YORUMLAR