Beyaz Show izle 8 Kasım 2013 Kanal D izle, Beyaz Show Tek Parça İzle (8.Kasım 2013) Beyazıt Öztürk ile kahkaha tufanı.

Beyaz'ın yaptığı sevilen talk- show programı “ Beyaz Show ”a bu hafta kimler konuk olacak? Beyaz Show yeni bölümü ile 8 Kasım Cuma akşamı Kanal D'de.

 

Kanal D ekranlarının en çok takip edilen programlarından olan Beyaz Show 8 Kasım 2013 Cuma günü yine ekranlarda olacak. 08 11 2013. 8 Kasım Beyaz Show konukları. Beyaz Show'a kimler gelecek. 8 Kasım cuma. Türkiye'nin en çok takip edilen Eğlence programı olan Beyaz Show'a bu hafta kimler gelecek?

Kanal Ekranlarının eğlenceli programı cuma akşamlarının vazgeçilmezi Beyaz Show bu haftada yine mükemmel gelecek. Beyaz Show'un bu haftaki konukları kimler olacak. Beyazıt ÖZtürk'ün sunuculuğunu yaptığı ve yaklaşık 16 yıldır ekranların vazgeçilmeyen programı olan Beyaz Show bu Cuma geceside yine evlerinizde konuk olacak. İşte Beyaz Show konukları Türkiye'de Beyaz Show Kanal D'de izlenir.. Peki 8 Kasım Cuma Beyaz Show konukları kim ler olacak işte . Beyaz Show konukları

Kanal D Ekranlarının sunuculuğunu Beyazıt Öztürk"ün yaptığı sevilen talk- show programı Beyaz Show Cuma akşamı 23.15'te canlı olarak yayınlanacak.

"Beyaz Show" kaçmaz!

Beyaz Show'a bu hafta Mete Horozoğlu, Aslı Enver, Erhan Can Kartal, Kadir Doğulu, Ivana Sert, Özgün ve İrem Derici konuk oluyor...

Kanal D"nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk"ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu hafta; “Kayıp” dizinin başrol oyuncularından Mete Horozoğlu, Aslı Enver ve Erhan Can Kartal, genç oyuncu Kadir Doğulu, moda tasarımcısı Ivana Sert, müzik dünyasının sevilen isimlerinden Özgün ve müzik dünyasında hızlı bir çıkış yakalayan İrem Derici konuk oluyor. 

Sohbeti, eğlencesi, esprileri, skeçleri ve canlı yayın sürprizleriyle “Beyaz Show” bu hafta da yine şahane!

Sakın kaçırmayın!

REKLAMDAN BİR SERVET KAZANDI - FOTO GALERİ

 Yeni sezonda da bomba gibi programlar yapan Beyaz'ın derdi büyüktü. 2 hafta önce yayınlanmaya başlayan Beyaz Show'un yayın saati gece tam 00:00 olarak belirlenmişti. Bu saate kadar Beyaz Show full izleyicileri uyuyor kimileri ise gözleri uykulu bir şekilde seyretmeye devam ediyorlardı. Beyaz Show son bölüm full izle 25 Ekim tarihinde yayınlanmış olan ve herkes tarafından büyük beğeni topleyen Beyaz Show'da yer alan üniversite öğrencileri neşeli anlar yaşadı. Uzun süredir beklenen programın bu haftaki konukşları arasında dünyaca ünlü başarılı motosiklet yarışçısı Kenan Sofuoğlu da vardı. Beyazıt Öztürk yine formundaydı ve herkesi ekrana kilitlemeyi başardı. 

Kanal D ekranlarında yaklaşık 14 yıldır yayınlanan ve çok sayıda izleyicisi bulunan Beyaz Show'un bu haftaki konukları geçen haftaları aratmadı. Bu sezonun ilk programı 00:00'da yayınlanmıştı. İkinci haftaki program 00:30'da yayınlanmıştı. Bu bu süreçte Beyaz içten içe Kanal D yönetimi ile sorunlar yaşadı. Canlı yayında herkesin gözü önünde Beyaz Show seyircisine yönetimi şikayet etti. Böylece Beyaz Show'ub yayın saati 23:15'e tekrar alındı. Mevzu tatlıya bağlanmış oldu.

 BEYAZ SHOW BÜTÜN BÖLÜMLER - TIKLA İZLE

 

Beyaz Show’da Kimler Var?

Yıllardır büyük zevkle izlenen, Cuma gecelerinin vazgeçilmez talk-şov programı Beyaz Show’a geçen hafta Gökhan Özen, Gizem Karaca, Berk Oktay ve Şükrü Özyıldız konuk olmuştu ve yine güzel bir bölüm daha ekranlara gelmişti. Beyaz Show 25 Ekim Cuma günü eski saatinde 23:15′de yeni bölümüyle ekrana geldi. Bu bölüme Mirkelam, Zeynep Çamcı, Neslihan Atagül, Kenan Sofuoğlu ve Türkiye’nin ilk kadın vokal grubu Hattun konuk olarak katıldı.

 

 Beyazıt Öztürk, Sertap Erener'i böyle ti'ye almıştı.

 

Beyaz Show 8 Kasım 2013 Tanıtım Fragman:

 


YORUMLAR