Beyaz Show izle 29 Mart 2013 Kanal D izle, Beyaz Show Tek Parça İzle (29 Mart Cuma) Beyaz ile Atalay Demirci karşı karşıya!

Beyaz Show'un bu akşamki konukları Rüştü Reçber, Işıl Reçber, Atalay Demirci ve Gülşen'di. Beyaz Show 29 Mart Cuma günkü programı tek parça izle

 

Beyaz Show'un yeni bölümünde Atalay Demirci rüzgarı esti. Beyaz Rüştü ve Işıl Reçber çiftinden sonra Atalay Demirci'yi davet etti. Yetenek Sizsiniz'in birincisi Atalay Demirci bir anısını anlatmak isteyince eğlenceli anlar yaşandı.

 

Beyaz'a sen ve siz demek arasında kararsız kalan Demirci Beyaz "Sen anlat duruma göre karar veririz." dedi. Bunun üzerine Atalay Demirci en büyük hayalinin Beyaz Show'a katılmak olduğunu söyledi. Beyaz Atalay Demirciye yerini gösterdiğinde Demirci koltuğun kenarına oturmayı tercih etti. Bunun üzerine ünlü sunucu Beyaz "Adamın ilk yayını, ilk kez gelmiş oturduğu yere bak. Hiç adap yok." dedi. Atalay Demirci "Abi sen orayı gösterdin." deyince Beyaz "Her şey olmuş ama adap olamamış. Biz Atalay'ı buraya esprileri için değil adap öğretmek için çağırdık"dedi.
 

 

 Gülşen, Rüştü Reçber, Işıl Reçber ve Atalay Demirci Beyaz Show'da!
Beyaz Show'a bu hafta, pop müziğin güçlü isimlerinden Gülşen, Türk futbolunun efsane isimlerinden Rüştü Reçber ve eşi Işıl Reçber ile Yetenek Sizsiniz Türkiye programının birincisi Atalay Demirci konuk oluyor.

 

NAYER, BEYAZ SHOW'U UÇURDU

“CANLI BARBİE” VALERİA HAYRANLARINA JEST YAPTI

2 DAKİKADA KUZEY GÜZEY 
 

 

KOPARTAN EVLİLİK PROGRAMI TAKLİDİ
Beyaz, programın ilerleyen saatlerine ise evlilik programı yapımcı ve sunucusu Esra Erol'a bir sürpriz yaptı. Beyaz'ın kendi ekibiyle çektiği evlilik programı taklidi skeç gülme krizine soktu.


 

 Yetenek Sizsiniz'in Türkiye'ye tanıttığı isimlerden Aref dün gece Beyaz Show'un konuğu oldu.

GAZETE İLANLI İLLÜZYON GÖSTERİSİ
Yaptığı birbirinden ilginç illüzyon gösterilerini hayli güzel bir şovla izleyiciye sunmayı başaran Aref, Beyaz Show için hazırladığı gösterisinde başta Beyazıt Öztürk olmak üzere stüdyodakileri yine hayrete düşürdü.

"BEN BÖYLE BİR ŞEY GÖRMEDİM"
Aref şovunda yine stüdyodaki izleyicilerden birini kullanırken, gazete ilanıyla sonlandırdığı şovu izleyenleri şaşkına uğrattı. Beyaz Aref'in gösterisi için "Ben böyle bir şey görmedim arkadaş" ifadesini kullandı.

İşte Aref'in Beyaz Show'daki o şovu;


Beyaz Show'a bu hafta, Hande Yener, Esra Erol, Aref Ghafouri, Funda Kılıç ile on parmağından on beş marifetle gölgelere hayat veren adam Truzzi konuk oluyor. 

GEÇEN HAFTA BARBİE BEBEK VALERİA HAYRAN BIRAKTI!

Gerçek Barbie olarak anılan 21 yaşındaki Valeria’nın sessiz ve sakin olması Beyaz’ın dikkatini çekti. Beyaz Valeria’ya "içinden gülüyor bakmayın siz böyle olduğuna" diyerek takıldı.

Valeria’nın konuşmamasına şaşıran Beyaz Valeria’yı gönderirken de konuklarına takılmayı ihmal etmedi. Beyaz "zaten konuşmuyor reklama giricem diye gönderdim" diyerek stüdyodakileri güldürdü.

İlgili galeriler:

“CANLI BARBIE” SONUNDA MODEL OLDU

GERÇEK BARBIE FENOMEN OLDU

BARBİ VE KEN CANLANDI HEMEN BİRBİRLERİNİ ALDATTI
 
 Sanal alemde bir fenomen haline gelen ve 'oyuncak bebek'gibi görünen Valeria Lukyanova, Beyazıt Öztürk'ün sunduğu Beyaz Show'a konuk oldu.

Beyaz, iri mavi gözleri ile gerçek Barbie bebek gibi görünen ve dünya üzerinde çok sayıda hayranı olan Lukyanova ile sohbet etti.

Foto Galeriler:

TELEVİZYON DÜNYASININ EN EĞLENCELİ SETİ: YALAN DÜNYA

BEYAZIT ÖZTÜRK ALTIN MADALYA PEŞİNDE 

DÜNYA YALAN REKLAM GERÇEK

Video Galeriler:

BEYAZ'DAN KUZEY GÜNEY DİZİSİNE GÖNDERME

BEYAZ ŞİRİNCE'YE GİDENLERLE BÖYLE DALGA GEÇTİ

OKAN ÇABALAR'DAN MICHAEL JACKSON TAKLİDİ 

YUNANİSTAN'A ÖTELENEN ATİLLA TAŞ'IN DRAM

Beyaz'ın konuğu şarkıcı Gülşen, hal ve tavırları ile geceye damgasını vurdu! Gülşen'in frikikleri ve Beyaz'a yakın ilgisi izleyiciden kaçmadı.
Beyaz Show’da tabir-i caizse Gülşen fırtınası esti. Ünlü şarkıcı hale ve tavırları ile Twitter’da en çok konuşulan isimler arasına girdi. Beyaz’a olan yakın davranışları, giydiği seksi ve ilginç kıyafeti ile geceye damga vurdu.

Konuşmaları ve Beyaz’a yakın ilgisi nedeniyle Twitter kullanıcıları Gülşen hakkında yüzlerce tweet attı. Gülşen’in programa alkollü çıktığı hakkında onlarca yorum yapıldı.

Kıyafeti de ayrı olay oldu. Erkek gömleği görüntüsündeki seksi kıyafeti ile bol bol frikik veren Gülşen, seyircilerin de hedefindeydi. Beyaz’ın yanaklarını sıktı. Elinden tuttu, bırakmak bilmedi. O kadar eğleniyorum ki, sadece dinlemek istiyorum, konuşmak istemiyorum dedi. Çok tatlısın diyerek Beyaz’ın yanaklarını sıktı.

Beyaz bunun üzerine Gülşen’in sevgilisi Ozan Çolakoğlu için, Ozan Çolakoğlu beni dürbünlü tüfekle vuracak bu çok tatlısın sözlerinden sonra diyerek durumu toparlamaya çalıştı. Programın diğer konuğu Yetenek Sizsiniz’in yıldızı Atalay Demirci de esprileri patlattı.
 

 


YORUMLAR