Beyaz Show izle 29 Mart 2013 Kanal D izle : Atalay Demirci'den kahkaha tufanı... Gülşen'in son şarkısı Yatcaz Kalkcaz(Dinle)

29 Mart Cuma,Beyaz Show hd izle,Beyaz Show seyret,Beyaz Show full hd izle,Beyaz Show yeni bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle,tek parça izle, full bölüm izle,Gülşen, Rüştü Reçber, Işıl Reçbe

 Gülşen, Rüştü Reçber, Işıl Reçber ve Atalay Demirci Beyaz Show'da!
Beyaz Show'a bu hafta, pop müziğin güçlü isimlerinden Gülşen, Türk futbolunun efsane isimlerinden Rüştü Reçber ve eşi Işıl Reçber ile Yetenek Sizsiniz Türkiye programının birincisi Atalay Demirci konuk oluyor.

 

NAYER, BEYAZ SHOW'U UÇURDU

“CANLI BARBİE” VALERİA HAYRANLARINA JEST YAPTI

2 DAKİKADA KUZEY GÜZEY 
 

 

KOPARTAN EVLİLİK PROGRAMI TAKLİDİ
Beyaz, programın ilerleyen saatlerine ise evlilik programı yapımcı ve sunucusu Esra Erol'a bir sürpriz yaptı. Beyaz'ın kendi ekibiyle çektiği evlilik programı taklidi skeç gülme krizine soktu.


 

 Yetenek Sizsiniz'in Türkiye'ye tanıttığı isimlerden Aref dün gece Beyaz Show'un konuğu oldu.

GAZETE İLANLI İLLÜZYON GÖSTERİSİ
Yaptığı birbirinden ilginç illüzyon gösterilerini hayli güzel bir şovla izleyiciye sunmayı başaran Aref, Beyaz Show için hazırladığı gösterisinde başta Beyazıt Öztürk olmak üzere stüdyodakileri yine hayrete düşürdü.

"BEN BÖYLE BİR ŞEY GÖRMEDİM"
Aref şovunda yine stüdyodaki izleyicilerden birini kullanırken, gazete ilanıyla sonlandırdığı şovu izleyenleri şaşkına uğrattı. Beyaz Aref'in gösterisi için "Ben böyle bir şey görmedim arkadaş" ifadesini kullandı.

İşte Aref'in Beyaz Show'daki o şovu;


Beyaz Show'a bu hafta, Hande Yener, Esra Erol, Aref Ghafouri, Funda Kılıç ile on parmağından on beş marifetle gölgelere hayat veren adam Truzzi konuk oluyor. 

GEÇEN HAFTA BARBİE BEBEK VALERİA HAYRAN BIRAKTI!

Gerçek Barbie olarak anılan 21 yaşındaki Valeria’nın sessiz ve sakin olması Beyaz’ın dikkatini çekti. Beyaz Valeria’ya "içinden gülüyor bakmayın siz böyle olduğuna" diyerek takıldı.

Valeria’nın konuşmamasına şaşıran Beyaz Valeria’yı gönderirken de konuklarına takılmayı ihmal etmedi. Beyaz "zaten konuşmuyor reklama giricem diye gönderdim" diyerek stüdyodakileri güldürdü.

İlgili galeriler:

“CANLI BARBIE” SONUNDA MODEL OLDU

GERÇEK BARBIE FENOMEN OLDU

BARBİ VE KEN CANLANDI HEMEN BİRBİRLERİNİ ALDATTI
 
 Sanal alemde bir fenomen haline gelen ve 'oyuncak bebek'gibi görünen Valeria Lukyanova, Beyazıt Öztürk'ün sunduğu Beyaz Show'a konuk oldu.

Beyaz, iri mavi gözleri ile gerçek Barbie bebek gibi görünen ve dünya üzerinde çok sayıda hayranı olan Lukyanova ile sohbet etti.

Foto Galeriler:

TELEVİZYON DÜNYASININ EN EĞLENCELİ SETİ: YALAN DÜNYA

BEYAZIT ÖZTÜRK ALTIN MADALYA PEŞİNDE 

DÜNYA YALAN REKLAM GERÇEK

Video Galeriler:

BEYAZ'DAN KUZEY GÜNEY DİZİSİNE GÖNDERME

BEYAZ ŞİRİNCE'YE GİDENLERLE BÖYLE DALGA GEÇTİ

OKAN ÇABALAR'DAN MICHAEL JACKSON TAKLİDİ 

YUNANİSTAN'A ÖTELENEN ATİLLA TAŞ'IN DRAM


YORUMLAR