Beyaz Show izle 1 Mart 2013, Kanal D, Nazlı Öztarhan, Mustafa Avkıran, Sevcan Orhan, İsmail Altunsaray, Selçuk Balcı, Kerem Tunçeri, Kerem Gönlüm, Sinan Güler,Jordan Farmar,Efes

01.03.2013,Beyaz Show hd izle,Beyaz Show seyret,Beyaz Show full hd izle,Beyaz Show Yeni bölüm izle,Beyaz Show son bölüm izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle

 Nazlı Öztarhan, Mustafa Avkıran, Sevcan Orhan, İsmail Altunsaray, Selçuk Balcı, Kerem Tunçeri, Kerem Gönlüm, Sinan Güler ve Jordan Farmar “Beyaz Show”da. Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu hafta, başarılı haber spikeri Nazlı Öztarhan, “Kuzey Güney” dizisinin Sami Bey’i, usta oyuncu Mustafa Avkıran, farklı tarzıyla Türk halk müziğini ekranlara taşıyan, mükemmel yorumuyla türkülere can veren bir isim Sevcan Orhan, güçlü sesi ve büyüleyen performansıyla bozlakların tartışmasız ustası, Neşet Ertaş'ın izinde, sözünde başarılı bir sanatçı olan İsmail Altunsaray, Karadeniz’in genç ve yetenekli ismi, dalgaları türkü türkü dokuyan adam Selçuk Balcı ile taraftarıyla bütünleşmede tarih yazan, Anadolu Efes'in, birbirinden başarılı oyuncuları, Kerem Tunçeri, Kerem Gönlüm, Sinan Güler ve Jordan Farmar konuk oluyor. Sohbeti, eğlencesi, birbirinden komik vtr’leri, esprileri, skeçleri ve sürprizleriyle “Beyaz Show” yine şahane!

 Show Başlıyor!
Beyaz Show'a bu hafta, başarılı haber spikeri Nazlı Öztarhan, usta oyuncu Mustafa Avkıran, farklı tarzıyla Türk halk müziğini ekranlara taşıyan Sevcan Orhan, bozlakların tartışmasız ustası İsmail Altunsaray, Karadeniz’in genç ve yetenekli ismi Selçuk Balcı ile taraftarıyla bütünleşmede tarih yazan, Anadolu Efes'in, birbirinden başarılı oyuncuları, Kerem Tunçeri, Kerem Gönlüm, Sinan Güler ve Jordan Farmar konuk oluyor.


 

KOPARTAN EVLİLİK PROGRAMI TAKLİDİ
Beyaz, programın ilerleyen saatlerine ise evlilik programı yapımcı ve sunucusu Esra Erol'a bir sürpriz yaptı. Beyaz'ın kendi ekibiyle çektiği evlilik programı taklidi skeç gülme krizine soktu.


 

 Yetenek Sizsiniz'in Türkiye'ye tanıttığı isimlerden Aref dün gece Beyaz Show'un konuğu oldu.

GAZETE İLANLI İLLÜZYON GÖSTERİSİ
Yaptığı birbirinden ilginç illüzyon gösterilerini hayli güzel bir şovla izleyiciye sunmayı başaran Aref, Beyaz Show için hazırladığı gösterisinde başta Beyazıt Öztürk olmak üzere stüdyodakileri yine hayrete düşürdü.

"BEN BÖYLE BİR ŞEY GÖRMEDİM"
Aref şovunda yine stüdyodaki izleyicilerden birini kullanırken, gazete ilanıyla sonlandırdığı şovu izleyenleri şaşkına uğrattı. Beyaz Aref'in gösterisi için "Ben böyle bir şey görmedim arkadaş" ifadesini kullandı.

İşte Aref'in Beyaz Show'daki o şovu;


Beyaz Show'a bu hafta, Hande Yener, Esra Erol, Aref Ghafouri, Funda Kılıç ile on parmağından on beş marifetle gölgelere hayat veren adam Truzzi konuk oluyor. 

GEÇEN HAFTA BARBİE BEBEK VALERİA HAYRAN BIRAKTI!

Gerçek Barbie olarak anılan 21 yaşındaki Valeria’nın sessiz ve sakin olması Beyaz’ın dikkatini çekti. Beyaz Valeria’ya "içinden gülüyor bakmayın siz böyle olduğuna" diyerek takıldı.

Valeria’nın konuşmamasına şaşıran Beyaz Valeria’yı gönderirken de konuklarına takılmayı ihmal etmedi. Beyaz "zaten konuşmuyor reklama giricem diye gönderdim" diyerek stüdyodakileri güldürdü.

İlgili galeriler:

“CANLI BARBIE” SONUNDA MODEL OLDU

GERÇEK BARBIE FENOMEN OLDU

BARBİ VE KEN CANLANDI HEMEN BİRBİRLERİNİ ALDATTI
 
 Sanal alemde bir fenomen haline gelen ve 'oyuncak bebek'gibi görünen Valeria Lukyanova, Beyazıt Öztürk'ün sunduğu Beyaz Show'a konuk oldu.

Beyaz, iri mavi gözleri ile gerçek Barbie bebek gibi görünen ve dünya üzerinde çok sayıda hayranı olan Lukyanova ile sohbet etti.

Foto Galeriler:

TELEVİZYON DÜNYASININ EN EĞLENCELİ SETİ: YALAN DÜNYA

BEYAZIT ÖZTÜRK ALTIN MADALYA PEŞİNDE 

DÜNYA YALAN REKLAM GERÇEK

Video Galeriler:

BEYAZ'DAN KUZEY GÜNEY DİZİSİNE GÖNDERME

BEYAZ ŞİRİNCE'YE GİDENLERLE BÖYLE DALGA GEÇTİ

OKAN ÇABALAR'DAN MICHAEL JACKSON TAKLİDİ 

YUNANİSTAN'A ÖTELENEN ATİLLA TAŞ'IN DRAM

YORUMLAR