Beyaz Show ilk bölümü izle, Beyaz show Kerem Bursin ile coştu

yeni sezon konsept değiştirdi beyaz show izle komik anlar video haber.

Kanal D'nin vazgeçilmez programı haline gelen Beyaz Show, 3 aylık yaz tatilinden sonra yeni sezona başladı.

İlgili galeriler:

“CANLI BARBIE” SONUNDA MODEL OLDU

GERÇEK BARBIE FENOMEN OLDU

BARBİ VE KEN CANLANDI HEMEN BİRBİRLERİNİ ALDATTI

Fettah Can, Kerem Bürsin, Hande Doğandemir, İsmail Ege Şaşmaz ve Yağmur Tanrısevsin'in konuk olarak katıldığı yeni sezonun ilk programına sunucu Beyazıt Öztürk'ün sitemi damgasını vurdu.

Canlı yayına 45 dakika geç girdiklerini söyleyen Beyazıt Öztürk, durumu Kanal D CEO'su İrfan Şahin'e iletti. Ünlü sunucu, ciddi bir tavırla sürdürdüğü şikayetini espriyle tamamlasa da verilen mesaj yerini bulacağa benziyor.

 

 

Telefonla bağlanan izleyici ortalığı karıştırdı:

Beyaz, canını sıkan durumu şöyle dile getirdi:
"Canımız biraz sıkkın. Saat kaç şuanda? 00.06... Geçen sene bu program sezon finali yaptığında saat 23.15'te yayına giriyordu ve birinci, ikinci, üçüncü oluyordu. 3 ayda ne oldu ki programı 45 dakika geç sokuyorlar. Bu gerçekten hoş bir durum değil. Tam 45 dakika. Benim için önemli değil. Buradaki arkadaşlar için önemli. Bu saatte buraya geliyorlar... Ben bunlara dayanıklıyım. Benimle ilgili bir problem yok. Hayatım boyunca bu programın yeni bölümü ya da özeti girmedi. Hayatım boyunca 'gel' dediler geldim, 'git' dediler biraz bekledim, vazgeçerler mi diye... Gerçekten çok sıkıcı bir durum. Buradan Kanal D'nin CEO'su İrfan Bey'e tek kelimelik bir şey söyleyeceğim: Nasılsınız, iyi misiniz? Saatimizden memnunuz..."

Dün gece yayına geri dönen program merakla beklendi.  11 Ekim 2013 Beyaz Show konukları.

Beyaz Show, başlıyor. Kanal D ekranlarının yıllık ve artık gelenek haline gelen programı Beyaz Show bu hafta yayınlanacak mı? 11 Ekim 2013 Beyaz Show konukları kimler? Beyazıt Öztürk'ün sunumu ile ekranlara gelen talk show her sezon reyting rekorlarını alt üst ediyor. Cuma geceleri artık hiç bir program onunla reyting yarıştırmıyor. Çünkü o Cuma gecesinin en iyisi.. Beyazıt Öztürk esprili diliylede sevenlerine eğlenceli dakikalar yaşatabiliyor. İşte Beyaz Show yayınlanma tarihi ve konukları haberevet.com'da. Beyaz Show bu hafta yayınlanacak mı? 11 Ekim 2013 Beyaz Show konukları kimler?

 

11 ekim cuma akşamı yeni sezonu açatı. Kanal D ekranlarının vazgeçilmez show programı Beyaz Show'da ilk hafta konukları güneşi beklerkendi.

Kanal D’nin başrolleri; Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bursin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin, Ebru Aykaç, Gökçe Yanardağ, Simay Küçük Tuna, Hasan Şahintürk, Ece Dizdar, Deniz Türker, Merve Hazer ve Hale Akınlı paylaştıkları gençlik dizisi “Güneşi Beklerken” temposu yüksek, heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor. Büyük beğeni ile izlenen dizinin bu bölümünde; Kerem, kardeşi gibi sevdiği, hayatta en çok güvendiği Barış’ı üzmemek adına, Zeynep’i kendinden tamamen uzaklaştıracak bir çılgınlık yapıyor.

 

 

 


YORUMLAR