Beyaz Show 8 Kasım 2013 tek parça full izle. Beyaz Show 08.11.2013. Beyazıt Öztürk

Kanal D Ekranlarının sevilen eğlence programı Beyaz Show 8 Kasım Cuma gecesi yine ortalığı yıktı geçti, Beyaz Show 8 Kasım 2013 tek parça full izle, Beyaz Show 08.11.2013.

 Kanal D ekranlarının sevilen eğlence programı Beyaz Show dün akşam yayınlanan bölümle birlikte yine sevenlerini ekran başına kitledi ve unutlmaz bir gece yaşattı. Burcu Esmersoy ve Roberto Carlos gibi eğlenceli simaları ekran başına oturtan Beyazıt Öztürk yine kahkaha dolu bir geceyi geride bıraktı. İşte Beyaz Show 8 Kasım 2013 tek parça full izle. Beyaz Show 08.11.2013. Özellikle Burcu'ya ve Carlos'a büyük ilgi vardı.. İşte Beyaz Show 8 Kasım son bölüm ful izle.

Beyaz Show'a bu hafta Roberto Carlos, Burcu Esmersoy, Gökhan Tepe, Derya Can ve Bertan Asllani konuk oluyor...

Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu hafta; Sivasspor Sportif Direktörü Roberto Carlos, ekranların güzel ve başarılı sunucularından Burcu Esmersoy, pop müziğin güçlü yorumcularından Gökhan Tepe, dalışta dünya rekortmeni olan, milli sporcu Derya Can ve müzik dünyasının yeni isimlerinden Bertan Asllani konuk oluyor.
Sohbeti, eğlencesi, esprileri, skeçleri ve canlı yayın sürprizleriyle “Beyaz Show” bu gece de yine şahane!

Beyaz Show son bölüm İzle 08.11.2013 Beyaz Show son bölüm full İzle! Beyaz Show yine mhteşem ve birbirinden değerli konukları ile gecemize renk kattı.Beyaz Show son bölümde kahkaha dolu anlar yaşandı. Beyaz Show'un 8 Kasım 2013 cuma akşamı yayınlanan bölümünde bakın kimler vardı ve neler yaşandı:

BEYAZIT ÖZTÜRK ROBERTO CARLOS İLE BERABER PENALTI ATTI!

1 kasım Cuma Burcu Esmersoy ve Sapık skeci!

 Beyaz Show - Roberto Carlos'un Dağıttığı Baraj Skeci - 02.11.2013

 Zeynep Çamcu için hazırlanan komik video:

 

Beyaz İrfan Şahin'e böyle sitemde bulunmuştu!

 Beyazıt Öztürk, Sertap Erener'i böyle ti'ye almıştı.

 


YORUMLAR