Beyaz Show 8 Kasım 2013 | hd izle, full izle, dizi izle, seyret

Beyaz, Usta şovmen Beyazıt Öztürk'ün sunduğu, ekranların sevilen talk show programı Beyaz Show'un yeni sezon programı, SEYRET - 8 kasım Cuma

 Ben bilmem eşim bilir,şans kapıda, iyi beslen mutlu yaşa, tuhaf taksi, kızma kazan, yemektakımı, x factor, günaydın, doktorum,bana her şey yakışır, mutfağım, 32. Gün, abbas güçlü ile genç bakış, ana haber bülteni, baba haberbülteni,BEYAZ SHOW, evim şahane, Magazin d gibi tüm programlarıyla en çok izlenentelevizyon kanalları arasında yer alıyor.

Kanal D ekranlarının en çok takip edilen programlarından olan Beyaz Show 8 Kasım 2013 Cuma günü yine ekranlarda oldu. 08.11.2013.

Kanal Ekranlarının eğlenceli programı cuma akşamlarının vazgeçilmezi Beyaz Show bu haftada yine mükemmeldi.  Beyaz Show'un bu haftaki konukları kimler olacak. Beyazıt ÖZtürk'ün sunuculuğunu yaptığı ve yaklaşık 16 yıldır ekranların vazgeçilmeyen programı olan Beyaz Show bu Cuma geceside yine evlerinizde konuk oldu. İşte Beyaz Show konukları Türkiye'de Beyaz Show Kanal D'de izlenir.. 

Kanal D Ekranlarının sunuculuğunu Beyazıt Öztürk"ün yaptığı sevilen talk- show programı Beyaz Show Cuma akşamı 23.15'te canlı olarak yayınlandı.

"Beyaz Show" kaçmaz!

Beyaz Show'a bu hafta Mete Horozoğlu, Aslı Enver, Erhan Can Kartal, Kadir Doğulu, Ivana Sert, Özgün ve İrem Derici konuk oluyor...

Kanal D"nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk"ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu hafta; “Kayıp” dizinin başrol oyuncularından Mete Horozoğlu, Aslı Enver ve Erhan Can Kartal, genç oyuncu Kadir Doğulu, moda tasarımcısı Ivana Sert, müzik dünyasının sevilen isimlerinden Özgün ve müzik dünyasında hızlı bir çıkış yakalayan İrem Derici konuk oluyor. 

Sohbeti, eğlencesi, esprileri, skeçleri ve canlı yayın sürprizleriyle “Beyaz Show” bu hafta da yine şahane!

Sakın kaçırmayın!

REKLAMDAN BİR SERVET KAZANDI - FOTO GALERİ

Kanal D ekranlarında yaklaşık 14 yıldır yayınlanan ve çok sayıda izleyicisi bulunan Beyaz Show'un bu haftaki konukları geçen haftaları aratmadı. Bu sezonun ilk programı 00:00'da yayınlanmıştı. İkinci haftaki program 00:30'da yayınlanmıştı. Bu bu süreçte Beyaz içten içe Kanal D yönetimi ile sorunlar yaşadı. Canlı yayında herkesin gözü önünde Beyaz Show seyircisine yönetimi şikayet etti. Böylece Beyaz Show'ub yayın saati 23:15'e tekrar alındı. Mevzu tatlıya bağlanmış oldu.

 BEYAZ SHOW BÜTÜN BÖLÜMLER - TIKLA İZLE

 

 

 Beyazıt Öztürk, Sertap Erener'i böyle ti'ye almıştı.

 

Beyaz Show 8 Kasım 2013 Tanıtım Fragman:

 


YORUMLAR