Beyaz Show 11 Ekim izle, Hande Doğandemir Beyaz Show'da izle

Bugün yayına geri dönecek program merakla bekleniyor. Beyaz Show bu hafta yayınlanacak mı? 11 Ekim 2013 Beyaz Show konukları kimler?

bugün yayına geri dönecek program merakla bekleniyor. Beyaz Show bu hafta yayınlanacak mı? 11 Ekim 2013 Beyaz Show konukları kimler?

Beyaz Show, başlıyor. Kanal D ekranlarının yıllık ve artık gelenek haline gelen programı Beyaz Show bu hafta yayınlanacak mı? 11 Ekim 2013 Beyaz Show konukları kimler? Beyazıt Öztürk'ün sunumu ile ekranlara gelen talk show her sezon reyting rekorlarını alt üst ediyor. Cuma geceleri artık hiç bir program onunla reyting yarıştırmıyor. Çünkü o Cuma gecesinin en iyisi.. Beyazıt Öztürk esprili diliylede sevenlerine eğlenceli dakikalar yaşatabiliyor. İşte Beyaz Show yayınlanma tarihi ve konukları haberevet.com'da. Beyaz Show bu hafta yayınlanacak mı? 11 Ekim 2013 Beyaz Show konukları kimler?

 

 

İlgili galeriler:

“CANLI BARBIE” SONUNDA MODEL OLDU

GERÇEK BARBIE FENOMEN OLDU

BARBİ VE KEN CANLANDI HEMEN BİRBİRLERİNİ ALDATTI


11 ekim cuma akşamı yeni sezonu açacak olan Kanal D ekranlarının vazgeçilmez show programı Beyaz Show'da ilk hafta konukları belli oldu.

Yaz sezonunda başlayan ve kısa sürede büyük bir hayran kitlesi edinen Güneşi Beklerken dizi ekibi ilk hafta Beyazıt Öztürk'ün konukları olacak.

Dizinin hayranları Beyazıt Öztürk'ün esprileriyle hem keyifli anlar yaşayacak hem de dizinin oyuncularını daha yakından tanıma fırsatı elde edecek.

Güneşi Beklerken hayranlarının merakla beklediği Güneşi Beklerken 15. bölüm yayınlandı. Güneşi Beklerken 15. bölümde Barış ailesinin ölümüyle ilgili gerçeklerin peşine düşüyor ve anne babasının katili olarak bildiği adamla cezaevinde görüşmeye gidiyor. Barış tarafından bunlar yaşanırken Kerem, Zeynep'ten uzak durmaya çalışıyor ve Zeynep'e patlıyor. Ayrıca Güneşi Beklerken dizisinin yeni bölümünde Cihan, yaptırdığı kan tahlilinin sonucunu alıyor.

Kanal D’nin başrolleri; Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bursin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin, Ebru Aykaç, Gökçe Yanardağ, Simay Küçük Tuna, Hasan Şahintürk, Ece Dizdar, Deniz Türker, Merve Hazer ve Hale Akınlı paylaştıkları gençlik dizisi “Güneşi Beklerken” temposu yüksek, heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor. Büyük beğeni ile izlenen dizinin bu bölümünde; Kerem, kardeşi gibi sevdiği, hayatta en çok güvendiği Barış’ı üzmemek adına, Zeynep’i kendinden tamamen uzaklaştıracak bir çılgınlık yapıyor.

Kerem ile Melis’in çıkmaya başlaması okulda büyük olay olur. Buna en çok şaşıranlar da Barış ve Zeynep’tir. İkiliyi her yerde elele, kol kola görmek ikisini de aslında içten içe rahatsız eder. Zeynep’in kendi kızı olmadığını DNA sonuçlarından öğrenen Cihan çok üzgündür. Üstelik kendini Demet’e karşı çok zor duruma da düşürmüştür. Tülin ise zor günler geçirmektedir. Cem sürekli elindeki görüntüyü kullanarak onunla buluşmaktadır. Ayrıca Tülin’e daha da yakın olmak için kızı Melis’i de kullanır. İşle ilgili Melis’in de çok hoşuna gidecek bir teklif ortaya atar.

Jale’nin durumu pekiyi değildir. Kemoterapi sonrası çok halsiz ve moralsizdir. Zeynep ona pasta yapmaya karar verir. Malzemeleri alması için Eminönü’ne gitmesi gerekmektedir. Barış ise amcasını görmeye karar vermiştir, o nedenle Zeynep’e yardım etmesi için Kerem’i arar. Kerem istemeye istemeye Zeynep ile alış verişe çıkar. Sonrasında da Melis ile buluşmasını unutur ve Jale Hoca’nın pastasını yapmak için Zeynep’e yardım eder. İkili birlikte çok güzel vakit geçirir. Amcası ile görüşen Barış’ın kafası karışık, Kerem tarafından ekilen Melis’in ise morali bozuktur. Yaptığı hatayı anlayan ve Zeynep’ten uzak durmaya çalışan Kerem, Melis’i sinemaya götürür. Ancak Zeynep orda da karşısına çıkar. Kardeşi gibi sevdiği, hayatta en çok güvendiği Barış’ı üzmemek adına Kerem, Zeynep’i kendinden tamamen uzaklaştıracak bir çılgınlık yapar.


YORUMLAR