Beyaz Show 11 Ekim 2013 TEK PARÇA izle - Yeni Sezon - Beyaz Show: Güneşi Beklerken

Beyaz Show izle, Beyaz Show 11 Ekim izle, Beyaz, Usta şovmen Beyazıt Öztürk'ün sunduğu, ekranların sevilen talk show programı Beyaz Show'un yeni sezon ilk programı izle

Kanal D'nin vazgeçilmez programı haline gelen Beyaz Show, 3 aylık yaz tatilinden sonra yeni sezona başladı.

İlgili galeriler:

“CANLI BARBIE” SONUNDA MODEL OLDU

GERÇEK BARBIE FENOMEN OLDU

BARBİ VE KEN CANLANDI HEMEN BİRBİRLERİNİ ALDATTI

Fettah Can, Kerem Bürsin, Hande Doğandemir, İsmail Ege Şaşmaz ve Yağmur Tanrısevsin'in konuk olarak katıldığı yeni sezonun ilk programına sunucu Beyazıt Öztürk'ün sitemi damgasını vurdu.

Canlı yayına 45 dakika geç girdiklerini söyleyen Beyazıt Öztürk, durumu Kanal D CEO'su İrfan Şahin'e iletti. Ünlü sunucu, ciddi bir tavırla sürdürdüğü şikayetini espriyle tamamlasa da verilen mesaj yerini bulacağa benziyor.

Beyaz, canını sıkan durumu şöyle dile getirdi:
"Canımız biraz sıkkın. Saat kaç şuanda? 00.06... Geçen sene bu program sezon finali yaptığında saat 23.15'te yayına giriyordu ve birinci, ikinci, üçüncü oluyordu. 3 ayda ne oldu ki programı 45 dakika geç sokuyorlar. Bu gerçekten hoş bir durum değil. Tam 45 dakika. Benim için önemli değil. Buradaki arkadaşlar için önemli. Bu saatte buraya geliyorlar... Ben bunlara dayanıklıyım. Benimle ilgili bir problem yok. Hayatım boyunca bu programın yeni bölümü ya da özeti girmedi. Hayatım boyunca 'gel' dediler geldim, 'git' dediler biraz bekledim, vazgeçerler mi diye... Gerçekten çok sıkıcı bir durum. Buradan Kanal D'nin CEO'su İrfan Bey'e tek kelimelik bir şey söyleyeceğim: Nasılsınız, iyi misiniz? Saatimizden memnunuz..."

Dün gece yayına geri dönen program merakla beklendi.  11 Ekim 2013 Beyaz Show konukları.

Beyaz Show, başlıyor. Kanal D ekranlarının yıllık ve artık gelenek haline gelen programı Beyaz Show bu hafta yayınlanacak mı? 11 Ekim 2013 Beyaz Show konukları kimler? Beyazıt Öztürk'ün sunumu ile ekranlara gelen talk show her sezon reyting rekorlarını alt üst ediyor. Cuma geceleri artık hiç bir program onunla reyting yarıştırmıyor. Çünkü o Cuma gecesinin en iyisi.. Beyazıt Öztürk esprili diliylede sevenlerine eğlenceli dakikalar yaşatabiliyor. İşte Beyaz Show yayınlanma tarihi ve konukları haberevet.com'da. Beyaz Show bu hafta yayınlanacak mı? 11 Ekim 2013 Beyaz Show konukları kimler?

 

 

11 ekim cuma akşamı yeni sezonu açatı. Kanal D ekranlarının vazgeçilmez show programı Beyaz Show'da ilk hafta konukları güneşi beklerkendi.

Yaz sezonunda başlayan ve kısa sürede büyük bir hayran kitlesi edinen Güneşi Beklerken dizi ekibi ilk hafta Beyazıt Öztürk'ün konukları oldu.

Dizinin hayranları Beyazıt Öztürk'ün esprileriyle hem keyifli anlar yaşayacak hem de dizinin oyuncularını daha yakından tanıma fırsatı elde etti.

Güneşi Beklerken hayranlarının merakla beklediği Güneşi Beklerken 15. bölüm yayınlandı. Güneşi Beklerken 15. bölümde Barış ailesinin ölümüyle ilgili gerçeklerin peşine düşüyor ve anne babasının katili olarak bildiği adamla cezaevinde görüşmeye gidiyor. Barış tarafından bunlar yaşanırken Kerem, Zeynep'ten uzak durmaya çalışıyor ve Zeynep'e patlıyor. Ayrıca Güneşi Beklerken dizisinin yeni bölümünde Cihan, yaptırdığı kan tahlilinin sonucunu alıyor.

Kanal D’nin başrolleri; Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bursin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin, Ebru Aykaç, Gökçe Yanardağ, Simay Küçük Tuna, Hasan Şahintürk, Ece Dizdar, Deniz Türker, Merve Hazer ve Hale Akınlı paylaştıkları gençlik dizisi “Güneşi Beklerken” temposu yüksek, heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor. Büyük beğeni ile izlenen dizinin bu bölümünde; Kerem, kardeşi gibi sevdiği, hayatta en çok güvendiği Barış’ı üzmemek adına, Zeynep’i kendinden tamamen uzaklaştıracak bir çılgınlık yapıyor.


YORUMLAR