Beyaz Show 10 Ocak 2014 tek parça full izle. Beyaz Show 10 01 2014 izle Beyaz Full takılmadan izle

Dün akşam ekranlara gelen Beyaz Show yine nefesleri kesti. Beyaz Show 10 Ocak 2014 tek parça full izle. Beyaz Show 10.01.2014 izle Beyaz Full takılmadan izle.

 Bugün 10 Ocak 2014 Cuma, her cuma olduğu gibi bu cuma'da Kanal D ekranlarında Beyaz Show kahkahası yaşandı. Beyazıt Öztürk konuklarınıda aldı evinize konuk olmaya geliyor. Bakalım bu akşam Beyaz Show'da neler neler yaşanacak. Ekranların sevilen programı yine kahkahalara boğmaya gelecek. İşte Beyaz show 2014 konukları gazetea24.com adrresinde oldu. Beyaz show konukları gazetea24.com'da . 17 yıldır yayında olan programda kimler kimler bu akşam sahne alacak. Beyaz Show'a kimler konuk olacak bugün 10 Ocak 2014 Beyaz Show konukları.

BEYAZ SHOW'UN KONUKLARI KİMLERDİ?

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve her cuma akşamı büyük heyecan uyandıran eğlence programı Beyaz Show bu akşamda yine muhteşem konuklarıyla evlerinize konuk oldu. Her Cuma günü eğlendiren, gülmekten kahkahalar attıran program Beyaz Show, Beyazıt Öztürk'ün eğlenceli sunumu ile dün akşamda evlerinize konuk olmaya geliyor. Beyaz show moralinizi düzeltmeye hayatınıza neşe katmaya geliyor. Peki bu akşam Beyaz Show'a kimler konuk olacak? 10 Ocak 2014, 2014 yılının 2. programını yapacak olan Beyazıt Öztürk bakalım yeni yılın başında konuk olarak kendine kimleri seçti. 10 01 2014. 10 Ocak Beyaz Show konukları.

Beyaz Show 10 Ocak 2014 Cuma gecesi yine evlerinize konuk olacak birbirinden eğlenceli konukları ve güldüren skeçleri ile sizlere unutulmaz bir gece yaşatacak olan Beyaz Show bu gece yarısı Kanal D ekranlarında olacak. 10 01 2014. 10 Ocak Beyaz Show konukları. Beyaz Show'a kimler gelecek. 10 Ocak cuma ayrıntılar gazetea24.com'da.

 Eser Yenenler, Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak ve Suzan Kardeş bu hafta “Beyaz Show”da!

Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu hafta; “3 Adam” programının genç yetenekleri Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak ile birbirinden güzel şarkılarıyla ve keyifli sohbetiyle Suzan Kardeş konuk oluyor.


 

Sohbeti, eğlencesi, esprileri, skeçleri ve canlı yayın sürprizleriyle “Beyaz Show” bu hafta da yine şahane!

Sakın kaçırmayın!

Beyaz Show'da geçen hafta neler oldu?

Beyaz Show'a katılan, başrollerini Ezgi Mola ve Tolga Çevik'in paylaştığı 'Patron Mutlu Son İstiyor' filminin patronundan beklenmedik sürpriz geldi. Bakın maskenin altından sürpriz bir izim çıktı.

Senaryosunu Yılmaz Erdoğan'ın yazdığı, baş rollerini Tolga Çevik ve Ezgi Mola'nın paylaştığı Patron Mutlu Son İstiyor filminin oyuncuları Beyaz Show'un konuğu oldular.

Konuklar arasında filmin en çok ilgi çeken karakterlerinden olan filmde patron rolünde oynayan Ferruh Yenidoğan'da vardı. Film setine sponsor olmak için gittiğini, kendini bir anda bu camianın içinde bulduğunu belirten Yenidoğan, açıklamalarıyla da izleyicilerin ilgisini çekti.

Beyazıt Öztürk'ün sorduğu sorulara cevap veren Ferruh Abi bir anda yüzündeki maskeyi çıkarınca stüdyoda herkes şok oldu. Ferruh Abi isimli kişinin aslında Tolga Çevik olduğunu gören izleyiciler büyük bir şaşkınlık yaşadılar.

 Tolga Çevik'ten Beyaz Show'da büyük sürpriz:

BEYAZ SHOW TIKLA İZLE

Beyaz Show yine şahane!

Kanal D"nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk"ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show”; yılbaşı dolayısıyla 2013 yılı programlarının; en renkli, en keyifli, en çarpıcı, en eğlenceli kısımlarından oluşan özel bölümüyle ekrana gelmişti..

BEYAZ SHOW KANAL D CANLI YAYIN İZLE

Sohbeti, eğlencesi, esprileri, skeçleri ve canlı yayın sürprizleriyle “Beyaz Show” bu sayfadan canlı izleyebilirsiniz...

Günümüze uyarlanan kaçırma sahnesindeki diyaloglar hem izleyicileri hem de Emel Sayın'ı gülmekten kırdı geçirdi.

 Kanal D'nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk'ün yaptığı sevilen talk- show programı ' Beyaz Show'a bu hafta kimler konuk olacak?

kanal d, Beyaz Show 2014 Cuma izle, Talk show programı Beyaz Show’un 20 aralık 2013 cuma tarihli yayını. Beyaz Show 10 OCAK 2014 seyret, beyaz show son bölümü hd izle, beyaz show yeni bölümü indirmeden izle, beyaz show cuma tek parça izlesene. Beyaz Show.Bölüm izle, Beyaz Show 10 ocak 2014, Beyaz Show 10 ocak izle, Beyaz Show Son Bölüm izle.

Güneşi Beklerken ekibi Beyaz'a katıldı

BEYAZ VE MEDCEZİR

 


YORUMLAR