Beyaz Sertap Erener iyileşiyorum klibi (Düeti) sözleri, İZLE, İşte internette tık rekoru kıran klip!

Beyaz Sertap Erener klibi (Düeti) sözleri, Beyaz Sertap Erener klibi (Düeti) izle 19 nisan 2013 cuma, Beyaz Sertap Erener klibi (Düeti)

 Beyaz Show dün gece yine oldukça komik anlara sahne oldu. Beyaz konuğu olan Sertab Erener'in 'İyileşiyorum' şarkısına kendine özgü stiliyle klip çekince stüdyo gülme krizine girdi.

Beyaz Sertab Erener'in 'İyileşiyorum' klibine sızarsa ne olur? Tabi ki gülmekten herkesi kırar geçirir. Beyaz show dün gece yine bomba gibi bir bölümle ekrana geldi. Ünlü şarkıcı Sertab Erener'in de konuk olduğu programda Beyazıt Öztürk Erener'e müthiş bir sürpriz hazırladı.

Sertab Erener'in oldukça beğenilen yeni şarkısı 'İyileşiyorum'un klibine kızan Beyazıt Öztürk şarkının klibine kendi yorumunu katınca ortaya oldukça komik görüntüler çıktı.

Beyaz yine yaptı yapacağını... Sertab Erener'in son şarkısı "İyileşiyorum" klibine sızan ünlü komedyen stüdyoyu kahkahaya boğdu. Klipte, Sertab Erener'in sözlerine "erkekçe" yanıtlar yer alıyor.

Sertab Erener'in klibi üzerine montajlanan ve Beyaz'ın şarkı söylediği görüntüler stüdyoda kahkahalara sebep olurken sosyal medyada da en çok konuşulan konulardan biri oldu.

Klibi izledikten sonra bir süre konuşmakta zorluk çeken Sertab Erener, "Bundan sonra bu şarkıyı nasıl söyleyeceğim. Hep aklıma gelecek" dedi.

İşte Beyazıt Öztürk'ün Sertab Erener'in 'İyileşiyorum' şarkısının klibine 'sızdığı' o görüntüler...

"İyileşiyorum"un içine girdi
Beyaz'ın, Sertab Erener'e hazırladığı özel klip, hanımefendiyi olduğu gibi, ekran karşısındaki milyonları da gülme krizine soktu... Bu özel klibi gördükten sonra gülme atakları nedeniyle programın yaklaşık 15 dakika boyunca aralıklarla kesintiye uğramasına neden olan Erener, uzun süre kendisine gelemedi.

SERTAB'A KLİPLE CEVAP
Ünlü sanatçı Sertab Erener'in, internette paylaşım rekorları kıran "İyileşiyorum" adlı şarkısına çektiği klip uzun süredir gündemden düşmüyordu. Beyaz, Sertab'ın bu çok konuşulan klibine yine bir kliple cevap verdi.

Beyaz Show programı için özel olarak hazırlanan ve Sertap Erener'i kahkahalara boğan klip, internette de izlenme rekoru kırıyor.

İşte o klip;

 

Ukraynalı Valeria Lukyanova, Beyaz Show’a beyaz mini bir elbise ile katıldı. Gerçek Barbie olarak anılan 21 yaşındaki Valeria’nın sessiz ve sakin olması Beyaz’ın dikkatini çekti. Beyaz Valeria’ya "içinden gülüyor bakmayın siz böyle olduğuna" diyerek takıldı.

 

İlgili galeriler:

“CANLI BARBIE” SONUNDA MODEL OLDU

GERÇEK BARBIE FENOMEN OLDU

BARBİ VE KEN CANLANDI HEMEN BİRBİRLERİNİ ALDATTI

 

Atilla Taş, yeni Şarkısını Beyaz Show'da yaptığı ilginç dansla seslendirirken yine sosyal medyada alay konusu oldu. Ünlü şarkıcı, şarkının orjinalini seslendiren Koreli şarkıcının yaptığı dansa benzer bir dans performansı sergileyince de eleştirildi.

İŞTE O ANLAR:

 

Beyaz, Göksel'le düzet yapan Ahmet Kural için hazırladığı özel video geceye damga vuran bir başka olay oldu. Özel olarak hazırlanan videoda bu sezon en çok izlenen dizilerin meşhur karakterleri Ahmet Kural'a has mimik hareketlerini yaptı.

VIDEO İÇİN TIKLAYINIZ 

 

 

 


YORUMLAR