Benim İçin Üzülme 39. bölüm fragman izle, Benim İçin Üzülme 39. bölüm fragman tek parça izle 5 Kasım 2013

Benim İçin Üzülme fragman izle, Benim İçin Üzülme 38. bölüm fragman hd izle, Benim İçin Üzülme 38. bölüm son bölüm, Benim İçin Üzülme fragman 5 Kasım 2013.

ÜZÜNTÜ, GÖZYAŞI VE DRAM (iyilerin süt kadar beyaz kötülerin simsiyah olduğu dizi) Sezon finalinden damadı vurayım derken gelini vurduğu için klişe bir final yaptığı söylentilerine neden olan dizi. Çok sık konuşulan şeylerden biri de sizinin kendini tekrarladığı. Fakat bazı bölümlerde de dizi izleyiciden tam not aldı. Örneğin 25. bölümde, "hopa'ya onkoloji hastanesi kurulsun" gösterileri Çernobil mağdurlarını sevindirdi. Bazı kamera açıları da seyirciyi huzur etmiyor değil.  Çünkü ya aniden cok hizli bir sekilde aci degisiyor, ya da görüntü bir sola bir saga kayiyor hic yerinde durmuyor. Sosyal medyada konuşulanla şeylerden bir diğeri ise mahsun kırmızıgül'ün theo angelopoulosa benzeme çabaları.  Bu yüzde oyunculuk ve görsellik açısından her bölümü bir önceki bölümün üstünde performans sergiliyor.

Bu arada Mahsun Kırmızıgül'ün yeni dizisi Firuze de büyük merak uyandırıyor.

Benim İçin Üzülme 38. bölüm fragmanı izle - Benim İçin Üzülme 38. bölüm fragmanı çıktı. Show Tv'nin sevilerek takip edilen aşk dizisi Benim İçin Üzülme 38. bölüm fragmanı izle ve fragman özeti burda.

Benim İçin Üzülme dizisinin 38. bölümü yine izleyenleri duygulandıracak gigib görünüyor. 38. bölüm fragmanı.

Benim İçin Üzülme 38. Bölüm Fragmanı 29 Ekim Salı

Başrol oyuncuların Öykü Çelik ve Selin Şekerci‘nin giydiği iki elbise de Özgür Masur‘un ‘Sade-ce‘ isimli 2012 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu‘ndan. Öykü Çelik’in siyah elbisesini Kuzey Güney’den de hatırlayanlar olabilir.

GENEL 

Karadeniz’ in iki bilinen ailesinin oğulları hiç ayrılmayan sıkı dostlar Niyazi ve Harun, babasıyla birlikte oraya mevsimlik işçi olarak gelen dünyalar güzeli doğulu kız, Buke’ye ilk görüşte vurulurlar…

 

Benim İçin Üzülme (Onur) - Yağarsa Yağmur Yağar


YORUMLAR