Benim İçin Üzülme 37.Bölüm izle, Benim İçin Üzülme 37.Bölüm tek parça izle, Benim İçin Üzülme 37.Bölüm full izle

Benim İçin Üzülme fragman izle, Benim İçin Üzülme 37.Bölüm hd izle, Benim İçin Üzülme 37.Bölüm son bölüm izle.

Benim İçin Üzülme 36. bölüm fragmanı izle - (şok ayrılık) Benim İçin Üzülme 36. bölüm fragmanı çıktı. Show Tv'nin sevilerek takip edilen aşk dizisi Benim İçin Üzülme 36. bölüm fragmanı izle ve fragman özeti burda. Niyazi ve Buke'nin yine ayrıldığı Benim İçin Üzülme dizisi yeni bölümüyle yine gözyaşlarına boğacak. İşte Benim İçin Üzülme 36. bölüm fragmanı ize ve fragman özeti. İşte Benim İçin Üzülme 36. bölüm fragmanı izle ve fragman özeti.

Benim İçin Üzülme dizisinin 36. bölümü yine izleyenleri gözyaşlarına boğacak. Niyazi ve Buke Benim İçin Üzülme 36. bölüm fragmanında gelecekle ilgili hayallerini dile getiriyor. Niyazi, ileride nasıl bir hayat istediğini anlatırken, Buke, Niyazi'ye bu hayatı sağlayamacağını düşünüyor. Bu düşüncelerinden kurtulamayan Buke, Niyazi'ye bir veda mektubu yazıp evi terkediyor. Benim İçin Üzülme 36. bölümde Niyazi'yi terkeden Buke nereye gidecek? Benim İçin Üzülme 36. bölümde Buke'nin gittiğini öğrenen Niyazi nasıl bir tepki verecek? Benim İçin Üzülme dizisinde merak edilen bu sorular cevaplarını dizinin 8 Ekim 2013 Salı akşamı Show TV ekranlarında yayınlanacak yeni bölümünde bulacak. 

Benim için Üzülme 36. Bölüm bütün fragmanları 1-2-3 izle.. Benim için Üzülme 36. Bölüm bütün fragmanları 1-2-3 izle, Benim için Üzülme yeni bölüm fragmanı izle, Benim için Üzülme yeni fragmanı izle, fenomen dizi Benim için Üzülme 36. Bölüm bütün fragmanları 1-2-3 seyret, Show Tv dizi izle.

Benim için Üzülme'de Birbirinden farklı hikayeleri, güçlü ve renkli karakterleriyle, apayrı coğrafyalarda, farklı dillerde anlatan; Benim için Üzülme'de İstanbul’dan Batum’a, Kars’ tan Artvin Hopa’ya kadar uzanan bir aşk masalı Benim için Üzülme” yüreğinize dokunacak. Karadeniz’in iki köklü ailesinin oğulları kankardeşler Niyazi ve Harun, babasıyla birlikte Karadeniz’e mevsimlik işçi olarak gelmiş olan dünyalar güzeli doğulu kız, Buke’ye aşık olurlar… Benim için Üzülme'de Bu aşk, iki aileyi de sonu gelmez acılara sürükleyecek, geri dönülmez bir çatışmanın fitilini ateşleyecektir.

Benim İçin Üzülme 36. Bölüm... Benim İçin Üzülme Yeni bölümüyle 08 Ekim Salı Show Tv'de.Birbirinden farklı hikayeleri, güçlü ve renkli karakterleriyle, apayrı coğrafyalarda, farklı dillerde anlatan; İstanbul’ dan Batum’ a, Kars’ tan Artvin Hopa’ ya kadar uzanan bir aşk masalı“BENİM İÇİN ÜZÜLME” yüreğinize dokunacak.

Karadeniz’ in iki köklü ailesinin oğulları kankardeşler Niyazi ve Harun, babasıyla birlikte Karadeniz’e mevsimlik işçi olarak gelmiş olan dünyalar güzeli doğulu kız, Buke’ ye aşık olurlar… Bu aşk, iki aileyi de sonu gelmez acılara sürükleyecek, geri dönülmez bir çatışmanın fitilini ateşleyecektir. Diğer yandan, Avcıoğlu ailesinin yıllardır evinden uzak kalan başarılı, zeki ve yakışıklı oğlu Sinan, onu öz oğlu gibi seven maden kralı ŞahinYılmaz’ın genç ve güzel eşi Kılıçoğlu’larından Bahar’la tanışacaktır...

Şahin’in işlerinin başına geçirmek istediği Sinan ve karısı Bahar’ı; iki ailenin aklına bile getirmek istemeyeceği çok farklı bir gelecek bekliyordur. Ayrıca dedesinin baskılarına boyun eğmeyip Batum’da bale eğitimi almak isteyen Birgül ile her şeye rağmen hayata tutunmaya çalışan zihinsel özürlü abisi Orhan, hayalleri için önlerine çıkan tüm engelleri aşmaya çalışacak ve sonuna kadar mücadele edeceklerdir.

BENİM İÇİN ÜZÜLME’nin kadrosunda Rana Cabbar, Beyazıd Gülercan, Sacide Taşaner,Ünal Silver, Rüçhan Çalışkur, Necmeddin Çobanoğlu, Yasemin Büyükağaoğlu gibi usta isimlerin yanı sıra Öykü Çelik, Fulya Zenginer, Selin Şekerci, Tansel Öngel ,Çağlar Ertuğrul gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor. Yapımcılığını Murat Tokat’ın üstlendiği dizinin hikayesi ise Mahsun Kırmızıgül’e ait. Kırmızıgül aynı zamanda dizinin genel yönetmenliğini de yapıyor. Çekimleri Kars, Batum ve Hopa’da gerçekleşecek olan BENİM İÇİN ÜZÜLME’nin yönetmenliğini ise genç yönetmen Serkan Birinci yapıyor.

Benim İçin Üzülme 36. Bölüm izle...

Sinan,Bahar'ı Şahin'in hapsettiği evden kurtarır.Şahin'in adamları Sinan ve Bahar'ın peşindedir. Niyazi, İsmail'i takip ederek Harun'un izini bulur. Niyazi, Buke'ye yaşattıklarından dolayı Harun'u vurmakta kararlıdır.Buke, tüm olanlardan habersiz iyileşmek için çabalar. Şahin, Bahar'ı evden kurtaranın Sinan olduğunu öğrenir. Yaşananlar Sinan ve Bahar'ın nasıl bir yola sokacak? Bahar, baba evine geri döner.Irmak, Sinan'a hamile olduğunu söyleyecek mi?

Şahin, Bahar'ı kaybetmemek için Resul'u evini elinden almakla tehdit eder. Resul, evini kaybetmemek için ne yapacak? Buke, kendisini vuranın Harun olduğunu öğrenir ve yıkılır.Ailesini terkeden Yaşar, geri döner ve Fehime'den onu affetmesini ister...


YORUMLAR