Benim İçin Üzülme 15. Bölüm hd izle,Benim İçin Üzülme 15. Bölüm seyret,Benim İçin Üzülme full hd izle,12.02.2013

Benim İçin Üzülme yeni bölümü tekrar izle,Benim İçin Üzülme 15. Bölüm izle 12 Şubat 2013, ATV, Yeni bölüm izle, son bölüm izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle

    Harun, Buke'den vazgeçmiyor!

Sinan ve Şahin, ölümle burun buruna gelmiştir. İki adamın yaşadığı tehlike, beklenmeyen olayların gelişmesine sebep olacaktır. Buke’yi kaybetmenin üzüntüsünü yaşayan Niyazi, Enver’e söz verdiği gibi sağ salim eve dönebilecek midir? Davut ve Buke, her şeyi geride bırakarak yeni ve zorlu bir hayata başlayacaktır. Ancak Harun’un Buke’ye olan aşkından vazgeçmeye niyeti yoktur.

Oyuncular 

Fulya Zenginer
Öykü Çelik
Tansel Öngel
Çağlar Ertuğrul

Buke'yle konuşmak ve O'nu tekrar döndürmek için soğukta karda kışta bekledi Buke'nin kapısının önünde. Buke ise Niyazi hiç karşılık vermemektedir. Arabayla Buke'nin kapısının önünde bir erkeğin beklemesi köylüyü rahatsız etmiştir. Sözlü uyarı yapan köylü sonunda işi kötü noktaya getirdi. Bir gurup genç Buke'nin evini taşladı. Bu durum Davut'u oldukça rahatsız etmiştir. Bir karar alan Davut kızını da yanına alıp uzaklara gitmeye karar verir. Buke ise giderken amcasına bir mektup ve alyansını bırakır Niyazi'ye vermesi için.

Diğer tarafta ise Bahar Şahin ile barışmamakta kararlıdır. Yaşadıkları tesadüfler ise Bahar ile Sinan'ı birbirine yakınlaştırır. Irmak ise Sinan'ı Bahar'a kaptırmamak için önüne gelen bütün engelleri aşar ama karşısında buz gibi bir Sinan bulur. Sinan'ın aklı karşımıştır gönlü çoktan Bahar'a kaymıştır.

Bakalım ilerleyen günlerde bu aşk kimlerin canını yakacak?

 

 Benim İçin Üzülme 15.bölüm fragmanI

 Benim İçin Üzülme'nin setinde büyük dostluk 12 Şubat 2013 

Benim İçin Üzülme dizisinde anne-kızı canlandıran Sacide Taşaner ile Tuğba Çom, set dışında da gerçek anne kız gibi.

"Bu dizi bize her şeyden önce birbirimizi kazandırdı." diyen Taşaner ve Çom, set dışında da sık sık birlikte zaman geçiriyor ve çok eğleniyorlar.
Usta oyuncu Sacide Taşaner "Tuğba, benim kızım gibi gerçekten. Güzel gözleri gibi yüreği de çok güzel. Onu tanıdığım için çok mutluyum. Birlikte çok eğleniyoruz." diyor.

Genç oyuncu Tuğba Çom ise "Annem gibi seviyorum" dediği Sacide Taşaner'den çok şey öğrendiğini belirtiyor.

 


YORUMLAR