Benim Hala Umudum Var dizisi yeni bölüm izle.. Benim Hala Umudum Var 4. Bölüm tek parça izle.. Benim Hala Umudum Var HD yayın izle.. 23 Temmuz 2013

Benim Hala Umudum Var son bölüm izle.. Benim Hala Umudum Var 4.Bölüm izle.. Benim Hala Umudum Var tek parça seyret,izle,HD yayın izle,Kanal D izle

 Benim Hala Umudum Var 4. bölüm izle,  22 Temmuz Pazartesi - Umut, Emel Hanım'dan duyduklarının şokundadır. Ailesiyle yüzleşmek için eve gider. Hiçbir şeyden haberi olmayan Ozan, Umut'la evlenmek için babasıyla konuşur, planlar yapar.

Umut'un Ozan'la birlikte olduğunu öğrenen Musa çılgına döner ve Umut’u yaralar.

Ozan tek dostu Hakan'la dertleşir. Hakan, Ozan'a biran önce annesiyle konuşmasını problemlerini yüzyüze çözmelerini öğütler.

 

Umut tüm gerçekleri Ozan'ın annesinden öğrenir. Ozan'ın annesinin söylediği yalan Umut'u derinden sarsar..

Modern bir Külkedisi hikayesi başladı:

Hayatını üvey babası ve üvey abisinin baskıcı tutumları altında evden işe işten eve düzeninde yaşayan bir kız olan Umut ile hayatını zengin ailesinin tek çocuğu olmanın verdiği rahatlık ve ayrıcalıklar ortamında yaşayan Ozan’ın yaşamları bir partide tanıştıktan sonra tamamen değişir. 

Ozan ilk görüşte aşık olduğu Umut’la yakınlaşabilmek için gerçek kimliğini saklayarak Umut’un çalıştığı kuaför salonunda çalışmaya başlar. Başlarda Ozan’a mesafeli davranan Umut zaman içinde Ozan’ın kendisine olan ilgisine ve kendisi için yaptıklarına kayıtsız kalamaz ve ona aşık olur.

Benim Hala Umudum Var 4. Bölüm  / 22 Temmuz Pazartesi 

♦ Gold Film'in yapımcılığını yaptığı, Nisan Akman'ın yöneteceği, Deniz Akçay’ın Senaryosunu kaleme aldığı "Benim Hala Umudum Var" dizisinde başrolü Gizem Karaca ve Oktay Berk oynayacak. Dizinin diğer oyuncuları ise; Engin Şenkan, Laçin Ceylan, Ali Erkazan, Şükrü Özyıldız, Hakkı Ergök, İpek Elban, Nergis Çorakçı, Elvan Dişli. 

Benim HAla Umudum Var Kamera Arkası Fotoğrafları ve Setten Kareler:

Uzun bir süredir Amerika’da olan Gizem Karaca dizi çekimleri için Türkiye’ye döndü.Üzücü olaylar nedeniyle enerjisi düştüğü sırada ABD’ye giderek yenilenen Gizem Karaca’nın yeni imajıyla zinde göründü.

 Atlılar dizisi başlamadan bitti:

Dünyanın en güzeli Çin'den çıktı - FOTO GALERİ

MFÖ - Benim Hala Umudum Var

 


YORUMLAR