Benim Hala Umudum Var 26. bölüm fragmanı İZLE - 2 Ocak Perşembe, Gizem Karaca

Benim Hala Umudum Var 26. Bölüm son bölüm izle, Benim Hala Umudum Var tek parça izle, Benim Hala Umudum Var son bölüm izle, STAR TV

BENİM HALA UMUDUMA VAR 26. BÖLÜM FRAGMANI - 2 OCAK PERŞEMBE

Benim Hala Umudum Var 25.bölüm özeti
Umut’un babasının ortaya çıkmasıyla herkes şok olur. Ozan ve Umut boşanma belgelerini imzalar ve vedalaşırlar.
İngiltere’ye gitmek için ailesiyle vedalaşan Ozan, Melis’in Hakan hakkında gerçekleri anlatmasıyla gitmekten vazgeçer. Hakan ile yüzleşmek için onu bulur. Ancak olaylar beklemediği şekilde gelişir. İki eski dost, artık tam anlamıyla düşman olmuştur.

Bu sırada Umut, hiç tanımadığı bir adamı babası olarak kabul etmekte zorlanır. Aradan geçen yılları telafi etmek ikisi için de zor olacaktır.

Demet’in öldüğünün anlaşılmasıyla Duygu olanları Hakan’a itiraf etmek zorunda kalır. Hakan, Demet’in ölümüyle ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez fakat Duygu onu tehdit eder. Basında Hakan, Demet ve Umut’un yasak aşk haberleri çıkmaya başlar.

Benim Hala Umudum Var 25.bölüm fragmanı video
Musa, Umut ve Hakan’ın adada çekilmiş fotoğraflarını gazetelerde görünce seti basar ve ikilinin üzerine ateş açıp kaçar. Adana’dan gelen bir yolcu ise bütün düğümü çözecektir.

Benim Hala Umudum Var Son Bölüm her perşembe saat 20:00'da sizlerle buluşuyor. Peki Benim Hala Umudum Var dizisinin bu haftaki yeni bölümün de neler yaşandı? Diziye ait bölüm özetini ve fragmanını haberin devamında bulabilirsiniz.

Benim Hala Umudum Var 25. Bölüm Fragmanı 26 Aralık Perşembe

Benim Hala Umudum Var, Benim Hala Umudum Var hd, Benim Hala Umudum Var tek parça, Benim Hala Umudum Var full hd, Benim Hala Umudum Var full tek parça, Benim Hala Umudum Var 25.Bölüm, Benim Hala Umudum Var 25.Bölüm hd, Benim Hala Umudum Var 25.Bölüm tek parça, Benim Hala Umudum Var 25.Bölüm full hd, Benim Hala Umudum Var 25.Bölüm full tek parça, Benim Hala Umudum Var 25.Bölüm Star TV canlı.Benim Hala Umudum Var 12 Aralık izle, Benim Hala Umudum Var 25. bölüm izle

Merakla beklenen dizinin bu haftaki bölümünde neler yaşanacak? Benim Hala Umudum Var'da ne gibi gelişmeler olacak? Evlilikleri tehlikeye giren Umut ve Ozan'ı zor günler bekliyor. İkili evliliklerini kurtarabilecek mi? İşte merakla beklenen Benim Hala Umudum Var dizisinin 25.Bölüm özet ve fragmanı.

 BENİM HALA UMUDUM VAR YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 BENİM HALA UMUDUM VAR İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 


YORUMLAR