Benim Hala Umudum Var 20 Ağustos 8. Bölüm fragmanı izle, Benim Hala Umudum Var Kamera Arkası Fotoğrafları, Benim Hala Umudum Var 8. Bölüm izle

İki farklı hatta uçta hayat hikayesi... Ömrünü üvey babası ve üvey abisinin baskıcı tutumları altında evden işe işten eve düzeninde yaşayan bir kız olan Umut ile hayatını zengin ailesinin tek çocuğu olmanın ver

Bütün Masallar Gerçek Olacakları Zamanı Bekler...

Postmodern bir Sindrella masalı:

İki farklı hatta uçta hayat hikayesi... Ömrünü üvey babası ve üvey abisinin baskıcı tutumları altında evden işe işten eve düzeninde yaşayan bir kız olan Umut ile hayatını zengin ailesinin tek çocuğu olmanın verdiği rahatlık ve ayrıcalıklar ortamında yaşayan Ozan’ın yaşamları bir partide tanıştıktan sonra tamamen değişir. Ozan ilk görüşte aşık olduğu Umut’la yakınlaşabilmek için gerçek kimliğini saklayarak Umut’un çalıştığı kuaför salonunda çalışmaya başlar. Başlarda Ozan’a mesafeli davranan Umut zaman içinde Ozan’ın kendisine olan ilgisine ve kendisi için yaptıklarına kayıtsız kalamaz ve ona aşık olur.Yeni bölümde Ozan, anasının Umutla konuştuğunu öğrenir ve annesine ateş püskürür. Annesi bunu yumurtlayanın kendisine yılalrdır hizmet eden kadın olduğunu öğrenince onu işten kovar. Ozana babasına bile karşı çıakrak Umut'u sevdiğini haykırır.

Benim Hala Umudum Var 8.Bölümü ile 20 Ağustos Pazartesi Pazartesi akşamı Star TV ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. 

 Benim Hala Umudum Var 8.Bölümü ile 19 Ağustos 2013 Pazartesi akşamı Star TV ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Benim Hala Umudum Var 8.Bölüm fragmanını yayınlandı.

 Benim Hala Umudum Var Kamera Arkası Fotoğrafları ve Setten Kareler:

Uzun bir süredir Amerika’da olan Gizem Karaca dizi çekimleri için Türkiye’ye döndü.Üzücü olaylar nedeniyle enerjisi düştüğü sırada ABD’ye giderek yenilenen Gizem Karaca’nın yeni imajıyla zinde göründü.

Dünyanın en güzeli Çin'den çıktı - FOTO GALERİ

MFÖ - Benim Hala Umudum Var

 Gizem Karaca fotoğrafları ve setten en son kareler... Benim Hala Umudum Var 20 Ağustos 8. Bölüm fragmanı izle,   Benim Hala Umudum var tıkla izle, benim hala umudum var, benim hala umudum var 6.bölüm, benim hala umudum var 6.bölüm 2.fragmanı, benim hala umudum var 6.bölüm fragmanı, benim hala umudum var dizisi, benim hala umudum var fragmanı, benim hala umudum var izle, benim hala umudum var son bölüm fragmanı, benim hala umudum var yeni bölüm fragmanı benim hala umudum var,29 temmuz 2013,benim hala umudum var 5. bölüm izle,yeni bölüm izle,benim hala umudum var son bölüm izle,benim hala umudum var tek parça izle,benim hala umudum var  izle

♦ Gold Film'in yapımcılığını yaptığı, Nisan Akman'ın yöneteceği, Deniz Akçay’ın Senaryosunu kaleme aldığı "Benim Hala Umudum Var" dizisinde başrolü Gizem Karaca ve Oktay Berk oynayacak. Dizinin diğer oyuncuları ise; Engin Şenkan, Laçin Ceylan, Ali Erkazan, Şükrü Özyıldız, Hakkı Ergök, İpek Elban, Nergis Çorakçı, Elvan Dişli. 

 Benim hala umudum var - Kamera Arkası Video

 


YORUMLAR