21 Nisan 2014 Pazartesi
   08.11.2013 10:43:08

Benim Hala Umudum Var 19.bölüm faragmanı izle 14 Kasım 2013, Yeni bölüm fragmanı hemen yayınlandı

Yeni Bölüm Fragmanı 14 Kasım Perşembe.. Star tv canlı İzle Benim Hala Umudum Var canlı İzleBenim Hala Umudum Var 19. yeni bölüm canlı Star tv İzle.

19. Bölüm Fragmanı yayınlandı!

Startv'nin beğeni ile takip edilen dizisi Benim Hala Umudum Var 19.bölüm ile ekranlara geliyor. 18.Bölümü ile evlerimize konuk olan sevilen dizi yine heyecanlı bir bölüm ile ekranlara yansımıştı. Başrollerinde Gizem Karaca , Berk Oktay , Şükrü Özyıldız yer aldığı dizi yayın hayatına 2013 yılının temmuz ayında başladı. İstanbul'un gösterişsiz semtlerinden birinde , annesi,erkek kardeşi,üvey babası ve üvey babasının çocuklarıyla birlikte yaşayan,23 yaşındaki Umut‘un Gizem Karaca hikayesi konu ediliyor.Ozan Şükrü Özyıldız ve Hakan Berk Oktay ile yolları kesişen Umut’un hayatı o güne kadar sadece tiyatro sahnesinde tanıdığı, filmlerde gördüğü bir duyguyla, aşkla tanışınca baştan ayağa değişecektir.

BENİM HALA UMUDUM VAR İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Umut ile aşk yaşayan Ozan ailesinin Umutu istememesine rağmen onunla nişanlanmıştır. Ozan'ın babası bu durum üzerine Ozan'ı mirasından mahrum bırakmıştır. Bu durumu Umut'a belli etmek istemeyen Ozan mirastan mahrum kalma durumunu Umut'tan saklamaya karar vermiştir. Umut'un üvey babasının bildiği bu durum bir süre sonra ortaya çıkacaktır. Bu arada Hakan'ın ajansında çalışan Umut, Ozan'ın istemesi üzerine işinden ayrılacakken durumu öğrenir ve işten ayrılmaktan vazgeçer. 

Durumu patronu Hakan ile konuşmaya giden Umut işten ayrılmayacağını yalnız durumun Ozan tarafından bilinmemesini ister. Ancak daha sonra durum Ozan tarafından öğrenilir. 17.Bölüm'de bunlar yaşanırken bakalım 18.Bölüm'de neler yaşanacak? Ozan, Umut'un işten ayrılmamasına nasıl tepki verecek? İşte 18.Bölüm'ün kısa bir özeti.

19. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Benim Hala Umudum Var 18.Bölüm özet

Umut ile Ozan'ın arası bozulmuştur. Umut nişan yüzüğünü atar. Ozan Umut’un oyunculuğa ve Hakan ile çalışmaya devam etmek istediğini öğrenir. Ozan’ın Umut’a olan güveni sarsılmıştır. Umut ise Ozan’ın suçlamaları karşısında nişanı atar. Hakan hayatına Duygu ile yeni bir yön vermeye çalışır. Asude’nin verdiği fikir ile Duygu; ilişkilerini Hakan’a açıklatmak için bir yol bulur. Yelda’nın internette yayınlanan video klibini öğrenen Musa duruma müdahle eder. Zafer ise Hale ile Musa’nın yakınlaşmasına sert tepki gösterir.Hale evi terk etmeye karar verir.

 

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!