Benim Hala Umudum Var 16. Bölüm FuLL Hd Tek Part İzle Star Tv, Benim Hala Umudum Var Son Bölüm Fragmanı

Star Tv ekranlarında bu sezon başlayan Benim Hala Umudum Var yepyeni bölümüyle izleyicisinin karşısına geliyor.

 

Benim Hala Umudum Var 16. Bölüm Fragmanı 17 ekim Perşembe İzle... Benim Hala Umudum Var devam ediyor.Benim Hala Umudum Var 16.bölüm fragmanı çıktı.Benim Hala Umudum Var 16.bölümde neler yaşanacak? Benim Hala Umudum Var 16. bölüm Canlı İzle Benim Hala Umudum Var yeni bölüm Canlı Star Tv İzle... Benim Hala Umudum Var 16. bölüm Canlı İzle Benim Hala Umudum Var yeni bölüm Canlı Star Tv İzle,Benim Hala Umudum Var 16. yeni bölüm canlı yayın İzle,Benim Hala Umudum Var İzle,Benim Hala Umudum Var 16. bölüm özet,Benim Hala Umudum Var 16. yeni bölümde neler olacak?Benim Hala Umudum Var 16. yeni bölümde yine heyecan dorukta,Benim Hala Umudum Var 16. yeni bölümde Umut ve Ozan’ın sözlendiklerini öğrenen Hakan duygularını anlatmaktan vazgeçer.Benim Hala Umudum Var 16. yeni bölüm saat 20.00 da Star Tv'den canlı yayın İzle...

 

Benim Hala Umudum Var dizisinin 16. bölüm fragmanı - 17 ekim Perşembe

Star Tv » Dizi » Benim Hala Umudum Var 16. Bölüm Fragmanı İzle... Star Tv ekranlarında bu sezon başlayan Benim Hala Umudum Var yepyeni bölümüyle izleyicisinin karşısına geliyor. Umut Zaferin evine döndüğü için çok mutsuzdur. Benim Hala Umudum Var 16. bölümde neler yaşanacak? Star Tv Benim Hala Umudum Var 16. bölümde neler yaşanacak? Umut ve Hale Zafer’in evine döndükleri için mutsuzdur. Ozan ailesinin bütün itirazlarına rağmen Umut’u istemeye gider.

Benim Hala Umudum Var 16. bölümde Umut ve Ozan'ın sözlendiklerini öğrenen Hakan duygularını anlatmaktan vazgeçer. Ozan, Tefeci'nin borcunu ödemek için ayırdığı parayı nişan hazırlıklarını yapması için Musa'ya verir ki Musa da nişan için gereken her şeyi organize eder. Nişan davetlilerinin arasında Hakan, Asude, Beril ve Rüzgâr da vardır. Emel ve Ragıp gizlice nişanı izler. Nişanın davetsiz misafiri Yahya ise herkesi şok eder.

Benim Hala Umudum Var 16. Bölüm Fragmanı 17 ekim Perşembe

Star Tv'nin beğeniyle izlenen dizisi benim hala umudum var 17 ekim perşembe akşamı 16. bölümü ile ekranlarda olacak.

Benim Hala Umudum Var 16. Bölümde Neler Olacak ?

Hakan tam Umut'a hislerini açacakken Umut ve Ozan’ın sözlendiğini duyar. Hakan'ın bunu duyması duygularını dile getirmesine engel olur. Hakan, Asude, Beril ve Rüzgar, Umut ve Ozan'ın nişanına katılırlar. Ancak nişanın gizli davetlileride vardır, Emel ve Ragıp.

BENİM HALA UMUDUM VAR İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Öte yandan Asude yeni asistan arayışı içindedir. Ancak Asude aradığı asistanı bulamamıştır. Onun için en iyi çare Beril'in geri dönmesidir. Ve Asude, Beril'in geri dönemesi için elinden geleni yapar. Ozan ise Umut ile nişanlarını yapabilmek için tefeciye olan borcunu ödemek için ayırdığı parayı kullanır. Benim Hala Umudum Var 16. bölümüyle 17 ekim Perşembe Akşamı saat 22:16'de Star Tv'de.


YORUMLAR