Benim Hala Umudum Var 13. Bölüm fragman izle, Benim Hala Umudum Var 13. Bölüm fragman özet izle

Benim Hala Umudum Var 13. Bölüm fragmanı yayınlandı. Benim Hala Umudum Var 13. Bölüm'de neler yaşanacak?

Benim Hala Umudum Var 12. Bölüm fragmanı izle. Benim Hala Umudum Var 12. Bölüm bütün fragmanı seyret. Benim Hala Umudum Var 12. Bölüm bütün fragmanı izle STAR TV dizi izle... Benim Hala Umudum Var 12. Bölüm fragmanı izle, Benim Hala Umudum Var 12 bölüm fragmanı izle, fenomen dizi Benim Hala Umudum Var 12 bölümü ile STAR TV dizi izle... 

Benim Hala Umudum Var 12.Bölüm Özeti

Benim Hala Umudum Var'da Hakan’dan Ozan’a itiraf!Hakan, Umut’a karşı olan duygularını Ozan’a itiraf eder. Benim Hala Umudum Var'da Bu durumdan rahatsız olan Ozan, Hale’den yardım ister.Benim Hala Umudum Var'da Umut ailesiyle barışıyor.Umut’un annesi ve kardeşi Ali ile arasındaki buzlar çözülür.

Benim Hala Umudum Var'da Umut artık hem onlar hem de kendi geleceği için çalışmaktadır.Benim Hala Umudum Var'da Ozan Hakan’a olan borcunu ödemek için Musa’dan yardım ister. Benim Hala Umudum Var'da Rüzgar abisinin hoşlandığı kızın Umut olduğundan emin olur ve Umut’la yakınlaşmak için çabalar. Benim Hala Umudum Var'da Selda ve Yelda, Asudeyi çektikleri video ile tehdit eder.  

Benim Hala Umudum 12.Bölüm izle -  Hakan, Umut'a olan duygularını Ozan'a itiraf eder. Bu durumdan rahatsız olan Ozan, Hale'den yardım ister.

Umut’un annesi ve kardeşi Ali ile arasındaki buzlar çözülür. Umut artık hem onlar hem de kendi geleceği için çalışmaktadır.

Ozan Hakan’a olan borcunu ödemek için Musa’dan yardım ister. Rüzgar abisinin hoşlandığı kızın Umut olduğundan emin olur ve Umut’la yakınlaşmak için çabalar. Selda ve Yelda, Asudeyi çektikleri video ile tehdit eder.

Ozan’a mesafeli davranan Umut zaman içinde Ozan’ın kendisine olan ilgisine ve kendisi için yaptıklarına kayıtsız kalamaz ve ona aşık olur. Yeni bölümde Ozan, anasının Umutla konuştuğunu öğrenir. 

Benim Hala Umudum Var 12.Bölümü ile 16 Eylül 2013 Pazartesi akşamı Star TV ekranlarında kaldığı yerden devam edecek.

Benim Hala Umudum Var  fragmanı: 16.09.2011

Gizem Karaca'nın başrolde oynadığı Star TV'nin vazgeçilmez dizisi Benim Hala Umudum Var'da bu hafta Umut iş bulabilmek için Asude’den yardım ister ama Asude’nin başı Yelda ve Selda’nın çektiği video ile derttedir.

 

 

 

 

Ozan Umut’u oyunculuktan vazgeçirmek için Hakan ile konuşmaya gider. Duygularını bastırmakta zorlanan Hakan ise, Umut ve ozan arasında kalmaktan mutsuzdur.

Umut iş bulabilmek için Asude’den yardım ister ama Asude’nin başı Yelda ve Selda’nın çektiği video ile derttedir.

Hakan’ın yardımları ve ilgisi Ozan’ın kafasını karıştırıyor...

Umut’a iş bulma konusunda da Hakan yardımcı olur. Ancak Hakan’ın Umut’a gösterdiği yoğun ilgi ve destek Ozan’ın kafasını karıştırır.

Artık Musa da Umut’a hak veriyor...

Ragıp oğlunu meşgul edebilmek için işleri bahane eder,
Emel ise Umut’u bu sevdadan vazgeçirebilmek için annesiyle konuşur. Babasının Ozan’dan para aldığını öğrenen Musa ise babası

Benim Hala Umudum Var 12. Bölümde Neler Olacak? Umut’un oyunculuk eğitimi aldığını öğrenen Ozan şok geçirmişti.Şimdi ikinci şoku Umut'un Hakan'ın şirketinde işe başladığını öğresnince geçiriyor. Tam herşey yoluna girmiş derken Umut, Hakan'ların şirketinde işe başlayınca Ozan'ın kabus dolu günleri başlıyor.

Kamera Arkası:

Benim Hala Umudum Var 12. Yeni haftaya pazartesi Star Tv'de... Benim Hala Umudum Var 12. yeni bölüm 16 eylül Star Tv ekranlarında. Benim Hala Umudum Var yeni bölümde neler yaşanacak?

Benim Hala Umudum Var 12. Bölüm izle, Benim Hala Umudum Var 12. Bölüm full izle, Benim Hala Umudum Var 12. Bölüm tek parça izle video. Benim Hala Umudum Var 12. yeni bölüm bu akşam Star Tv ekranlarında. Benim Hala Umudum Var yeni bölümde neler yaşanacak? Benim Hala Umudum Var yeni bölüm fragmanı izle, Benim Hala Umudum Var 12. bölüm bu akşam saat 20.00 da Star Tv'de, 16 eylül pazartesi

Dünyanın en güzeli Çin'den çıktı - FOTO GALERİ

Postmodern bir Sindrella masalı:

İki değişik hayat hikayesi, zengin çocuk, fakir kız... Hayatını üvey babası ve üvey abisinin diktatör tutumları altında evden işe işten yine eve düzeninde yaşayan bir kız olan Umut ile hayatını zengin ailesinin tek çocuğu olmanın verdiği rahatlık ve şımarıklıklar arasında  yaşayan Ozan’ın yaşamları bir partide tanıştıktan sonra tamamen değişir. Ozan ilk görüşte aşık olduğu Umut'u ayarlayabilmek için gerçek kimliğini saklayarak Umut’un çalıştığı kuaför salonunda çalışmaya başlar. Başlarda Ozan’a mesafeli davranan Umut zaman içinde Ozan’ın kendisine olan ilgisine ve kendisi için yaptıklarına kayıtsız kalamaz ve ona aşık olur. Yeni bölümde Ozan, anasının Umutla konuştuğunu öğrenir ve annesine ateş püskürür. Annesi bunu yumurtlayanın kendisine yılalrdır hizmet eden kadın olduğunu öğrenince onu işten kovar. Ozana babasına bile karşı çıakrak Umut'u sevdiğini haykırır.


YORUMLAR