Benim Hala Umudum Var 11. Bölüm izle

Benim Hala Umudum Var 11. Bölüm 9 Eylül Star Tv izle, Benim Hala Umudum Var 11. Bölüm fragmanı izle... Benim Hala Umudum Var 11. Bölümde Umut yeni bir işe giriyor ve Ozan ile karşı karşıya geliyor. 9 Eylül Paza

Benim Hala Umudum Var 11. Bölüm 9 Eylül Star Tv izle, Benim Hala Umudum Var 11. Bölüm fragmanı izle... Benim Hala Umudum Var 11. Bölümde Umut yeni bir işe giriyor ve Ozan ile karşı karşıya geliyor. 9 Eylül Pazartesi / 09.09.2013 ve setten en son kareler... Benim Hala Umudum Var 11.Bölümü ile 9 Eylül 2013 Pazartesi akşamı Star TV ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Benim Hala Umudum Var 11. Bölüm izle, Benim Hala Umudum Var 11. Bölüm full izle.

Benim Hala Umudum Var 11. Bölüm tek parça izle video. Benim Hala Umudum Var 11. yeni bölüm bu akşam Star Tv ekranlarında. Benim Hala Umudum Var yeni bölümde neler yaşanacak? Benim Hala Umudum Var yeni bölüm fragmanı izle, Benim Hala Umudum Var 11. bölüm bu akşam saat 20.00 da Star Tv'de, 9 eylül pazartesi Benim Hala Umudum Var 11. Bölümde Neler Olacak? Umut’un oyunculuk eğitimi aldığını öğrenen Ozan şok geçirmişti.Şimdi ikinci şoku Umut'un Hakan'ın şirketinde işe başladığını öğresnince geçiriyor.

BENİM HALA UMUDUM VAR 11BÖLÜM İZLE

Duygularını bastırmakta zorlanan Hakan ise, Umut ve Ozan arasında kalmaktan mutsuzdur.


Umut iş bulabilmek için Asude’den yardım ister ama Asude’nin başı Yelda ve Selda’nın çektiği video ile derttedir.

Umut’a iş bulma konusunda da Hakan yardımcı olur. AncakHakan’ın Umut’a gösterdiği yoğun ilgi ve destek Ozan’ın kafasını karıştırır.

Benim Hala Umudum Var 11.Bölümü ile 9 Eylül 2013 Pazartesi akşamı Star TV ekranlarında kaldığı yerden devam edecek.

Benim Hala Umudum Var  fragmanı: 09.09.2011

 

 

 

Benim Hala Umudum Var 11. Bölümde Neler Olacak? Umut’un oyunculuk eğitimi aldığını öğrenen Ozan şok geçirmişti.Şimdi ikinci şoku Umut'un Hakan'ın şirketinde işe başladığını öğresnince geçiriyor. Tam herşey yoluna girmiş derken Umut, Hakan'ların şirketinde işe başlayınca Ozan'ın kabus dolu günleri başlıyor.

Kamera Arkası:

Hale Musa’ya neler anlatıyor? Benim Hala Umudum Var 11. Yeni Bölüm Bu Akşam Star Tv'de... Benim Hala Umudum Var 11. yeni bölüm bu akşam Star Tv ekranlarında. Benim Hala Umudum Var yeni bölümde neler yaşanacak?

Benim Hala Umudum Var 11. Bölüm izle, Benim Hala Umudum Var 11. Bölüm full izle, Benim Hala Umudum Var 11. Bölüm tek parça izle video. Benim Hala Umudum Var 11. yeni bölüm bu akşam Star Tv ekranlarında. Benim Hala Umudum Var yeni bölümde neler yaşanacak? Benim Hala Umudum Var yeni bölüm fragmanı izle, Benim Hala Umudum Var 11. bölüm bu akşam saat 20.00 da Star Tv'de, 9 eylül pazartesi

Dünyanın en güzeli Çin'den çıktı - FOTO GALERİ

Postmodern bir Sindrella masalı:

İki değişik hayat hikayesi, zengin çocuk, fakir kız... Hayatını üvey babası ve üvey abisinin diktatör tutumları altında evden işe işten yine eve düzeninde yaşayan bir kız olan Umut ile hayatını zengin ailesinin tek çocuğu olmanın verdiği rahatlık ve şımarıklıklar arasında  yaşayan Ozan’ın yaşamları bir partide tanıştıktan sonra tamamen değişir. Ozan ilk görüşte aşık olduğu Umut'u ayarlayabilmek için gerçek kimliğini saklayarak Umut’un çalıştığı kuaför salonunda çalışmaya başlar. Başlarda Ozan’a mesafeli davranan Umut zaman içinde Ozan’ın kendisine olan ilgisine ve kendisi için yaptıklarına kayıtsız kalamaz ve ona aşık olur. Yeni bölümde Ozan, anasının Umutla konuştuğunu öğrenir ve annesine ateş püskürür. Annesi bunu yumurtlayanın kendisine yılalrdır hizmet eden kadın olduğunu öğrenince onu işten kovar. Ozana babasına bile karşı çıakrak Umut'u sevdiğini haykırır.

MFÖ - Benim Hala Umudum Var

♦ Gold Film'in yapımcılığını yaptığı, Nisan Akman'ın yönettiği, Deniz Akçay’ın Senaryosunu kaleme aldığı "Benim Hala Umudum Var" dizisinde başrolü Gizem Karaca ve Oktay Berk oynayacak. Dizinin diğer oyuncuları ise; Engin Şenkan, Laçin Ceylan, Ali Erkazan, Şükrü Özyıldız, Hakkı Ergök, İpek Elban, Nergis Çorakçı, Elvan Dişli. 


YORUMLAR