Benim Hala Umudum Var 10. Bölüm izle, Benim Hala Umudum Var 10. Bölüm fragman izle, Benim Hala Umudum Var 10. Bölüm seyret

Benim Hala Umudum Var 10. Bölüm izle... Hakan ve Ozan karşı karşıya geliyor! Umut’un oyunculuk eğitimi aldığını öğrenen Ozan şok geçirir. Umut’u hayalinden vazgeçirmek için Hakan ile konuşur. Hakan duygularını

Benim Hala Umudum Var 10. Bölüm izle...

Hakan ve Ozan karşı karşıya geliyor!
Umut’un oyunculuk eğitimi aldığını öğrenen Ozan şok geçirir. Umut’u hayalinden vazgeçirmek için Hakan ile konuşur. Hakan duygularını Ozan’dan saklamaya çalışır.

Umut ise oyunculuktan vazgeçtiğini söylemek için Asude’ye gider fakat bu pek de mümkün olmayacaktır. Bu sırada Asude, boşanma sürecinin işlerini olumsuz etkilememesi için basın toplantısı yapmaya karar verir. 

Benim Hala Umudum Var izle: Benim Hala Umudum Var 10. bölüm fragmanı izle! Benim Hala Umudum Var 10. bölüm özeti, Benim Hala Umudum Var 10. yeni bölümde neler olacak? Benim Hala Umudum Var 10. bölümde Umut için Hakan ve Ozan karşı karşıya geliyor, Benim Hala Umudum Var 10. son bölümünde Hale Musa'ya neler anlatıyor? Benim Hala Umudum Var 10. yeni bölümü ile 2 Eylül Pazartesi akşamı StarTv ekranlarında... Benim Hala Umudum Var 10. bölüm fragmanı Star Tv izle.. Benim Hala Umudum Var 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Benim Hala Umudum Var 10. bölüm fragmanı Star Tv izle...

Benim Hala Umudum Var YENİ BÖLÜM

Benim Hala Umudum Var 10.Bölümü ile 26 Ağustos  Pazartesi Pazartesi akşamı Star TV ekranlarında kaldığı yerden devam etti.

Kendisini Umut ve Musa'nın tartışmasının ortasında bulan Hakan şaşkındır. Umut’un oyunculuğunu daha çabuk ilerletebilmesi için bir Oyunculuk Akademisi ayarlar. Ozan hayatına çeki düzen verebilmek için işlere dört elle sarılır. Umut'un da peşini bırakmaya hiç niyeti yoktur. Umut'u görüşmeye ikna etmek için çabalar.  Bu dizide karakterler bu kadar mı rolüne cuk diye oturuyor.  Esas kız, esas oğlan, üvey baba, üvey kardeşler, asude, esas kızın üvey abisinin kahvehanesinde çalışan çocuk, kısacası hepsi..

Postmodern bir Sindrella masalı:

İki değişik hayat hikayesi, zengin çocuk, fakir kız... Hayatını üvey babası ve üvey abisinin diktatör tutumları altında evden işe işten yine eve düzeninde yaşayan bir kız olan Umut ile hayatını zengin ailesinin tek çocuğu olmanın verdiği rahatlık ve şımarıklıklar arasında  yaşayan Ozan’ın yaşamları bir partide tanıştıktan sonra tamamen değişir. Ozan ilk görüşte aşık olduğu Umut'u ayarlayabilmek için gerçek kimliğini saklayarak Umut’un çalıştığı kuaför salonunda çalışmaya başlar. Başlarda Ozan’a mesafeli davranan Umut zaman içinde Ozan’ın kendisine olan ilgisine ve kendisi için yaptıklarına kayıtsız kalamaz ve ona aşık olur. Yeni bölümde Ozan, anasının Umutla konuştuğunu öğrenir ve annesine ateş püskürür. Annesi bunu yumurtlayanın kendisine yılalrdır hizmet eden kadın olduğunu öğrenince onu işten kovar. Ozana babasına bile karşı çıakrak Umut'u sevdiğini haykırır.

 Benim Hala Umudum Var Kamera Arkası Fotoğrafları ve Setten Kareler:

Uzun bir süredir Amerika’da olan Gizem Karaca dizi çekimleri için Türkiye’ye döndü.Üzücü olaylar nedeniyle enerjisi düştüğü sırada ABD’ye giderek yenilenen Gizem Karaca’nın yeni imajıyla zinde göründü.

Dünyanın en güzeli Çin'den çıktı - FOTO GALERİ

MFÖ - Benim Hala Umudum Var

♦ Gold Film'in yapımcılığını yaptığı, Nisan Akman'ın yöneteceği, Deniz Akçay’ın Senaryosunu kaleme aldığı "Benim Hala Umudum Var" dizisinde başrolü Gizem Karaca ve Oktay Berk oynayacak. Dizinin diğer oyuncuları ise; Engin Şenkan, Laçin Ceylan, Ali Erkazan, Şükrü Özyıldız, Hakkı Ergök, İpek Elban, Nergis Çorakçı, Elvan Dişli. 

 Benim Hala Umudum Var 7. Bölümde neler olmuştu, beraber hatırlayalım:

Asude , Umut'un çok yetenekli olduğunu söyler. Fakat Umut kendine güvenmediğinden bu işi yapamayacağını söyler. Öte yandan Ozan, Umut'un üvey abisi ile kavga eder. Ozan, Umut'un bıçaklandığını ve çocuğu olmayacağını öğrenince çıldırır.Ozan kendini Umut’a affettirmeye çalışıyor. Umut’un söyledikleriyle Ozan şok olur, fakat kendini affettirebilmek için her yolu deneyecektir. Ozan’ın sürpriziyle şaşıran Umut’un onu affetmeye niyeti yoktur. Hayatını düzene sokmak için Ozan babasının fabrikasında işe başlar.
Zafer Ragıp’tan aldığı paraları bahis oynayarak kaybeder. Ragıp ise Emel’i eve döndürmeye ve Ozan’a destek olmaya ikna etmek için çalışmaktadır.

Rüzgar Hakan’a karşı hala öfkeli.
Hakan’ın yoğun hayatı yüzünden ihmal ettiği kardeşi Rüzgarla yakınlaşma çabası devam eder. Fakat Rüzgar Hakan’a karşı hala öfkelidir. Onu annesini ve babasını unutmakla suçlar.

Umut star olma yolunda...
Asude Umut dan bir star yaratabilmek için çalışmaktadır. Umut birdenbire kendini Asude’yle birlikte bir film setinde oyuncu olarak bulur.

Musa’nın ise Umut’un peşini bırakmaya hiç niyeti yoktur. Umut’u takip etmesi sonucu işler karışık bir hal alır.  

10.bölüm, 9.bölüm,  Gizem Karaca fotoğrafları ve setten en son kareler... Benim Hala Umudum Var 20 Ağustos 8. Bölüm fragmanı izle,   Benim Hala Umudum var tıkla izle, benim hala umudum var, benim hala umudum var 6.bölüm, benim hala umudum var 6.bölüm 2.fragmanı, benim hala umudum var 6.bölüm fragmanı, benim hala umudum var dizisi, benim hala umudum var fragmanı, benim hala umudum var izle, benim hala umudum var son bölüm fragmanı, benim hala umudum var yeni bölüm fragmanı benim hala umudum var,29 temmuz 2013,benim hala umudum var 5. bölüm izle,yeni bölüm izle,benim hala umudum var son bölüm izle,benim hala umudum var tek parça izle,benim hala umudum var  izle, Benim Hala Umudum Var 8.Bölüm full izle,Benim Hala Umudum Var  yeni,son,Benim Hala Umudum Var 8 .Bölüm izle 14 Ağustos 2013,Benim Hala Umudum Var son bölüm izle,Benim Hala Umudum Var 8. Bölüm hd,Benim Hala Umudum Var,gizem ka


YORUMLAR