Beni Böyle Sev son bölüm fragmanı izle.. Beni Böyle Sev 13.Bölüm fragmanı izle.. Beni Böyle sev son bölümde neler olacak? TRT 1 29 Nisan 2013

29 Nisan 2013 – Beni Böyle Sev 13. bölümü ile 29 Nisan Pazartesi günü Trt1 ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Beni Böyle Sev 13. bölüm fragmanını ...

   Ömer, Ayşem'in korkularını giderebilecek mi? Geceyi Ömer’le birlikte Seda’nın evinde geçiren Ayşem, gördüklerinden sabah kimseye sözetmez. Kahvaltı sofrasında Seda’nın söyledikleri ise içindeki korkuları iyice alevlendirir.

Nezih, annesinden duyduğu haber karşısında adeta şoka girer. Aklı allak bullak halde geldiği okulda, yaptığı bir patavatsızlık ortalığı fena halde karıştırır. Zaten içten içe dolmakta olan Ayşem, Ömer ile kavga eder. Boşanmayı dile getirecek kadar büyüyen kavga, okuldakileri endişelendirir. Ömer, masumiyetini ispat edip Ayşem’in korkularını giderebilirse evlilikleri kurtulacaktır.

Beni Böyle Sev 13. Bölüm fragmanı yayınlandığında sitemize eklenecektir.

 

Beni Böyle Sev 12. Bölüm fragmanı 


 


Geceyi Ömer"le birlikte Seda"nın evinde geçiren Ayşem, gördüklerinden sabah kimseye söz etmez. Kahvaltı sofrasında Seda"nın söyledikleri ise içindeki korkuları iyice alevlendirir. Nezih, annesinden duyduğu haber karşısında adeta şoka girer. Aklı allak bullak halde geldiği okulda, yaptığı bir patavatsızlık ortalığı fena halde karıştırır.

Zaten içten içe dolmakta olan Ayşem, Ömer ile kavga eder. Boşanmayı dile getirecek kadar büyüyen kavga, okuldakileri endişelendirir. Ömer, masumiyetini ispat edip Ayşem"in korkularını giderebilirse evlilikleri kurtulacaktır. Nail, iyiden iyiye kızını özlemektedir. Evliliğin çabuk olduğunu ve buna da kendisinin sebebiyet verdiğini düşünür. Üstüne üstlük kızıyla yeterince haberleşememektedir. Bir süredir karısının davranışlarından şüphelenen İlyas, Safiye"nin peşine düşer ve gördükleri karşısında çılgına döner.
 

38 YILLIK AŞKIN FOTOĞRAFLARI - ORHAN GENCEBAY VE SEVİM EMRE / FOTO GALERİ

 

YORUMLAR