Beni Böyle Sev 8.Bölüm fragmanı izle.. Beni Böyle Sev son bölüm fragmanı izle.. Beni Böyle Sev yeni bölüm fragmanı izle

Beni Böyle Sev yeni bölümde bu haftaa neler yaşanacak? Beni Böyle Sev dizisi 8. Bölümü ile 1 Nisan 2013 Pazartesi akşam Trt 1'de. & Setten son kareler

  Beni Böyle Sev yeni bölümüyle 1 Nisan Pazartesi 19.50′de TRT 1 ekranlarında sizlerle buluşacak.  Beni Böyle Sev 8. Bölüm Fragmanı yayınlandığında sitemize eklenecektir.

fragmani.flv&image=http://www.gazetea24.com/vGaleri/bBuyuk/Yeni-bolum-fragmanijpeg.jpeg&autostart=true&backcolor=000000&frontcolor=FFFFFF&screencolor=000000" wmode="transparent">

 Beni Böyle Sev 7.bölüm konusu şöyleydi.

Nail"in zorlu sınavı sonuç vermiş, Ömer onu Ayşem"i gerçekten sevdiğine ikna etmiştir. Şimdi sıra yüzüklerin takılmasındadır. Anne ve babasıyla konuşan Ömer, onları durumdan haberdar ederek Akçaabat"a çağırır. Ancak Reha ile Nadide"nin buna sıcak bakmaları mümkün değildir. Ömer"i Akçaabat"tan getirmek adına bütün ümidini Nezih"e bağlayan Reha için iş başa düşmüştür. Ömer"in nişanlanacağını duyan Seda ise büyük bir üzüntü içindedir. Ancak yine de pes etmeye niyeti yoktur.

Diğer yandan, Kerem"i yeniden kazanmayı aklına koyan İnci, yeni planını devreye sokar. Akçaabat"a gelen Reha, Ömer"i alıp zorla götürmek ister. Ancak bu kez karşısına Nail dikilir. Reha"nın vazgeçmeyeceğini anlamıştır ve bir karar verir. Ayşem ve Ömer"in hemen evlenmeleri.

 Beni Böyle Sev 7. bölüm fragmanı:

 

 


YORUMLAR