Beni Böyle Sev 17.Bölüm fragman izle

Ayşem ve Ömer’in birbirlerine karşı olan aşkları sonucunda ortaya çıkan olayları izleyicilere aktaran dizi çok izlenmeye devam edecek gibi gözüküyor.

Özellikle genç izleyicilerin yakından takip ettiği dizinin yeni bölümü ile ilgili tüm gelişmeler güncel olarak burada olacak.

 

 

Orhan Gencebay'ın en güzel şarkılarından birinden esinlenerek beyazcama aktarılan Beni Böyle Sev'in 17. Bölüm Fragmanı yayınlandığında sitemize eklenecektir.Başrollerinde Zeynep Çamcı, Güven Kıraç, Lale Mansur gibi oyuncuların yer aldığı, Trt’ nin yenisezon dizilerinden Beni Böyle Sev 17. Bölümü ile 3 Haziran pazartesi günü ekranlarda olacak.

fragmani.flv&image=http://www.gazetea24.com/vGaleri/bBuyuk/Yeni-bolum-fragmanijpeg.jpeg&autostart=true&backcolor=000000&frontcolor=FFFFFF&screencolor=000000" wmode="transparent">

 Twiter  Yorumları

JESTISTHEBEST

Beni Böle Sev şimdiye kadar izlediğim en 'sımıcak' dizi.. Şiddetsiz tavsiye ederim.

HUYSUZ AYI

"Gün geçtikçe kaybediyorsun beni, farkında değilsin sadece." (Beni Böyle Sev)

Elif Tutku

''Artık çok iyi biliyorum ki hayatta herşeyin bir nedeni var. Bu yüzden hiçbirşey için üzülmemek gerekiyor. '' -Beni Böyle Sev

esma özer

Gece birden sonra beni böyle sev izlersem böyle olur tabi aşka gelirim

MATMAZEL

“Sen ve ben öyle bir “Biz” olacağız ki, yanağına dokunan senin elin mi, benim elim mi karıştıracaksın.”—-Beni Böyle Sev

Orhan Gencebay şarkılarıylada izleyicilere güzel dakikalar yaşatan Beni Böyle Sev yepeyeni bölümüyle pazartesi akşamı TRT1 ekranlarında olacak.

Bulundukları bu durum yeterince zor değilmiş gibi Ömer'in babası okul taksitlerini ödemeyince evli ciftimizin önüne bu zorluk da gelecektir. Aslında daha ev bile tutamamışlardır. İSeyirciyi eğlendirirken aynı zamanda da duygulandıran sahneleriyle öne çıkan bir dizi.

Ömer'in annesi bir ara boşanacaklarını sanır ancak Ayşem, Çimen gözlüsünü oldukça fazla sevmektedir. Ayrıca, Ayşem babasını üzmemek için herşeyin yolunda olduğuna inandırmaya ikna etmeye çalışır.

16. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Ömer’in sürprizi Ayşem’i çok mutlu etmiştir; artık kendilerine ait bir evleri vardır. Hayalleri, umutları bir ölçüde gerçek olmuştur işte... Fakat Ayşem, Ömer ve Safiye’nin sırrını öğrendiğinde adeta şok olur. Safiye’yi bu sırrı bir an önce Nail’e söylemesi için zorlar. Tam da Ayşem’in askerdeki kuzeni Furkan’ın dönüşü için hazırlıklar yapılırken Hülya ile Nadide’nin sürpriz ziyareti, giderek büyüyecek bir yangının fitilini ateşler.


Semih’in Reyhan’a olan ilgisi Nezih’i rahatsız etmekte, zaman zaman da zor durumda bırakmaktadır. Reyhan ise Nezih’e ders vermek için Fahriye ile birlikte plan yapar.


Kuzeni Furkan, Ayşem’in yakın çevresinde gördüğü Seda’dan etkilenmiştir. Bir şekilde ona yakın olmaya çalışırken Seda, Taner’in giderek artan ilgisinden son derece tedirgindir. Ömer ise adım adım kendisine doğru yönelen tehlikeden habersizdir.
Nail, yaşadığı hayal kırıklıklarından sonra tüm umutlarını açacağı köfteci dükkânına bağlamıştır. Ancak Reha’nın sahneye çıkmasıyla kendini yeniden bir büyük çatışmanın ortasında bulur. Dükkânda da Reha’nın da harcı olduğunu öğrendiğinde Nail, artık gemileri yakar.
 

38 YILLIK AŞKIN FOTOĞRAFLARI - ORHAN GENCEBAY VE SEVİM EMRE / FOTO GALERİ

 


YORUMLAR