Beni Affet yeni bölüm, Beni Affet son bölüm

Beni Affet 454.Bölüm tek parça izle, Beni Affet 454.Bölüm full hd izle.

Beni Affet 453.Bölüm izle 12 aralık 2013, Beni Affet izle, Beni Affet son bölüm izle, Beni Affet 453.Bölüm izle, Beni Affet 453.Bölüm hd izle, Beni Affet 453.Bölüm tek part izle, Beni Affet 453.Bölüm 12 aralık 2013 izle, Beni Affet 453.Bölüm izlemek için haber detayımızdaki videolardan faydalanabilirsiniz.

Beni Affet 453.Bölüm yine çok heyecanlı ve merak uyandırıcı olacak. Beni Affet 453.Bölüm seyret, Beni Affet Son Bölüm izle. 12 aralık 2013 Perşembe akşamı ekrana gelen, aşk, dram ve macera konulu dizi bölümlerinden olan Beni Affet 453. Yeni Bölümü HD Full Tek Parça izlemek için gerekli videolar aşağıda verilmiştir.

Gündüz kuşağının fenomen dizisi Beni Affte Star TV ekranalrında bugün de fırtına koparmaya devam edecek. Osman’ın tedavisi için yurtdışında bir hastane ayarlayan Cüneyt, bunun için para bulmaya çalışırken, beklemediği bir durumla karşılaşır. Şirket artık Kozanların kontrolünde değildir. Aile büyük bir yıkıma doğru sürüklenirken, Cüneyt’in son şansı Bora’nın hesabına yatırdığı paradır. Cüneyt o parayı geri alabilecek midir? Öte yandan Osman’ın durumunu öğrenen Eylül hastaneye gelir.
Kemal felç geçiren babasının durumuyla ilgilenirken, karısı Bahar ise koğuşta terör estiren Asiye’yle uğraşır. Bahar’ın başına bela olmakta kararlı olan Asiye, onu kışkırtmaya devam ederken, yapacağı bir hamle, sonunda Bahar’ı çileden çıkarır...

Beni Affet - 453. Bölüm İZLE

 

BENİ AFFET CANLI İZLE STAR TV  452. BÖLÜM ÖZETİ
Felç geçirerek hastaneye kaldırılan Osman’ın durumu ciddiyetini korumaktadır. Kemal’de durumu öğrenerek hastaneye koşarken, Yıldız, babasının başına geleni Zühre’den saklayabilecek midir?

Feride hastanede Kemal’e destek olurken, Cüneyt ve Ferman eve gelen icrayla ilgili araştırma yapar. Ancak evlerini kurtaracak para Bora’nın hesabındadır.

Koğuşta ilk günlerini geçiren Bahar, bir yandan kendi derdine yanarken, diğer yandan koğuşun belalısı Asiye’yle uğraşır. Bahar, kendisini tehdit ederek isteklerini yaptırmaya çalışan Asiye’ye boyun eğecek midir?

Öte yandan babasına böbreğini vermek isteyen Umut, test yaptırmaya gider.

 

Beni Affet 454.Bölüm izle 13 aralık 2013, Beni Affet izle, Beni Affet son bölüm izle, Beni Affet 454.Bölüm izle, Beni Affet 454.Bölüm hd izle, Beni Affet 454.Bölüm tek part izle, Beni Affet 454.Bölüm 13 aralık 2013 izle, Beni Affet 454.Bölüm izlemek için haber detayımızdaki videolardan faydalanabilirsiniz.


Beni Affet 454.Bölüm yine çok heyacanlı ve merak uyandırıcı olacak. Beni Affet 454.Bölüm seyret, Beni Affet Son Bölüm izle. 13 aralık 2013 Cuma akşamı ekrana gelen, aşk, dram ve macera konulu dizi bölümlerinden olan Beni Affet 454. Yeni Bölümü HD Full Tek Parça izlemek için gerekli videolar aşağıda verilmiştir.

 

 

BENİ AFFET 447. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI İZLE
Kemal’in Bahar’ı kurtarma çabalarını sonuç vermeye başlamış, Musa komadan çıkmıştır. Herkes sabırsızlıkla Musa’nın uyanmasını beklerken, Bahar da cezaevinde umutlu bekleyişini sürdürür. Musa’nın konuşmasını engellemek isteyen Cesur’un karşısında ise büyük bir engel vardır. Bahar’ı kurtarabilecek tek isim olan Musa ifade verebilecek mi?

Bora’ya para vererek ondan kurtulduklarını düşünen Feride, Cüneyt’ten gizli bir iş yapmanın yarattığı vicdan azabına dayanamayarak Cüneyt’e bildiklerini anlatır. Cüneyt’in Yıldız’a ait görüntüleri izlediğini öğrenen Feride şaşkına döner. İkili işin içinde Eylül olabileceğinden şüphelenirken Cüneyt’i arayan Bora’nın yeni bir isteği vardır...

DİĞER DİZİ FRAGMANLARI İÇİN TIKLAYIN

BENİ AFFET 446. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI
Cüneyt kendisine gönderilen CD’de ablası Yıldız’ın Bora’yla uygunsuz görüntüler olduğunu öğrenerek şoke olurken, Feride olan biteni Cüneyt’e anlatmak konusunda Yıldız’ı ikna etmeye çalışır. Bu sırada görüntülerden haberi yokmuş gibi davranan Cüneyt, ablası konusunda Feride’den yardım ister. Feride, bildiklerini Cüneyt’le paylaşacak mıdır? Öte yandan rahat durmayan Eylül, bu sefer de Bora’yı Cüneyt’in üzerine salar.

Musa’nın ameliyatı devam ederken, ailesinden Musa’nın yaşayacağına dair müjdeli haberi alan Bahar’ın yüzü gülmektedir. Tüm aile Bahar’ın kurtulacağına inanırken, Cesur Musa’nın hayatta olduğunu öğrenmiştir. Cesur, kurduğu tuzağın ortaya çıkmaması için panik halde Musa’yı ararken, Kemal, karısına ameliyatın başarılı geçtiği müjdesini verir.

BENİ AFFET 445. BÖLÜMDE NELER OLDU ÖZET İZLE
Feride, Bora’nın Yıldız’dan istediği parayı bulmak için evini satmıştır. Yıldız ve Feride, elindeki uygunsuz görüntülerle Yıldız’a şantaj yapan Bora’ya istediği parayı verirken Cüneyt ve Ferman çıkagelirler. Feride’nin evini satın alanın Eylül olduğu ortaya çıkar. Bora’nın tuzağının arkasındaki ismin Eylül olduğu kanıtlanabilecek midir?
Musa’yı ameliyat edecek olan doktoru ikna ederek Türkiye’ye getiren Kemal, Bahar’ı cezaevinden çıkartmak konusundaki umudunu yeniden kazanmıştır. Ailesi görüş gününde Bahar’ı görmek için heyecanla beklerken, Kemal’de karısına iyi haberleri vermek için oradadır. Ailesini görmek için sabırsızlanan Bahar’ın başına gelen talihsiz olay nedir?

Yıldız, Bora’nın istediği parayı bulabilmek için uğraşırken, Feride imdadına yetişir. Feride Bora’nın istediği parayı nasıl bulacaktır? Öte yandan Yusuf’la baş başa kalan Cüneyt ve Feride duygusal anlar yaşarken, her taşın altından çıkan Eylül yine iş başındadır.

Karısı Bahar’ın, büyük bir iftira sonucu cezaevine konulmasının ardından kendisini bir türlü toparlayamayan Kemal perişandır. Yusuf’un rahatsızlanmasıyla oğlunun kendisine ihtiyacı olduğunun farkına varan Kemal, Bahar’ın da içeriden verdiği destekle kendini toparlar. Kemal, karısı Bahar’ı kurtarmak için yeni bir plan yapacaktır.

BENİ AFFET 442. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI - KORKUNÇ ŞÜPHE
Osman ve Cüneyt bir yandan darboğazdan geçen şirketi kurtarmak için uğraşırken, bir yandan Kemal’e destek olmaktadırlar. Bu sırada Feride ve Yıldız, Bora konusunda bir çıkış yolu aramaktadır. Yıldız Bora’yla ilgili korkunç bir şüpheye düşerken Bora’dan gelen telefonla bir kez daha alt üst olur. Bora Yıldız’dan ne istemektedir?

BENİ AFFET 441. BÖLÜMDE YAŞANANLAR İÇİN TIKLAYIN İZLEYİN
Karısı Bahar’ın, büyük bir iftira sonucu cezaevine konulmasının ardından kendisini bir türlü toparlayamayan Kemal perişandır. Yusuf’un rahatsızlanmasıyla oğlunun kendisine ihtiyacı olduğunun farkına varan Kemal, Bahar’ın da içeriden verdiği destekle kendini toparlar. Kemal, karısı Bahar’ı kurtarmak için yeni bir plan yapacaktır.

Osman ve Cüneyt bir yandan darboğazdan geçen şirketi kurtarmak için uğraşırken, bir yandan Kemal’e destek olmaktadırlar. Bu sırada Feride ve Yıldız, Bora konusunda bir çıkış yolu aramaktadır. Yıldız Bora’yla ilgili korkunç bir şüpheye düşerken Bora’dan gelen telefonla bir kez daha alt üst olur. Bora Yıldız’dan ne istemektedir?

BENİ AFFET 440. BÖLÜMDE KİM NE YAŞADI SEYRET
Üzerine suç yıkılarak haksız yere ceza alan Bahar, ailesini ve bebeğini son kez göremeden cezaevine girer. Ailesi Bahar’ı görmek için cezaevi önünde beklerken, karısını kurtaramadığını düşünen Kemal ortadan kaybolur.

Osman Kozan oğlu için endişelenirken, Cüneyt de Ferman’la birlikte Yıldız’ın peşine düşer. Ferman’la ettikleri kavga sonucu deliye dönen Yıldız, kendisini Bora’nın kollarında bulur. Cüneyt ve Ferman Yıldız’ı Bora’nın evinde mi bulacaktır? Öte yandan Yıldız’la ilgili planları yolunda giden Eylül’ü sıkıştıracak durum nedir?

İşlemediği bir suç yüzünden mahkum olan Bahar, cezaevine nakledilmek için son kontrollerden geçerken, Kemal de Bahar’ı görebilmek için dışarıda çabalamaktadır. Bahar’ın yanına girebilmenin bir yolunu bulan Kemal’in Bahar’a yapacağı akıl almaz teklif nedir? Öte yandan Şahin, Bahar’ın başına gelenler konusunda Cesur’dan şüphelenmektedir.
Yıldız için endişelenen Feride Bora hakkında bildiklerini Ferman’a söyler. Gözü dönen Ferman Yıldız’a hesap sorarken pişman olacağı bir şey yapar. Son zamanlarda yaşadıklarını daha fazla kaldıramayan Yıldız ise sinir krizi geçirir.
Cesur’un Bahar’ı aradan çıkartarak Şahin’i ölüme terk etmek amacıyla kurduğu korkunç plan sonucu Musa’yı ağır yaralamakla suçlanan Bahar, mahkemede hakim karşısındadır. Karısını kurtaracağına söz veren Kemal, komadaki Musa’nın uyanıp gerçeği söylemesini beklerken, tüm aile Bahar’ın yanındadır. Kemal’den gelecek iyi haberler Bahar’ın suçsuz olduğu kanıtlanacak mıdır?

Feride, Eylül’ün Kozan şirketi üzerinde oynadığı ihale oyunu bozmuş, ihaleyi Kozan şirketi kazanmıştır. Cüneyt, kardeşine ve Bahar’a destek olurken, boş durmayan Eylül, güya Zühre’ye yardım eder gibi görünüp, gizliden gizliye Yıldız’ın hayatına Bora’yı sokmakla uğraşır. Ancak Bora’nın gerçek yüzüne tanık olacak bir isim vardır.

BENİ AFFET 436. BÖLÜMDE MEYDANA GELEN OLAYLAR NELER ?
Şahin’in eceliyle ölmesini isteyen Cesur, Bahar’ın böbreğini vermesini engellemek için onu kanlı bir tuzağa çekmiştir. Cesur, zaferinin tadını çıkarırken, parmaklıklar ardındaki Bahar, masumiyetini kanıtlamak için kendini savunur. Karsını kurtarmak için canını dişine takan Kemal, ağır yaralanan Musa’nın başındadır. Musa Kemal’e istediği cevabı verecek midir?
Eylül, Kozan şirketinin gireceği ihaleyi kazanmalarını engellemek isterken, şirketi kurtarmak için gece gündüz çalışan Feride, üzerlerinde dönen bu oyunu çözebilecek midir? Cüneyt Kardeşi Kemal ve Bahar’a destek olurken, ihaleyi kim kazanacaktır? Öte yandan Yıldız’ın evinde Bora’yla karşılaşan Ferman deliye döner.

BENİ AFFET 436. BÖLÜMÜ TEK PARÇA İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

BENİ AFFET 435. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI ?
Şahin’i ortadan kaldırmak için Bahar’ın üzerine suç yıkmak isteyen Cesur’un planı nihayete ulaşacak mıdır?Feride ve Cüneyt, şirketin mali kurtuluşu için girilecek olan ihaleye yoğunlaşırken, maddi kaynak bulmaya çalışan Osman, evini ipotek ettirmek zorunda kalır. Hastaneden çıkan Zühre, Osman’ın kendisine inanmaması sebebiyle büyük bir bunalımın içine düşerken, çaresiz kalan Yıldız kimi arayacaktır?
Tapu mağduru Musa’nın parasını ödemek üzere evine giden Bahar, karşılaştığı manzara karşısında şoke olurken, kendisini bir anda kanlı bir oyunun içinde bulur. Karısı için endişelenen Kemal bir yandan ailesinin başına gelenlerle uğraşırken bir yandan karısı Bahar’ı bulmaya çalışır.

Ancak ikili, Cesur ve adamı Soner’in hazırladığı tuzaktan bihaberdir. Öte yandan Umut ve Leyla’nın evlilik haberi aile içinde büyük yankı bulur.

BENİ AFFET 434. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI ?
Osman, intihara kalkışan karısı Zühre’den ayrılmak konusunda kararlıyken, Cüneyt ailesinin düştüğü durumdan kendini sorumlu tutar. Ailesini toparlamanın yolunun şirketi içine düştüğü darboğazdan kurtarmak olduğunu düşünen Cüneyt’in en büyük destekçisi yine Feride olacaktır. Öte yandan Eylül ve Alper’in yeni hedefi Yıldız’ın karşısına çıkan gizemli yabancı kimdir?

Osman’ın kendisine inanmaması üzerine mahvolan Zühre, intihara kalkışmıştır. Zühre hastanede ölüm kalım savaşı verirken, Osman dâhil tüm aile bu korkunç olay üzerine hastaneye koşar. Annesinin yaşadıklarına üzülen Yıldız babasına öfke saçarken, Zühre yaşam mücadelesini kazanabilecek midir? Osman’ın tüm aileyi şaşırtacak son hamlesi ne olacaktır?

Berat ve Kürşat’ın geçmişte yaptığı tapu yolsuzluğu sebebiyle mağdur olarak Bahar ve Kemal’in kapısına dayanan mahalleli Musa, Bahar’ın başına ciddi bir bela açmak üzeredir. Cesur’un adamı Soner, Bahar’ı yok etme planları dâhilinde Musa’yı yem olarak kullanırken, Bahar’ı bekleyen büyük tehlike nedir? Öte yandan Umut, Leyla konusunda ailesine büyük bir yalan söylemek zorunda kalır.

BENİ AFFET 433. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI ?
Tunç’un Zühre’nin oğlu olduğunun ortaya çıkması üzerine Zühre’ye olan öfkesi dinmeyen Osman, O’nu hayatından tamamen çıkarmak ister. Aile üyeleri Osman’ı sakinleştirmek için çabalarken, Cüneyt, Zühre’nin geçmişte tecavüze uğradığını babasına söyler. Ancak Zühre, duyduklarına inanmayan Osman’ın ağzından dökülenlerle bir kez daha yıkılacaktır.

Uzun bir aradan sonra Leyla ile birlikte evine dönen Umut sevinçle karşılanırken, Leyla’nın kim olduğu evde merak konusudur. Leyla’yı ailesine emanet ederek tekrar gitmek isteyen Umut ve Bahar arasındaki konuşma Umut’un gitmesini engelleyebilecek midir? Kemal ailesinin derdine düşmüşken, Berat’ın geçmişte Bahar’ın başına sardığı tapu yolsuzluğu tekrar gündeme gelir. Öte yandan Cesur Bahar’ın adresini bulmuştur.

BENİ AFFET 431. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI ?
Büyük sırrı ortaya çıkan Zühre yerle bir olmuştur. Diğer yandan Osman Kozan Eylül’le karşı karşıya gelir. Osman Eylül’den neyin hesabını soracaktır? Öte yandan Kemal annesinin geçmişindeki korkunç bir gerçeği öğrenir.

Zühre’nin herkesten sakladığı büyük sır Kemal ve Bahar aşkı için de önemli bir anlam taşır. Öte yandan Bahar ve Şahin’in böbrek ameliyatına girebileceği artık kesinleşmiştir. Cesur ise bu ameliyatın gerçekleşmesini engellemek konusunda kararlıdır.
Leyla’nın Sait’i gizlice ihbar etmesi üzerine hapse giren Sait, Leyla’yı Umut’a emanet eder. Umut ve Leyla şimdi ne yapacaktır?

BENİ AFFET 430. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI ?
Eylül’ün açıkladığı sır Kozan ailesine bomba gibi düşer. Ortaya çıkan gerçek bütün taşları yerinden oynatır, bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Kozan ailesini dağıtmaya ant içen Eylül amacına ulaştığını düşünürken Osman Kozan Zühre ve evliliğiyle ilgili bir karar verir.
Hayatını kurtaran Bahar’ı Azize adıyla tanıyan Cesur, bir yandan Bahar’a ulaşıp ortadan kaldırmayı planlarken diğer yandan da gönlünü kaptırdığı Azize’yi bulmayı kafasına koymuştur. Öte yandan Umut’un çabalarına rağmen Sait’le evlenme noktasına gelen Leyla kurtulmak için ne yapacaktır.

BENİ AFFET 428. BÖLÜMDE NELER OLDU ?
Yusuf bebeğin sünnet heyecanı Kozanların evinde de sürerken, tüm aileyi bir arada bulan Eylül, son bombasını patlatmak üzeredir. Feride’nin evden gitmesini isteyen Eylül, aksi takdirde ailenin geçmişine ait önemli bir sırrı açıklayacağını söyler. Kemal ve Cüneyt Eylül’ü uzaklaştırmak isterken Eylül büyük bombayı patlatır.
Bahar’ı ortadan kaldırmaya kararlı olan Cesur sonunda Bahar’a ulaşabileceği bir adres bulur. Cesur bulduğu adreste neyle karşılaşacaktır? Öte yandan Umut, düğün günü ortadan kaybolan Leyla’yı bulur. Umut’un Leyla’ya bir sürprizi vardır.

BENİ AFFET 427. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI ?
Eylül ve Tunç’un eskiye ait bir fotoğrafını bulmalarının üzerine deliye dönen Cüneyt, Eylül’e bunun hesabını sormak ister. Cüneyt, Eylül ve Tunç’un eskiden beri işbirliği içinde olduğunu kanıtlamak isterken, köşeye sıkışan Eylül herkesin içinde Tunç’la ilgili aslı olmayan bir açıklama yapar. Feride duyduklarına inanamazken, Eylül konusunda sabrı kalmayan Cüneyt büyük bir hamle yapacaktır.
Kemal’in desteğiyle babasının hayatını kurtarmak için son kontrollerini yaptıran Bahar, buz dağının altındaki görünmeyen gerçeklerden habersizdir. Şahin, Cesur’un Bahar’ın peşinde olduğundan şüphelenirken, Cesur’un alacaklıları yüzünden hayatı tehlikededir. Öte yandan Sait, Leyla’yı kendisi için isterken, Umut’un şahit olacağı bir durum ortalığı birbirine katar.

Tunç’la ilgili buldukları ipuçlarının peşinden gitmeye devam eden Feride ve Cüneyt, Tunç’un kasasından çıkan anahtarın nereye ait olduğunu araştırmaya koyulur. İki aşık Tunç’un eski eşyalarının olduğu bir depoya ulaşırlar. Cüneyt ve Feride’nin yaptığı araştırmadan haberdar olan Eylül ve Alper’in foyası ortaya çıkmak üzeredir.

Yaşadıklarını ailesine ve polise anlatan Bahar, araştırma için alıkonduğu eve geri dönmek zorunda kalır. Emniyet güçleri olayı çözmeye çalışırken Şahin ise Bahar’ı alıkoyan kişinin Cesur olduğunda şüphelenmektedir.

Öte yandan Bahar, babasına böbreğini vermek konusunda kararlıdır. Karısı için endişelenen Kemal’in şaşırtıcı tavrı ne olacaktır? Sait, deli divane aşık olduğu Leyla’yla söz kesmeye hazırlanırken, vicdan azabı çeken Umut bu işi engelleyebilecek midir?

BENİ AFFET'İN 426. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?
Tunç’la ilgili buldukları ipuçlarının peşinden gitmeye devam eden Feride ve Cüneyt, Tunç’un kasasından çıkan anahtarın nereye ait olduğunu araştırmaya koyulur. İki aşık Tunç’un eski eşyalarının olduğu bir depoya ulaşırlar. Cüneyt ve Feride’nin yaptığı araştırmadan haberdar olan Eylül ve Alper’in foyası ortaya çıkmak üzeredir.

Yaşadıklarını ailesine ve polise anlatan Bahar, araştırma için alıkonduğu eve geri dönmek zorunda kalır. Emniyet güçleri olayı çözmeye çalışırken Şahin ise Bahar’ı alıkoyan kişinin Cesur olduğunda şüphelenmektedir. Öte yandan Bahar, babasına böbreğini vermek konusunda kararlıdır. Karısı için endişelenen Kemal’in şaşırtıcı tavrı ne olacaktır? Sait, deli divane aşık olduğu Leyla’yla söz kesmeye hazırlanırken, vicdan azabı çeken Umut bu işi engelleyebilecek midir?

Eylül ile uzun zaman sevgili olan Tunç'un depo anahtarının Cüneyt ve Feride'nin eline geçmesi Eylül için büyük bir sorun oldu.
Tunç’un cüzdanından çıkan şifrenin peşine düşen Feride ve Cüneyt, Tunç’a ait bir kasaya ulaşırlar. İkiliyi o kasanın içinde neler beklemektedir?

Tunç’un ölümüyle ilgili yapılan araştırmalar sonucu şüpheleri üzerine çeken Eylül’ün karşısında bu sefer Osman Kozan vardır.Öte yandan Tunç’un ölümüyle ilgili yeni gelişmeler yaşanır.

BENİ AFFET 425. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Kozan ailesi Tunç’un ölüm haberiyle sarsılırken, ölen kişinin Tunç olup olmadığı merak konusudur. İncelenen telefon kayıtları sonucu ortaya çıkan isim Cüneyt’i şaşkına çevirirken, Tunç’u son gören kişi olan Eylül’ün paçaları tutuşur. Cüneyt Eylül ve Tunç arasındaki sırrı çözebilecek midir?

Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alan Beni Affet, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri ekrana taiıyor. Karakterlerin hemen hemen hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanıyorlar.

Bu sınavdan ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabiliyor. Hem kendilerine hem de hayata karşı dürüst olanlar... Beni Affet, sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda... Vazgeçilemeyen aşkların ve bitmeyen umutların hikayesi...

BENİ AFFET 423. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Ali Kemal Bahar'ın babasının börek nakli için kızı Bahar'ın böbreğinin uyumlu olup olmadığını öğrenmek için test yaptırdığını öğrenince çılgına döndü..

Cüneyt, Feride’nin Kozanlara taşınmayı reddetmesi üzerine Eylül’le olan mücadelesinde kendini yalnız hissederken, sevdiği adamın yanında kalmaya karar veren Feride, Cüneyt’in teklifini sonunda kabul eder. Feride’den güç alan Cüneyt ise Eylül’ü alt etmek için büyük bir hamle yapar.

Star TV'nin gündüz kuşağı dizisi Beni Affet yepyeni bölümüyle bugün ekranlara geldi. Beni Affet'in son bölümünde Feride ve Cüneyt aşkı bitme noktasına kadar geldi..
Cüneyt ve Kemal, Kozan ailesinin başına gelen felaketin öcünü almaya ant içerler. Tehlikeli bir plan yaparak tefecilerin mekanını basan iki kardeşi neler beklemektedir?

Diğer yandan Osman Kozan taburcu olurken, ailesine olanlardan Feride’yi sorumlu tutan Zühre ise Feride’ye yüklenir. Olanları lehine çeviren Eylül Feride ve Cüneyt’in arasını açmak için bir koz daha elde etmiştir. Yaşananlar sonucunda Cüneyt mühim bir karar alacaktır.

BENİ AFFET 422. BÖLÜMDE NELER OLDU?
Osman Kozan'ın tefecilerden aldığı borcu ödeyememesi üzerine Kozanların evi basılmış, Osman Kozan yaralanmış, aile ciddi bir darbe almıştır. Kemal ve Cüneyt tefecinin adamlarıyla kıyasıya savaşırken, hastaneye götürülen Osman'ın durumu ciddiyetini korumaktadır.

Öte yandan ailesi için endişelenen Zühre, yaşananlardan dolayı Feride’yi suçlamaya başlar. Her şeyden habersiz olan Feride ise Cüneyt’e ulaşamamaktadır.


YORUMLAR