Beni Affet son bölümü izle, Beni Affet 353. Bölüm izle 17 Nisan 2013, yenibölüm izle, Star TV, Cüneyt, Akif'in tuzağına düşecek mi?, Full hd seyret- fragman

17.04.2013,Beni Affet yeni bölüm hd izle,Beni Affet 353. Bölüm hd izle,Beni Affet 353. Bölüm seyret,Beni Affet 353. Bölüm full hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle,tek parça izle,fragman

   Tunç'un babasının Akif olduğundan emin olmak isteyen Cüneyt DNA testi yaptırmaya karar vermiştir. Bunun için Feride'den yardım isteyen Cüneyt, Akif'in kendisi için kurduğu korkunç tuzaktan habersizdir. Tunç'un şüpheli sorularına maruz kalan Feride, DNA testi için Cüneyt'in verdiği görevi yerine getirebilecek midir?

Öte yandan Cüneyt'in evden gitmesiyle intikam planlarının altüst olmasından korkan Eylül, evdekilere küçük bir oyun oynar.
Beni Affet'te Kemal ve Bahar’a korkunç tuzak 

Akif tarafından tuzağa düşürülen Cüneyt bir odada kapana kısılmıştır. Cüneyt’e bir türlü ulaşamayan Feride, nerede olduğunu öğrenmek için ipucu aramaya koyulur. Artık Cüneyt’in tek kurtuluş şansı Feride’dir. Feride Cüneyt’i bulup, Akif’in elinden kurtarabilecek midir? Öte yandan Tunç, Feride’nin şüpheli davranışlarının ardında ne olduğunu bulmaya çalışırken, Eylül, Feride ve Cüneyt’i sonsuza dek ayırmak için Tunç’a hain bir teklifte bulunur.
Kemal ve Bahar’ı korkunç bir sona sürüklemek için kolları sıvayan Kürşat iş başındadır. Kürşat’ın planından haberdar olan Osman Kozan ne yapacaktır? Diğer yandan Bahar’ı da oyuna dahil eden Kürşat onu Berat’ın kurduğu şirkete götürür. Berat ve Bahar hesaplaşmasında neler yaşanacaktır? Kürşat hain planında başarıya ulaşabilecek midir?
 


YORUMLAR