Beni Affet 502. Bölüm Tekrar İzle- Sevgi neden Şahin'den şüphelendi?

Gerçek ailesinin hayatta olup olmadığını öğrenmek isteyen Feride, Cüneyt’le birlikte Dilek’in peşine düşer.

Ancak Dilek ortadan kaybolmuştur. Feride Osman’dan şüphelenerek hesap sorarken, Cüneyt bu duruma ne tepki verecektir? Öte yandan anne oğul olarak ilk kez yüzleşen Tunç ve Zühre arasında tüm kartlar ortaya serilir. .Beni Affet dizisinde yaşanan gelişmeleri gazetea24.com'dan öğrenin.

Şahin Kemal’in zorlamasıyla aile içinde ameliyattan vazgeçtiğini söyler. Ancak Kemal’e diş bileyen Şahin, doktoru Sinan’la oyun peşindedir. Bahar Kemal hakkında bilmediği bazı şeyler öğrenecektir. Öte yandan Sevgi’nin Şahin’den şüpheleneceği durum nedir?.Beni Affet dizisinde yaşanan gelişmeleri gazetea24.com'dan öğrenin.

Beni Affet 502. Bölüm İzle, Beni Affet son bölüm izle, Beni Affet 502. bölüm, Beni Affet , Beni Affet son bölüm youtube, Beni Affet son bölüm full izle, Beni Affet yeni bölüm izle 502, Beni Affet yeni bölüm izle Star TV, Beni Affet izle 502, Beni Affet izle 502. bölüm, Beni Affet son bölüm. .Beni Affet dizisinde yaşanan gelişmeleri gazetea24.com'dan öğrenin. Beni Affet yeni bölüm fragmanı izle, Beni Affet fragman, Beni Affet son bölüm fragmanı, Beni Affet en son bölümü. Beni Affet canlı izle Star TV, Star TV canlı yayın Beni Affet dizisi, Star TV izle. Star TV dizi izle.

 

BENİ AFFET 502. BÖLÜM İZLE (1800p)

 

BENİ AFFET 503. BÖLÜM CANLI YAYIN İZLE (HD- 1700p)

 
 
DİZİNİN KARDEŞLERİ EVLENDİ
 
'Beni Affet' dizisinin başrol oyuncusu Gaye Turgut ile abisini canlandıran Deniz Evin, önceki akşam evlendi. Baltalimanı Polis Evi'nde yaklaşık 300 davetlinin katıldığı muhteşem düğün ile dünyaevine çiftin, mutlulukları gözlerinden okunuyordu.
 
Muhteşem boğaz manzarası karşısında evlenen çift, düğün yerine antika bir Chevrolet marka üstü araçla gelirlerken, damadın abisi olan 'Fetih 1453' filminin Fatih Sultan Mehmed'i Devrim Evin'in de gecede kardeşini evlendirdiği için oldukça mutlu ve heyacanlı olduğu görüldü.
 
Düğün nikah işlemleri ve imzaların atılmasının ardından gelinle damadın romantik romantik danslarıyla başlarken daha sonra Ankaralı olan çiftin, karşılıklı misket havası oynamasıyla devam etti.
 
Çift, düğün öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlarken, üstü açık düğün aracı ile trafikte ilerlerken, kendilerini gören hayranlarının dizide canlandırdıkları abi kardeş rolünü hatırlatarak (Siz kardeşiniz, evlenemezsiniz) diyerek bağırdıklarını söylediler.

 


YORUMLAR