Beni Affet 493. bölüm- Star TV canlı yayın online izle

Kozan ailesi içerisinde Tunç hakkındaki tartışmalar sürerken, Cüneyt’in Tunç’a olan öfkesi dinmemiştir.

Öte yandan Zühre ve Osman’ın başında beklenmedik bir sorun daha vardır. Abisini bulmak isteyen Dilek’in, Zühre ve Osman’ın geçmişiyle ilgisi nedir?

Karısının üzülmesine dayanamayan Kemal, bir yol bulacağına dair Bahar’ı teselli eder. İki aşık, bebeklerini ilk kez görmenin heyecanını yaşarken, Bahar’ın aklı yine babasındadır. Leyla Sait’in ölüm haberinden sonra ortadan kaybolmuştur. Leyla’nın peşindeki Umut onu bulabilecek midir?

Beni Affet 493. Bölüm İzle, Beni Affet son bölüm izle, Beni Affet 493. bölüm, Beni Affet 5 Şubat , Beni Affet son bölüm youtube, Beni Affet son bölüm full izle, Beni Affet yeni bölüm izle 493, Beni Affet yeni bölüm izle Star TV, Beni Affet izle 493, Beni Affet izle 493. bölüm, Beni Affet Son bölüm, Beni Affet yeni bölüm, Beni Affeten son bölüm, Beni Affet son bölüm izle, Beni Affet son bölüm videosu, Beni Affet fragman, yeni bölüm fragmanı, Beni Affet 493. bölüm fragmanı, beni affet canlı izle, affet beni Star TV izle, Star TV canlı izle. Beni Affet 493.Bölüm izle 6 Şubat 2014,Beni Affet izle,Beni Affet son bölüm izle,Beni Affet 493.Bölüm izle,Beni Affet 493.Bölüm

 PROGRAMLARI İZLEMEK İÇİN UYGUN LİNKLER

BENİ AFFET 492. BÖLÜM İZLE

BENİ AFFET 493. BÖLÜM CANLI YAYIN İZLE (HD)

  

 

DİZİNİN GENEL KONUSU NEDİR, OYUNCULAR KİMLER?

 Eylül’ün Kozan’lar konusunda sabrı kalmazken, Alper’in planıyla özgürlüğüne kavuşarak geri dönen Tunç ise öfke doludur.

DİZİ HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Bahar’ın boşanmaktan vazgeçtiğini düşünerek görüşe giden Kemal, karısından duydukları karşısında yeniden yıkılır. Kemal’den boşanma belgelerini imzalamasını isteyen Bahar’ın acı dolu sözleri bile Kemal’i ikna etmeye yetmezken, Kemal’in bulduğu Avukat Bulut, Bahar’ın dosyasını incelemeyi kabul eder. Bulut’un söyledikleri Kemal için yeni bir umut ışığı olur.

Feride ve Cüneyt aşkı hız kesmeden devam ederken, iki sevgili kendilerine doğru gelen tehlikeden habersizdir. Kendisini aylarca kapalı tutan kişinin Cüneyt olduğunu sanan Tunç’un tutsaklığı sona ererken, Eylül’ün karşısına dikilen Osman’ın Eylül’den isteği nedir?

Bahar, Kemal’i altüst ediyor.

Karısını boşanma isteğinden bir türlü vazgeçiremeyen Kemal, Bahar’ı görebilmek için cezaevine gider. Kemal’i kendisinden uzaklaştırmak isteyen Bahar, görüşe çıkmaz. Ayrıca Kemal’i altüst eden hamlede bulunur! Öte yandan Şahin’in karısı Şebnem’in kız kardeşi İnci, ortadan kaybolduktan sonra beklenmedik bir yerde ortaya çıkacaktır.

Cüneyt, Feride ve Yıldız mantı işinden ilk paralarını kazanırken Eylül, Osman’a suçsuz olduğunu kanıtlama derdindedir. Ancak Eylül’ün gerçek yüzünü anlayan Osman, ona gözdağı verir. Öte yandan Bahar’ın Kemal’e boşanma davası açması Kozan ailesinde yankı bulur.

 Şahin, Kemal’den boşanmak isteyen kızı Bahar için bir avukat tutar. Bahar verdiği karardan vazgeçmemek konusunda inatçıyken, olan bitenden haberi olan Kemal, tüm ailenin ortasında Şahin’le yüzleşir. Öte yandan Leyla konusunda ailesine rest çeken Umut’u, Sevgi’nin isteği üzerine yine Leyla ikna eder.

Osman, iyileşmesinde büyük payı olan Feride’nin evden gitmesine razı olmamıştır. Evde bu olayın sevinçli yankısı devam ederken, Zühre bu durumdan pek memnun değildir. Öte yandan kapalı tutulduğu yerde delirmek üzere olan Tunç’un Cüneyt’e olan öfkesi gittikçe artmaktadır.

ÖNCEKİ BÖLÜMLERİ HATIRLAYALIM
Bahar’ın ayrılık isteğine tepki gösteren Kemal, Bahar’ın kesin kararı karşısında Onu ikna etmeye çalışır. Kemal, karısından vazgeçmemekte kararlıdır. Kendisini Kemal’den ayrılmaya mecbur hisseden Bahar ise bu konuda daha ciddi bir adım atmaya karar verir. Öte yandan eve dönen Umut, Leyla’yı evde bulamayınca küplere biner.

Osman’ın ayağa kalktığı gün evden gideceğine dair söz veren Feride için gitme vakti gelip çatar. Osman Feride’nin sayesinde ilk adımlarını atarken, Feride’nin evden gitmek için hazırlandığını gören Cüneyt onu engellemek ister. Ancak Feride’yi durdurabilecek tek kişi olan Osman Feride’nin gitmesine razı olacak mıdır?

KÖTÜLÜKLERİN SEBEBİ EYLÜL 
Kendisini itenin Eylül olduğunu anlayan Osman, yeni yıl kutlaması için gelen Eylül’e ağzının payını verir. Eylül’ün tarafında olmaya söz veren Zühre, yine onu savunurken, Osman’ın tavırları karşısında neye uğradığını şaşıran Eylül’ün öfkesi daha da kamçılanır.

Yeni yıl kutlaması için bir araya gelen aile, mutlu anlar yaşarken, Bahar, Kemal ve oğulları Yusuf cezaevinde birliktelerdir. Özel izinle cezaevine girerek karısına romantik bir yeni yıl kutlaması hazırlayan Kemal, her şeyin düzeleceği umudunu taşırken, Bahar’dan duydukları karşısında şoke olur. Kemal, Bahar’ın ayrılık isteğine ne tepki verecektir?

Müebbet hükmüyle cezaevinde yatan Bahar, kendi mahkumiyetine kocası Kemal’i de mahkum etmek istemez. Bahar Kemal’i özgür bırakmak için çok sevdiği kocasından ayrılmak isterken, yeni yıla karısıyla birlikte girmek isteyen Kemal’e cezaevinden izin çıkar. Kemal’in karşısına çıkmaya cesareti olmayan Bahar ne yapacaktır?

Cüneyt, babası ile Feride’nin arasının düzelmesine memnun olurken, Osman’a verdiği sözü tutmakta kararlı olan Feride, O’nu iyileştirme çabalarına devam eder. Osman’ın ise kendisini arkasından itenin kim olduğuna dair bir fikri vardır. Bu konuda Feride ve Yıldız’dan yardım isteyen Osman, gerçeğe ulaşabilecek midir?

Bahar’ı görmeye gidecekken yığılıp kalan Kemal’i Leyla hastaneye yetiştirir. Sevgiler de haberi alarak hastaneye koşarken, görüşe kimsenin gelmemesinden şüphelenen Bahar’ın içine bir kurt düşer. Ancak ziyarete gelen Leyla’dan Kemal’in yaşadıklarını öğrenen Bahar, acı bir karar vermek zorunda kalır.

Cüneyt, gözaltına alınan annesi ve ablasıyla ilgilenirken, Osman’ın tekerlekli sandalyesini iten Eylül, Feride’yi suçlamaya çalışır. Eylül tüm ailenin önünde Feride’yi küçük düşürmek isterken, doğruyu söyleyebilecek tek kişi Eylül’ün komplosundan yara almadan kurtulan Osman’dır. Osman Feride’yi suçlayacak mıdır? 

Beni Affet 492. Bölüm İzle, Beni Affet son bölüm izle, Beni Affet 492. bölüm, Beni Affet 3 Şubat , Beni Affet son bölüm youtube, Beni Affet son bölüm full izle, Beni Affet yeni bölüm izle 492, Beni Affet yeni bölüm izle Star TV, Beni Affet izle 492, Beni Affet izle 492. bölüm, Beni Affet Son bölüm, Beni Affet yeni bölüm, Beni Affeten son bölüm, Beni Affet son bölüm izle, Beni Affet son bölüm videosu, Beni Affet fragman, yeni bölüm fragmanı, Beni Affet 492. bölüm fragmanı, beni affet canlı izle, affet beni Star TV izle, Star TV canlı izle. Beni Affet 492.Bölüm izle 3 Şubat 2014,Beni Affet izle,Beni Affet son bölüm izle,Beni Affet 492.Bölüm izle,Beni Affet 492.Bölüm


YORUMLAR